Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Na raz traktoristo-motorkářů bych přijel na dvou kolech

a) ano
63
50%
b) dobrý nápad, ale ne
8
6%
c) ne
5
4%
d) nemám motorku
18
14%
e) chtěl bych přijet, ale je to daleko i když zatím nevím kde to bude :)
33
26%
 
Celkem hlasů: 127

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1636 Nový příspěvek od Britt »

Tak s tím nemohu souhlasit. Máme společný účet i lože a neměnil bych. ;-) Ono je to spíš o dohodě, ale průser je, když jeden z páru nedokáže udržet korunu. U nás to naštěstí nehrozí.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1637 Nový příspěvek od hobr »

Každý to máme jinak - hlavně, že to vyhovuje oběma stranám. Za "svoje" peníze jsem si pořídil už 2 traktory a další 2 motorky - nejlepší na tom je, že mi to manželka nemůže vyčítat! :jazyk:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1638 Nový příspěvek od Britt »

My máme všechno společné, s vyjímkou spodního prádla a oblečení. Tam máme každý svoje. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1639 Nový příspěvek od padesátka »

Britt: 8) U nás je to stejné společný účet = vše společné účet je tedy psaný na mně ale výpis jeden nikdy mně za těch téměř 37let manželství nenapadlo mít každý účet svůj :-/ bohužel znám rodiny kde to mají rozdělené a taky jsem byl svědkem když se dohadovali kdo co zaplatil :pohlavek: to byl pro mně doslova šok(ona platila elektriku ten zas platil benzín a servis a vyčítali si kde-jakej nákup)nic ve zlém ale v takové domácnosti bych žit nechtěl omlouvám se že to píšu takhle natvrdo :obchod:

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1640 Nový příspěvek od hobr »

"Podvojné" účty u nás platí už delší dobu. Jde o to, na čem se partneři dohodnou - u nás to zatím funguje ke vší spokojenosti... :ano:
A hlavně si můžu koupit co chci a nikdo mi do toho nekecá (a obráceně). Je to něco jako "polyamorie" v penězích...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1641 Nový příspěvek od Britt »

Dneska jsem si přivezl stříbrného sršně z nemocnice. Nechal jsem si vyměnit plégo a ložiska v krku, za kuželíková. Rozdíl v komfortu je neuvěřitelný. Do stovky jsem vůbec nevěděl že jedu, ani když jsem měl otevřenou helmu, na ruce mi vůbec nefouká a skůtr se začal chovat jako skutečná motorka. Motor si jen vrní, výfuk bublá a když pustím řidítka (což si dovolí jen hodně málo skůtristů), tak mašina drží stopu a je jedno kolik jedu. Koupil jsmu mu i pyžamo, ale nějak jsem toho drobečka podcenil a je mu malé.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1642 Nový příspěvek od padesátka »

Pěkný tam foukat nebude 8)hlavně je to dobrý i do deště--Taky bych potřeboval něco takového na bavoráčka já mněl plachtu a vešel se pod ní burgman i bavo s kufrem ale nevím kde to mladej kupoval asi v nějakém obchoďáku. :-/

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1643 Nový příspěvek od Tomas6 »

Takové plégo by se mi na burákovi taky líbilo, no na historiky už se sehnat nedá, tak to neřeším. Oxford plachta dobrá. Ale jen tak do garáže. Já ji mám druhý rok, sem tam na sluníčku a už se trhá. A po dešti je pod ní mokro.
Co jsem se pak bavil s borcem co jsem od něj skútra bral, tak vychvaloval plachtu na motorku z Lidlu.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Tomas6
Příspěvky: 5375
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1644 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jinak nevím kde budu parkovat toho V-stromka. Burgman stojí pod balkonem a je pod plachtou a je tam tak tak.Ten stromek je ještě o kus větší. To je parkovací místo na léto. V zimě burgman projede po sklopení zrcátek 80cm dveřma do sklepa k radiátoru, to ten stromek ani omylem. Nakonec se ten můj sen rozplyne díky tomu že to nemám kam zaparkovat. :'(
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1645 Nový příspěvek od hobr »

K těm plachtám - pokud je moto na slunci, tak žádná dlouho nevydrží. V tom případě stačí koupit obyč. plachtu z Hornbachu za 70,- Kč a obměňovat...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1646 Nový příspěvek od Britt »

Já jsem dnes potřeboval do okresního města Svinibrodu a mám to 6km. Ani nevím, jak se to stalo, ale nalítal jsem 70 kilásků a pořád jsem se nemohl nabažit svezení. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1647 Nový příspěvek od hobr »

Také jsem to tak míval - jel jsem vedle do dědiny a přijel až navečer s 200km na tacho... Dnes bych za to byl rád. Prostě to nadšení vyprchalo.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1648 Nový příspěvek od Britt »

Odpoledne se mi do ničeho nechtělo, tak jsem vyrazil na soudružskou neoficiální návštěvu do LH. Málem jsem to tam po tom roce nepoznal. Všude samé kytičky, bazén s protiproudem a skoro anglický trávníček. Je viět, že Daddy nezahálí. :)
Já jsem se krásně proluftoval na svém stříbrném sršni, naklepal jsem si prdel na našich skvělých okreskách a 100 kiláčků za to odpoledne uběhlo jako nic.

Jsem moc rád, že jsme se mohli s Mírou aspoň chvíli vidět a prohodit pár slov.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1649 Nový příspěvek od Leo »

Vážení přátelé,
rok se s rokem sešel a opět tu je již další ročník tradičního 12 hodinového závodu Babett a dalších mopedů.🛵
Letošní výtěžek ze závodu bude věnován lidem z Pánova u Hodonína (osada Pánov byla silně poničená tornádem). 🙏💞💸
Přijeďte podpořit i Vy účastníky závodu spolu s námi!
Těšíme se na Vás 👍
Kdy? 4.9.2021
Kde? Motokárová trať Pánov u Hodonína

Více info zde: www.zavodymopedu.cz

Obrázek
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#1650 Nový příspěvek od Britt »

Dneska jsem si zajel do Kolína, nechat si udělat náhradní klíče ke skůtru a při té příležitosti jsem tam nechal udělat nový klíč, kámošovi na Harleje. Koukal jako havran, když jsem mu ho přivezl, protože on to prý zkoušel na několika místech a odevšad ho vyhnali, že to neumí.
Pak jsem si sjel pro flašku oleje a zrovna jsem si tam koupil kevlarové rifle a pěkný pásek, takže dnes jsem se docela svezl.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“