hudebni skupiny

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1516 Nový příspěvek od ota »

Tak ten Benefit to bych taky jel! Akorát oni už nejsou to co bývaly dřív. Ale mrtě zábav kde oni hráli jsem vymetl. Všechny písničky jsem znal naspaměť! Mám tu kazetu nahranou z Velkýho Oseka v roce někdy 1984 nebo tak. Jestě s Horynou, mám to jako oko v hlavě. Je to sice mono, nahraný na mixáku kapely. Ale někde jsem se o tom bavil a je to už rarita. Když si vzpomenu poušťím si ji.
Ták ale teď jsem přepínal telku a na ČTart je ,,Zuzana Michnová a hosté, Pop-Rock" Paráda, to si užívám a zpívám s níma. Hódně písniček znám taky naspaměť! Moje mládí super muzička!

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: hudebni skupiny

#1517 Nový příspěvek od Britt »

Oto, to mi povídej. Na Benefitech jsem vyrostl. Pamatuju, když začínal Vitacit, Karamel a těch letních parketů, co jsme sjezdili. To byly krásný časy.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: hudebni skupiny

#1518 Nový příspěvek od Čárls »

Bejvávalo těch letních zabav bylo každou sobotu aj pátek bylo kam vyrazit. v neděli na odpolední čaje Dnes ta mládež nemá kam :-/
U nás to byly lanžovský poličanský zabavy venku pak byly posvícensky josefofský atd. Furt bylo kde prohánět baby
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1519 Nový příspěvek od ota »

Taky jsem vymetl kde co. Bývalo, že v pátek po práci na zábavu, v sobotu na zábavu a v neděli na odpolední čaje. Takže jsem v pátek vypadl ráno do práce a vrátil se až v pondělí z práce odpoledne dom. V zimě Roztěž zábavy v lázních. Pořádali to dva staří dědulové. Cimra tam jako dlaň a v ní 250 lidí. Starej došel a když někdo dělal bordel, profackoval ho rovnou na sále. Už se tam všichni znali. A u vstupu už dědko na určitý problémoví jestli tu budeš dělat bordel jak minule, tak poleťíš ven do potoka zchladit si hlavu! A když fakt někdo zlobil oba dědkové ho čapli za flígr a v tom potoce ho skoupali jako vodníka. Jo to byla pak sranda, hlouček liďí kolem a máchačka v potoce. Někteří se vykoupali taky, bo byli pod parou.
Tady bylo mrtě míst se zábavama. Někdy i na třech místech v jeden den. Pak se řešilo dylema kam. Chodilo se pěšky. Standartně do 10 km. Co bylo dál vlak autobus. Do Křeseťic nás vozil autobusák s harmonikou Icarusem. On měl sice jet po hlavní, ale vzal to přez Křeseťice až k sokolovně. Když jel v 23 hodin spátky, zajel tam a ty co toho měli plný kecky vzal dom. Kolikrát však to všichni znáte, narvali jsme opilce předem do autobusu a on nám zase zadem utekl. No autobusák milionovej jaké s námi měl strpení. Jak by ne, když nás posbíral třeba 50 tam a pak 20 naspátek a každej mu dal 10 Kč na pivo, jen aby nás tam hlavně dovezl. :vysmech: To už není pravda, autobusák hodnej říkal klucí však jsem se taky něco nachodil k muzice, hlavně kdo bude chtět blít bude sedět vepředu a včas si řekne. Samo že pokaždý musel zastavit!
Kapely tady hrály všechny možný. Tyhle tancovačkoví. Na té discotéce jsem byl 2x v životě. A museli jsme se opít, aby jsme tam vydrželi. Ruda měl v hubertusu 4 kapsy zevnitř našitý a v nich 4 litry rumu. On ho měl tuze rád. On chodil se švadlenou a ta mu všila ty kapsy. Prej v krámě, co si koupíme sebou na cestu( pěškobusem ) a Ruda já bych věděl, stržek rumu co vy na to? A dal do košíku 4 flašky. :vysmech: Měl kámoše a vždycky závodili, kdo ten litr dřív vypije. Ale to zase jindy, ten kámoš byl kousek. Byl bo mu jednou ten rum asi nesedl.

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: hudebni skupiny

#1520 Nový příspěvek od Irčan »

Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: hudebni skupiny

#1521 Nový příspěvek od Pavel »

tak a jedem

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: hudebni skupiny

#1522 Nový příspěvek od Irčan »

Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: hudebni skupiny

#1523 Nový příspěvek od Čárls »

Zavzpomínám :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1524 Nový příspěvek od ota »

Nevím co se na tom ČTart stalo, ale teď jsem dělal průzkum pořadů a mám ho tam. Je tam koncert Metallici v Nimes. Má to být 2h 15 min. Zdá se tedy celý koncert. No včera dobré poslouchání a dneska taky. V celé telce hovno a tuhle koncert! Dobré. Sice jsem si na 22 hod. nastavil sledování na CSfilmu tam bude ,,proč" tak to se kouknu a konec koncertu mi asi uteče. Ale jo dá se to poslouchat. 8)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12966
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: hudebni skupiny

#1525 Nový příspěvek od Čárls »

Na 2 dávaj Hrbáče starý film co stojí za to sice jsem ho viděl mockrát ale aspoň se na to nechá koukat 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1526 Nový příspěvek od ota »

Taky jsem ho tam chvilku měl. Taky jsem ho viděl kolikrát. Zrovna včera jsem myslím na té Čt 2 čuměl na velká vlaková loupež. Taky už to dávali kolikrát. Je to taky celkem koukatelný. Vydržel jsem do konce. Ale na to ,,proč" se kouknu. No kouknu, mám to u noťasu jako kulisu. :vysmech:

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: hudebni skupiny

#1527 Nový příspěvek od Irčan »

Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 4463
Registrován: stř črc 04, 2007 6:20 pm
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#1528 Nový příspěvek od Roman »

http://www.traktorista.estranky.cz
Zetor 5718
domádo new holland TCE 45 r.v. 2009
motorobot PF 61 r.v. 1957
kultivátor MS 06 r.v. 1995

Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 4463
Registrován: stř črc 04, 2007 6:20 pm
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#1529 Nový příspěvek od Roman »



Naposledy upravil(a) Roman dne stř srp 05, 2020 11:46 pm, celkem upraveno 1 x.
http://www.traktorista.estranky.cz
Zetor 5718
domádo new holland TCE 45 r.v. 2009
motorobot PF 61 r.v. 1957
kultivátor MS 06 r.v. 1995

Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 4463
Registrován: stř črc 04, 2007 6:20 pm
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#1530 Nový příspěvek od Roman »

http://www.traktorista.estranky.cz
Zetor 5718
domádo new holland TCE 45 r.v. 2009
motorobot PF 61 r.v. 1957
kultivátor MS 06 r.v. 1995

Odpovědět

Zpět na „Putyka“