Nabídka odkupu pozemku

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: Nábytka odkupu pozemku

#61 Nový příspěvek od habrava »

frturek1 píše:takze sem ten dopis jeste nasel odesilatel je Bc. Jaroslav Šmída Pod Oborou 814 Kosmonosy 293 06 podpis na dopise je tisknutej
Taky jsem ted od něj dostal nabídku,platí bonitu,ale bude to obyč překupník.

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Nábytka odkupu pozemku

#62 Nový příspěvek od frturek1 »

jo vetsinou sou to lidi z realitek

Sobis
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 15, 2014 9:18 am
Bydliště: Sušice

Re: Nábytka odkupu pozemku

#63 Nový příspěvek od Sobis »

Šmída je překupník. Psala jsem mu, sám přiznal, že nehospodaří, že kupuje a dál prodává. Bohužel mu mnozí staří lidé prodají pozemky za pár korun (..."co bych s tím dělal, děti to nechtějí, tak to prodám a podělím jim peníze....budou mít na můj pohřeb"....). Obratem to prodá další realitce a ta zase dál...Když jsem podrobně projela tyto lidi na netu, došla jsem k: balkánské mafii (prodejce diamantů), italskému mafiánovi (u 95. založené a postupně zrušené společnosti, několika vybraným dotacím na opravu zámku, revitaliaci skládky...různě po ČR, jsem dál nehledala), u ukrajinských bílých koní (podle snímku ukázkový stavení dělník, za 6 let podnikání založil asi 50 slolečností a postuně je zrušil..), u anonymních a.s. v Luxembursku....Nám tu začínají už operovat i překupníci lesů (poslední dopisy do vsi přišly minulý měsíc). Jeden takovýto nákup pozemků kousek od nás řeší policie - lidem nezaplatili, na nákup si vzali úvěry, které samozřejmě nesplatili, je v tom zapletené Metropolitní spotřební družstvo.

habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: Nábytka odkupu pozemku

#64 Nový příspěvek od habrava »

Děda dostal nabídku od někoho z HK na odkup pole u Litomyšle při hlavním tahu na H.K. nic se tam nechystá a za cca 1,8ha cena 481000kč + zaplacení veškerych poplatků.

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Nábytka odkupu pozemku

#65 Nový příspěvek od sychrovak »

Asi ví proč nabízí :))třeba má jiné informace než ty a to, že když dá žádost o změnu v UPO dá se tam stavět...........a šup a máme 1000 Kč za metr :))
Jsou pozemky které není problém převést na stavební.

U nás ZD víc jak 13 Kč za metr nedá,překupník blafuje a pak je ochoten dát 20 Kč za ornou či louku.Když máš pozemek u letiště platí i 100 Kč.
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: Nábytka odkupu pozemku

#66 Nový příspěvek od habrava »

Uprostřed polí asi těžko,stavět se tam nebude,obchvat má být veden také jinudy.
Letiště je krapet něco jiného a ještě ne každé.

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Nábytka odkupu pozemku

#67 Nový příspěvek od sychrovak »

Tak pak je blázen :))
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Sobis
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 15, 2014 9:18 am
Bydliště: Sušice

Re: Nábytka odkupu pozemku

#68 Nový příspěvek od Sobis »

Do vsi začaly chodit nové nabídky na koupi lesních, nevytěžených pozemků. Tentokrát je to Radek Omelan, Jindřichův Hradec. Cena cca 30,- Kč za metr. Podle netu pozemky vytěží a pak prodá dál.

Tomas6
Příspěvky: 5388
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Nábytka odkupu pozemku

#69 Nový příspěvek od Tomas6 »

Taky mi chodí nabídky. Hážu to automaticky do koše. Hlavně lesní pozemky.Tady už pár lidí prodalo a vždycky to dopadlo stejně. Vytěžit a pak zkrachovat.Něco se tu prodalo v dražbách a lidi se o to trochu starají ale vesměs všechno zustalo tak.Semtam když tam bylo ještě neco otopu, tak si to místní pobrali, ale bordel tam zůstal a rostou tam jen lipy a podobné nedřevo.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Sobis
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 15, 2014 9:18 am
Bydliště: Sušice

Re: Nábytka odkupu pozemku

#70 Nový příspěvek od Sobis »

Nedávno taky jeden starý pán prodal les. Přijela nájemní firma, vytěžila (vzala i pár stromů z okolích pozemků), nechala na louce neskutečný nepořádek, poničený travní drn a zmizela. Majitel je v exekuci, připojit se k exekučnímu řízení podle jeho exekutora nejde, protože by nejdřív musel být soud, který by nám přisoudil náhradu za poničenou louku. Majitel slíbil (podařilo se nám na něj sehnat telefon), že dá louku do pořádku. Samozžejmě se nic neděje, asi budeme volat policii.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nábytka odkupu pozemku

#71 Nový příspěvek od Leo »

Z katastru se ve velkém vysávají osobní data
http://www.novinky.cz/finance/370928-z- ... -lidi.html
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Nábytka odkupu pozemku

#72 Nový příspěvek od sychrovak »

Tak opět nějaká paní z Nymburka a dnes firma ZENEGRO Zděnek Vavřina Šardice..........asi si z nich udělám srandu :))
O co jim jde pozemky na druhý straně republiky?
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Nábytka odkupu pozemku

#73 Nový příspěvek od elbarto »

Bylo mi divne proc jeden ze sousedu na chalupe si hraje na amaterskeho lichvare a podezrele skupuje vsechno kolem (doslova za par korun) a to nejcasteji od duchodcu co se dostanou do financni tisne. Jake bylo moje prekvapeni, kdyz jsem zjistil, ze jeho baba sedi na katasralnim uradu a nosi domu vsechny navrhy na exekuce, ktery manzilek potom objizdi. Za vsechno muzou nejspis praveke ci legracni zakony teto republiky. Podobne jednani ma byt rovnou trestny cin a potom bych toho smejda sel osobne nabonzovat ac to jsem v zivote nikoho neudal.

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: Nábytka odkupu pozemku

#74 Nový příspěvek od sychrovak »

Nojo no bohužel to zjistíš i ty...............v kolonce je omezení a číslo jednací a pak vyhledáš na netu co a kolik ten dotyčný dluží..........já takhle napůl kupoval pozemek a ejhle než jsme si ho rozdělili už tam byla plomba.........takže jsem v prdeli a čekám až to vyřeší...........Kdyby to řekl mohli jsme udělat smlouvu předběžnou a pozemky převézt na mě.
U nás lichváři narazí..........jsme asi jiný opravdu jiný kraj,pozemky se prodávájí za 15-20 Kč a když přikupuješ zahradu co navazuje v obci na tvé pozemky tak 100 Kč
a když si zvětšíš parcelu tak 300Kč a to se bavím o venkově.
Chtěl jsem u Jizery přikoupit pozemek stráń zarostlou neudržovanou co navazuje na naši nemovitost jenže se obávám že budou chtít víc jak 100 Kč /město/
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14684
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Nábytka odkupu pozemku

#75 Nový příspěvek od DanculSK »

priekupnici su hajzlici, vid u nas na SK
pri Nitre, pozemky pod novu automobilku, obchodnici vykúpili pocca 60 centov,
cena je momentalne 15€ za meter
https://dennikn.sk/.../v-luziankach-mal ... aguar-spek...
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Putyka“