hudebni skupiny

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20652
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1636 Nový příspěvek od ota »

Trochu muzičky. Sice jedu z netu Czechoslovak Metal Channel, ale naladil jsem si na Youtubce tyhlenty Salieri a vcelku česká poslouchatelná muzika. Jak říká můj kamarád ,,slušná dechovka" Ale dá se. 8)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nzN8-G4j ... 1g&index=5[/youtube]
Trochu víc pohromadě.https://www.youtube.com/channel/UCxBj5D ... dOto1k_M1g
No a před tím jsem jel 100na100. Taky slušný poslouchatelný český muzikanťí! No mám nějak dneska na měkko náladu! :(

totok je toho víc. https://www.youtube.com/c/100na100kapela

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20652
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1637 Nový příspěvek od ota »

Tak včera návštěva koncertu. Po dvou letech se uskutečnil plánovaný koncert v Práglu. Měl jsem lístek a tak ho konečně uplatnil. Dostal jsem k vánocům. Jelo nás 6. A vcelku jsme se pak shodli, že to opravdu stálo za to! No klasika Iron Maiden. Už to jsou dědkové, ale energie na rozdávání. Asi bych ten koncert jako oni neustál. :vysmech:
Bylo to ze začátku z nového alba. Asi 3 písničky myslím že opět z vydařeného alba. Začátek byl tedy ve znamení Japonské kultury. A pak už střídavě klasické starší skladby.
No stálo to za to a nelituju, ještě teď když si pouštím videa mi skáče husí kuže. A tak to má být.
Něco málo inspirace z netu přímo ze včerejška. 8)




Uživatelský avatar
šula
Příspěvky: 288
Registrován: čtv dub 14, 2016 4:44 pm
Bydliště: Kostelany,Kroměříž

Re: hudebni skupiny

#1638 Nový příspěvek od šula »

Musím s Otou naprosto souhlasit,též jsem se zúčastnil (naprostá pecka) a navíc jsem tam poznal úžasného člověka který pořádá sraz traktorů v Otročicích kam mě zval,pořádá se 3.července,takže kdo to máte blíž než já tak se tam určitě zajeďte mrknout,já jsem se omluvil,protože to mám z ruky.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: hudebni skupiny

#1639 Nový příspěvek od Britt »

Já se chystám na tenhle koncert.
Obrázek
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: hudebni skupiny

#1640 Nový příspěvek od Joe66 »

Iron maiden,ac dc,nirvana,deep purple .... kabat,alkekol, premier.... to su skupiny ktore som v 90 tych rokoch hral na diskoteke po polnoci ako pogo -rokove kolecko 8) Zlate casy :'( :)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20652
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1641 Nový příspěvek od ota »

No vidíš Joe66 já jsem byl na diskotece asi 2x v životě. A asi 1000x na zábavě. Na té diskotéce jsem jesnou byl omylem. Měla tam hrát tenkrát metalová kapela a okresní výbor to zakázal. Tak narychlo udělali disco. Když už jsme tam dojeli tak jsme tam co už šli. Ruda se tam tenkrát tak hrozně opil, že nás stejně tak v půlce vyhodili, že se nevhodně chováme. Ta muzika se nedala poslouchat. Nějakej strejda tam pouštěl písničky které jsem nikdy neslyšel z magneťáku a gramofonu.
No a mi spíš zvyklí na ty vesnický tancovačkoví kapelky. Uplnej vrchol našich cest za zábavou byl Arakain s Brychtou, Tlustá Berta, Polymetal, Debustrol, Toor, Root, Benefit, atd. Na Kabátech jsem nikdy nebyl. Kdysi jsem je slyšel z magneťáku a přišlo mi to, že hráli 30 min pořát stejnou písničku a vystačili si s 5 slovama a muzukanti s 5 taktama.
Jo tenkrát, to jsme něco pochodili! V pátek zábava, v sobotu odpolední čaje a v neděli večerní zábava. V pátek ráno jsem z domova odjel do práce a domů jsem se vrátil až v pondělí po práci. Měli jsme kámoše a on měl po bráchovi barák sám pro sebe. Asi 200m od baráku zastávka autobusu a vlaku. Flamendrákem vždycky k Mírovi do domečku. Tam jsme schrupli a druhej den razili na další ,,štaci". Užili jsme si mraky srandy. Nikdy jsme nevyhledávali spory, konflikty. Ale byli jsme banda a drželi pohromadě a do domečku jsme se vrátili všichni. Kolikrát jsme šli v mrazu zmrzlí jako rampouchy pěšky kilometry. Nebo ve vánici jsme postráceli půlku kluků a hledali je v závějích do rána. Nebo jsme šli zkratkou a vyšli jsme po 3 hodinách na stejném místě, kde jsme do té zkratky vlezli. Nebo zkratkou kukuřicí a vyšli jsme po 3 hodinách znovu u sokolovny, kde jsme předtím byli na zábavě. Nebo jsme na nádraží vlezli do vlaku co jel na opačnou stranu. A dojeli do tramtárie. Párkrát se stalo, že ráno bylo v domečku jednou tolik nájemníků. Někdy i mnoho slečen! Posbíralo se to na zábavě, někdy i cestou. :D
Jo to byly časy a srandy se užilo!

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: hudebni skupiny

#1642 Nový příspěvek od Tomas6 »

To že si Dymytry hrajou na metalovou kapelu, dobrý no. Něco se od nich dá. Ale tímto to totálně zabili.
https://m.youtube.com/watch?v=hYsqbVO830s
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: hudebni skupiny

#1643 Nový příspěvek od Pavel »

tak vcermnel valecov ukonceni sezony sice chladno ale dalo se hrala tam Doga a Dymytry jen to mohlo bejt delsi

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: hudebni skupiny

#1644 Nový příspěvek od Irčan »

Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

glock69
Příspěvky: 104
Registrován: ned zář 27, 2015 7:26 pm
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: hudebni skupiny

#1645 Nový příspěvek od glock69 »

8)

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: hudebni skupiny

#1646 Nový příspěvek od Tomas6 »

Ať si říká kdo chce co chce, Nightwish s Floor, sice fajn, ale nemá to ten náboj jak s Tarjou. Byl jsem na ně na Masters a z Tarjiného hlasu běhal mráz po zádech.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: hudebni skupiny

#1647 Nový příspěvek od Sadra17 »

je to tak, ten hlas tam prostě chybí a nedá se nahradit :nene:
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20652
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1648 Nový příspěvek od ota »

Klucí za pár dnů jedu na jejich koncert. Tak vám pak povím, jestli je to jiné, nebo není. Ale myslím si, že živej koncert je uplně něco jiného a ta atmosféra bude užasná. Že lístek dostanu k Ježíškovi a koncert je tuším 21.
Jinak zkuste si najít na Youtubku ,,Salieri" Zajatci času 2. Včera jsem poslouchal asi hodinu v telce Yutubko. A vcelku dobré.
Nebo Sarkonia. Tam je taky ženskej zpěv.
A nebó Anacreon třeba ,,není kam stárnout".
Hlavně zpívají hódně česky. Ta Saliery kapela myslím jen česky a je tam hodně dobrej zpěvák. 8)
Píšu z mobilu a nejde mi vložit odkaz rovnou na video. Až budu u noťasu, tak to vložím.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: hudebni skupiny

#1649 Nový příspěvek od Fizz »

Teď jedu mekší vánočním vlnu...

https://youtube.com/@noapologyofficial

Umí a dá se na to i dívat...
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8984
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: hudebni skupiny

#1650 Nový příspěvek od Sniper »

To nezní vůbec špatně 8)
Přidávám na svůj playlist :pc:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Odpovědět

Zpět na „Putyka“