hudebni skupiny

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
carlos
Příspěvky: 1427
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

hudebni skupiny

#1 Nový příspěvek od carlos »

jake mate nejoblibenejsi skupiny me se libi ABBA to je klasika nema chybu
Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#2 Nový příspěvek od k.ondra89 »

přesně 8) ABBU si taky rád poslechnu, jinak poslouchám ještě hafo jinejch skupin

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 1404
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:08 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#3 Nový příspěvek od Pepino »

tohle tema uz tu drive bylo.. no ja jsem z trochu jineho soudku, mam rad: nightwish, sepulturu, guns and roses, kiss, queen, deep purple atd atd.. a s ceske produkce si poslechnu tri sestry, kabat, horkyze (vim jsou to slovaci), brichta atd atd... :jazyk: 8)
Koupím Jawa 350 typ 354 mezityp s pulbubny, nebo prvni typ s velkymy bubny. Případně stejnou 250 mozno i vrak..
Koupím VELOREX 350 na stavu nezáleží, pokud možno s doklady, nebo zvlášť.
Predem dik..

Uživatelský avatar
kuta
Příspěvky: 2177
Registrován: stř lis 21, 2007 2:16 pm
Bydliště: doma

Re: hudebni skupiny

#4 Nový příspěvek od kuta »

metal,rock:kabát,divokej bill,sepultura,iron maiden,torr,hammerfall,sonata artica,taky se mi celkem líbí daniel landa 8) a je toho mnohem víc :)

Uživatelský avatar
simon
Příspěvky: 68
Registrován: ned led 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hudebni skupiny

#5 Nový příspěvek od simon »

Tak Heavy metal: Judas Priest, Iron Maiden, Motörhead, W.A.S.P., Hammerfall, Black Sabbath.......
Power speed metal: Helloween
No a český: Citron, Kabát, Tři sestry, Landa, Salamandra, ŠkWor
:cert: ještě sem zapomně na Rammstein
Naposledy upravil(a) simon dne sob pro 13, 2008 10:16 am, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#6 Nový příspěvek od k.ondra89 »

trochu to doplním, poslouchám Nightwish, ABBA, Queen, Boney M, Iné kaffe, Evanescence, Pink, a z český muziky Daniel Landa, Kabát, Tleskač, Sto zvířat, Jaksi Taksi, UDG, Totální nasazení, Alkehol a spoustu dalších interpretů na který jsem si nevzpomněl :)

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: hudebni skupiny

#7 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

moc hudbu neposloucham,radej si naladim zpravy,ale v lete,a to zase prijde se vyprdnem na praci a objedem vsechny festaky tady v okoli.zacne to kytlici,pak benatska noc,ceske hrady bezdez,v harachove keltska noc a nakonec smrzfest.mezi to vrazime parkrat otevreny klub na ostrove u sychrovaka v mnichove hradisti.a na co se tesime? na VYPSANOU FIXU s mardim,az nas provede drogovym vecirkem,sladkyho DIVOKYHO BILLA,to holky uplne janci,VISACI A FANANEK spolu GARAZI zase me hodi o 25 let zpatky.a kdyz nam DOGA zazpiva uz nejsi nevinna nebo poletuju tak nas mrazi v zadech a to u radia nikdy nezazijete.GAIa MESIAH tak tu uz neuvidime,ale na tuhle particku amazonek se neda zapomenout.Marka rybin je ted ve SKYLINE a to je taky dobry.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#8 Nový příspěvek od ota »

To k.ondra89 taky poslouchám Nightwish, Evanescence a podobnou hudbu jako Ty. Znáš taky Within Temptation a Sirenia Vision of Atlantis? Hodně podobna muzika. Mám takovíhle Gotic muziky hafo. Nightwish mám skoro 3 GB. Taky poslouchám tvrdší muziku, Heavy metal, :cert: Poslouchám rádio Beat, tady hraje dost dobře 107,5. Všude, v práci autě, doma. Vlastně jiný rádio ani neposlouchám. Dobře tam hrajou a mají třeba výkendy s kapelama, stilama hudby, a tak různě, hlavně tam furt nekecaji a nehrajou tam jednu věc kolikrát za den.
Přílohy
Within Temptation.jpg

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#9 Nový příspěvek od k.ondra89 »

ahoj: od Nightwish mám celou diskografii, jinak Within Temptation, Sirenia Vision of Atlantis neznám, ale jak bude čas tak si poslechnu :)
Co se týče rádií, tak poslouchám Frekvenci 1 nebo rádio Bonton a někdy i Faktor. Faktor už skoro neposlouchám protože hrajou pár věcí pořád dokola.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#10 Nový příspěvek od ota »

Teď jsem našel na netu rádio Gothik. Právě že jsem hledal něco od toho slova a hodilo mi to tam i tohle rádio, tak poslouchám. Ani jsem nevěděl, že s touhle muzikou u nás hraje rádio. Taj schválně vyzkoušej. Poslouchám teprve druhou písničku. Ale asi až budu sedět u bedny, budu ho pouštět asi často. Tady je adresa, tak jak to tam je napsaný. Jen tak i pro ostatní, co maji rádi tanhle stil hudby. http://www.play.cz/listen/listen.php?sh ... &stype=MP3
Právě hraje Epica čau.

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#11 Nový příspěvek od adam125 »

Tak ja take posloucham rock a metal, Gamma Ray, Iron maiden, Helloween, Dragonforce, Dragonland, Ozzy, Lordi, Avantasia, Nazareth, Sonata Arctica, atd..., radio - jedině radio HEY, nebo na netu http://www.last.fm/listen , nevim jestli to někdo zna. do ramečku se napiše nazev vaši oblibene kapely a date PLAY a ono to přehrava pisničky podobnych kapel, je to fakt super 8)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20655
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#12 Nový příspěvek od ota »

Tak teda adame125 to jsem nevěděl, že to takhle jednoduše jde. Super, 8) 8) už hraju ale teď zase nevím, co dřív poslouchat. Škoda, že to jde jenom na netu. Potřeboval bych to hodit do dílny a v práci do sluchátek ( aspoň by měli bezpečáci radost, že mám sluchátka celej den na uších. Tam si můžeš vybrat i podobný kapely ani je třeba neznám a jsou podobný. Fakt, na to jsi kápnul :friends:

Uživatelský avatar
Ajo
Příspěvky: 53
Registrován: stř říj 22, 2008 2:03 pm
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#13 Nový příspěvek od Ajo »

ja hlavne Metallicu potom Avenged Sevenfold,Bullet For My Valentine...
UNI-systém MT7-055

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#14 Nový příspěvek od adam125 »

ota: Jsem rad že se libi 8) :) ale škoda že to je jenom na netu :zapomel:

Uživatelský avatar
serykarel
Příspěvky: 262
Registrován: úte říj 21, 2008 6:00 pm
Bydliště: Kamenička

Re: hudebni skupiny

#15 Nový příspěvek od serykarel »

Já poslouchám od každýho něco Abba, Nghtwish, Kabát,Hammerfall, scooter atd.ale je toho mnohem víc :smich:
Zetor 6911,3011 vleky 7t 701 H, T3,5 S BSS, TEK 2, pluh PN 252, kultivátor, welger wsa 350,sazeč SA2-074
Domaděl 1,9D 2x kára, smyk, obraceč sena, secí sroj
Sekačka BCS http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 73&t=18297

Odpovědět

Zpět na „Putyka“