Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Na raz traktoristo-motorkářů bych přijel na dvou kolech

a) ano
63
50%
b) dobrý nápad, ale ne
8
6%
c) ne
5
4%
d) nemám motorku
18
14%
e) chtěl bych přijet, ale je to daleko i když zatím nevím kde to bude :)
33
26%
 
Celkem hlasů: 127

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 6172
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#2206 Nový příspěvek od fikejz »

Jestli nemají podšívku, tak bych ty kožený montérky pro klid duše namazal z rubu. Na rukavice používám Elaskon, pořád se nechá koupit.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7984
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#2207 Nový příspěvek od Fizz »

Mažu tím kdeco. Akorát koženou zástěru beru sprejem protože natírat štípanou kůži je oser. Pokud je to v kůži a ne na ni nemivam s tim problém.

Nevydržis nikde kde by to mělo čas zahořet.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#2208 Nový příspěvek od ota »

To Fikejz rukavice mám co používám asi 3 druhy. Nepočítám vůbec k tomu ty ,,papírový" co jsem myslím asi 3x za 10 let vyfasoval v té firmě kde jsem zaměstnán. Ty se rozpadají i když se na ně jen díváš. Na soustruhu používám takové slabé Mechanik s nápletem nad dlaní. Zrovna dneska v nich pracuju. Nepadají do nich špony. Vydrží mi u soustruhu třeba rok. Koupil jsem si celej balík 10 párů. Cena tenkrát asi 27Kč/kus. Což mě velmi překvapilo. Bo když jsem chtěl pp šéfovi aby mi je koupil řekl že jsou strašně drahý. Většinou proříznu o šponu když nedávám pozor.
Do lesa, na dřevo Berner silnější takové bílé rukavice. Jsou kolem 100 Kč/kus. Vzal jsem tuším 3 balíky od kámoše co tam dělal. Parádní rukavice. Žádné dlouhé prsty, hnusné švy přez dlaň. Můžeš je zmáchat oni se pak hrozně smekají. A když je jen položím do dílny třeba na noviny na ponk, pěkně vyschnou a po nasazení se rozhýbou a jsou uplně stejný, jak před vymácháním. Vůbec nejsou pak tvrdé. Vždycky je buďto prošoupu, nebo za něco chytím a udělám díru. Tyhle nejsou třeba vůbec pajcovat ničím.
No a pak tady mám ty potažený tím pogumováním. Ty používám když dělám na revolveru v kapilně. Zatím jsou furt stejný. Mají tam napsáno, že jsou odolné olejům. Předtím jsem měl jiné a ty po čase používání v té kapalině ztvrdly jako prkno a pak popraskaly a teklo do nich.
V rukavicích jsem dělal na těch plechách asi 18 let. Ty obyčejné rukavice tam daly týden. Ty z chráněné dílny daly jeden den práce. Naštěstí to vedení i pochopilo, že tak neušetří. No a pak ty od Bernera. Ty klidně 2 měsíce. Jednou jedinkrát tam přijela dilerka od nějakého výrobce rukavic a rozdala na zkoušku několik párů. Mě dala jakési protiprořezové. Vydržely mi sna půl roku! Nakonec se udělala dírka mezi palcem a ukazovákem v tom ohybu a roztrhlo se to. Lepší rukavice jsem na rukou neměl. Měly takové pupíky gumové ze spoda. A byly jak pletené. Prodyšné, pěkně seděly na ruce. Když dilerka přijela znovu, všichni chválili. Jenže třeba jedny stály 300 Kč a šéf řekl ne. Kdyby si to spočítal ještě by ušetřil. Jenže on viděl jen jednotkovou cenu a tak se mu zdála nesmysl tak je nevzal.


Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9068
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#2210 Nový příspěvek od Sniper »

Gratuluji 8)
Tak ať Ti to dobře litá :driver:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

jean
Příspěvky: 3065
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#2211 Nový příspěvek od jean »

8) verim, ze budes spokojny. Bratranec ju mal

Fizz
Příspěvky: 7984
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#2212 Nový příspěvek od Fizz »

Kámoš KTM, nějaká novinka. Já Transalp 98. Oba po zimě mrtvý baterky.

Já to zduchl a jedu. On autorizak. Bezkličkovy přístup atd.

Myslím že už nebude mít humorné pokusy proti páčce sytiče....
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10030
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#2213 Nový příspěvek od Ondras83 »

ja si musim jeste dodelat velky Acko, pac mam jen A1 :D do ted jsem mel jen simsona a tu 350tku, jak jsem inzeroval, tu jsem prodal a konecne si dojel pro versyse...bracha ma KTM 950SMR, jede to jako prase, ale neni sezona, aby tomu neco nebylo...ted jak stavi, tak najede prd, jeslti 2 tis za rok, ale loni byli na motovylete a zacalo to nejak tlacit olej ven z motoru, ze mel i boty spinavy...jede to hezky, ale za jakou cenu, predtim mel yamahau XT660X, motarda 1valec, je pravda, ze to nebylo na nejaky dlouhy jizdy, jen 5q a uz ho to stvalo, tak koupil ktm, ale na ty yamaze se udelali simeringy na prednich vidlicich, dali jsme tam desticky, baterku a 3 roky jen myti a olej...

ja versyse hned hodim kamosovi v praci na dilnu, oni tam udelaji veskerej servis a budu se kochat :D

Odpovědět

Zpět na „Putyka“