Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#11221 Nový příspěvek od Čárls »

Slunečný den 8 stupňů ve stínu je jak na jaře jdeme s Elfinou ven dokud je hezky
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Počasí II

#11222 Nový příspěvek od bourač »

Normálně mi rašej třešně, nalitý pupeny. :shock: 16 ledna :-/
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11223 Nový příspěvek od ota »

Bourači víš jak to říkal můj spolupracovník v předbývalé práci. ,,Všechno se nalejvá a pučí a mě nikdo nenaleje a nepučí"! :vysmech: 8)
Koukal jsem v sobotu jak je napučená osika u silnice. První miloučkej posel jara ( to zase říkal Hanzlík ve slavnostech sněženek ) a u souseda jsou už na lísce jehnědy. I kočičky na jívě jsou jen prasknout. No dneska se jim nebude chtít. Teď jsem byl venku a je tam kosa. Teploměr ukazuje 2°C a žabák na metostanici má na hlavě radiovku, šálu na krku a kolem sebe vločky. :'(

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Počasí II

#11224 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tady líska má jehnědy už dobře týden, to samo kočičky. Minulý týden mne otravovala včelka. No všecko brzo. To dopadne jak každý rok. Všecko rozkvete, pak to zmrzne a nebude zas ničeho
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11225 Nový příspěvek od ota »

Včelky se proletují od 10°C. A sleduju je, prolety mají klidně v prosinci, druhý týden v lednu. Nebo i v unoru. Je to každoročně, jen to bývá různě posunuté. Dělám včely mnoho let. A každý rok mají prolety takhle v zimě. Jak píšu + - kedlub od 10°C. Letos se prolítly o vánocích. A teď po novém roce. Není to nic nenormálního. Jaro může být v pohodě, je ještě čas. 8)

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Počasí II

#11226 Nový příspěvek od Pavel »

tak ted je kolem nuly napadlo neco k 15 cm a ted dotoho prsi od rana hrnu ted obed a pokracovani v hrnuti

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Počasí II

#11227 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tady celý den prší
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11228 Nový příspěvek od ota »

Tak dneska asi kolem 300 km po vlastech českých. Nejvíc sněhu ráno u nás. Postupně se vrstva snižovala. Mezi Kobylnicema a Bernardovem bez sněhu, pršelo. Chvaletice opět sníh. Naložili jsme na vozík na podlaze asi 5 cm sněhu. Dali jsme trámky a já měl bobany, i když jsem dal 3 kurty dokola, aby mi to někde po tom sněhu nesjelo z podlahy. A vyrazil jsem asi v 9 ráno směr Praha. Asi v 1/3 cesty se sníh uplně ztratil. Sem tam mlha, déšť. V Praze ani památka po sněhu. Až zase na zpáteční cestě někde u Chvaletic byl sníh. A pak tady doma. Silnice všude v pohodě sjízdný. Kolem Prahy už i oschlý. Teploměr auta porůznu od 0°C po 4°C na Smíchově. No ani v Praze nebyla kalamita a v pohodě se jelo. Na spáteční cestě jsem se stavil pro jekly v Modleticích a povídám skladníkovi když mi nakládal jekly ,,kde tady máte sníh"? A on cože tady žádný ani nepadal!
Pěkně se cestovalo. I sem tam po okruhu vylezlo i sluníčko! 8) Jo a chtěl jsem vyfotit elektrárnu. Ta jela opět na plnej výkon. Asi ty sračkovatý panely co mají dělat elektriku ze sluníčka byly zapadaný sněhem a nikdo je neometal! :vysmech:

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#11229 Nový příspěvek od fikejz »

Tady je sněhu taky jak v Praze :vztek: Teploměr se motá kolem nuly, ani bláto nechce pořádně ztuhnout. Hnus fialovej velebnosti!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Počasí II

#11230 Nový příspěvek od bourač »

Tady brzy po ránu napadlo cca 10cm, takže ty moje nalitý třešně jsou obalený sněhem. Teplota přes den 0,- a drobný deštík takže to pomalu odtává. Esli bude mrznout tak bude veselo.
Jinak jsem byl v noci v Praze a viděl tam rozkvetlé keře v parku, nějakej Zimolez či co.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1397
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Počasí II

#11231 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, tady ráno -9°c, už nesněží a je pod mrakem .

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#11232 Nový příspěvek od Čárls »

Poledne svítí slunce a trošku pod nulou cca -0,3 zatím to netaje ale klouže Uvidíme kež by to vydrželo aspoň taktoNe že furt prší Elfina řadila venku jak utržená hrozně se ji líbí stopy ve sněhu a tak se po nich pouští Ještě že mám dlouhej stopovák muže se vylítat pustit ji na volno tak ji už neuvidím :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#11233 Nový příspěvek od hobr »

Včera napadlo trochu sněhu, do odpoledne to roztálo.
Dnešní nadílka je "výživnější" - asi 7cm a pořád drobně padá. Jdu odhrnovat, ať se mi "nezkrátí žíly"... :cvik:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#11234 Nový příspěvek od Čárls »

0°a ani vločka :( zataženo
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#11235 Nový příspěvek od vitex »

Tady pěkná nadílka-kluci staví dvaapůlmetrovýho sněhuláka.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“