Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Počasí II

#6016 Nový příspěvek od other-side »

tak pokud do měsíce nezaprší, tak končíme

asi čas na nákup zásob....nebo i zbraní....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#6017 Nový příspěvek od Britt »

Venku je opět krásně slunečno, 15°C, v okolních zahradách hučí sekačky, sousedé něco sází a já jak starý lemro polosedím a pololežím na terase a můžu jenom čumět. :vztek: :vztek:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#6018 Nový příspěvek od Čárls »

A jak jinak a ty co záda lepší se či furt oblačno nebo se to trochu lepší :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#6019 Nový příspěvek od Britt »

Setrvalý stav. V noci jsem bolestma nemohl ani ležet, natož spát, tak jsem to přes den po chvilkách doháněl.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#6020 Nový příspěvek od Čárls »

Kámo koukej se dostat k doktorovi čím dýl se to nechá tím to bývá horší nechci tě strašit ale bohužel takovou mám zkušenost se ženou a jejímy zády
nebo zkus Bourače ať ti pučí to lehátko a uvidíš zda zabere ono jak je plotna venku sama nezaleze obranná křeč svalstva je hrozná sviňárna
tak to řekl tenkrát ten chrurg z hradce prašky na bolest a pak ještě na uvolnění ty občas zaberou ale jak přestanou pusobit svalstvo se zas stáhne a pokud ta plotna nestačí zalízt je zle, ta křeč ji dokáže ještě víc vysunout
No nic máš svůj rozum :friends: Tak se drž a přeji blízké uzdravení Karel
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#6021 Nový příspěvek od Britt »

U doktora jsem byl v neděli a v pátek jdu na CT. S Bouračem jsme domluvení. Víc zatím udělat nemůžu. Nejsou doktoři. :-/
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Počasí II

#6022 Nový příspěvek od Irčan »

other-side píše:tak pokud do měsíce nezaprší, tak končíme

asi čas na nákup zásob....nebo i zbraní....
Jo,vloni vypálený fleky trávy se jenom nepatrně zmenšily.Dyž dělám pro dobytky mlíče tak je to zófalství,eště před málo letma zpět sem jich vyrépl 12-15 a byl plné kybl.Teď to só žgrbláci že jich musím vyryt třikrát víc.Sucho jak ve vyprahlé polopóšti.A bude hůř.Všecky ty lesy co padly krz bróka budó moc a moc chybět. :vztek:
Nejaky přeháňky slibuje předpověď za téden ale to bude zas jenom nejaká symbolika.
:zly: Připadá mě to jak by příroda chystala podmínky aby se zde připrchlí doktoři a inženýři cétili jako doma :vztek: :vztek: :vztek:
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Počasí II

#6023 Nový příspěvek od other-side »

předpokládám, že velký podniky si domůžou kompenzace a bude klid

my si připlatíme za potraviny, natankujem žlutou sračku pač musíme a jede se dál

no a já budu čekat až zaprší, aby mi vylezla svazenka a poposkočila hořčice na poli a jetel a tak....

přemejšlím o kapkový závlaze, jenže je mi líto vody, což je dost paradox, protože z vrtu jí mám dost a zeleninu potřebuju

asi bych měl zajít podívat na jatka, nebo do papírny, nebo tak nějak, aby mě to uklidnilo, že dole je vody dost....

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Počasí II

#6024 Nový příspěvek od Irčan »

Já su tady na kopcu a zdroje vody tady só silně omezený.Vpodstatě žádný kromě dešťovky,Studnu vycucnu jeden a půl kuba a už nic nepřiteče. :vztek: Samý negativní emoce dneska.Kurvafix.
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Počasí II

#6025 Nový příspěvek od Leo »

Mám pocit, že u nás zase nebude jaro, ale rovnou léto. Dneska odpoledne 24stupňů ve stínu.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Počasí II

#6026 Nový příspěvek od Irčan »

Lokální předpověď mě na pondělí a úterý slibuje 90 procent pravděpodobnost že bude pršet.Dybych věřil na modlení tak su už dávno na kolenách a mumlavě drmolím.
Jenomže su nevěřící pes. :'(
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

honzasl
Příspěvky: 666
Registrován: čtv dub 21, 2011 8:29 am
Bydliště: Nekoř (okr. ÚnO)

Re: Počasí II

#6027 Nový příspěvek od honzasl »

Jeden takový ekoparadox:
U domu jsme měli odpady z koupelny a kuchyně do trativodu na zahradě, záchod do septiku s přepadem do trativodu. Po připojení ke kanalizaci, hádejte, co se stalo? Ano, je tu sucho.

A strašně mě mrzí, že jsem aspoň ze sprchy neudělal vývod extra a nějaký ten filtr na šedou vodu.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Počasí II

#6028 Nový příspěvek od Shrek »

Vcera v 22hod byo jeste 18 stupnu, nejak jsem tomu nemohl verit, a ted koukam, na teplomeru -0,7 okna u aut zamrzla.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Počasí II

#6029 Nový příspěvek od ITS »

Začínám silně pochybovat o celé té teorii o zvyšování koncentrace skleníkových plynů a tím oteplování planety. Tato myšlenka má jakýs takýs základ, ale vůbec nevysvětluje, proč sluníčko tak ostře pálí. Jako dítě si pamatuji, že sluneční brýle bývaly důležitým doplňkem cestovní výbavy na dovolenou k moři. Dnes je potřebujeme od dubna do října. V noci mrzne a jak vyleze slunce, tak pálí jak svařečka. To přece nesouvisí se skleníkovými plyny. Bydlím pod rovnou střechou, která je šedesát let asfaltová. Před asi šesti lety začalo být tečení asfaltu neúnosné. Nikdy před tím tento problém nebylo potřeba řešit dvakrát týdně. Dvakrát týdně jsem velikou vývrtkou tahal ze svodu natečený asfalt velikosti salátové okurky. Vytékal zpod vrchní vrstvy. Vyřešil jsem to. Koupil jsem v OBI takové ty dřevěné proplétané plotové dílce a položil 15 cm nad vpusti. Od té doby je klid. Zastínění bohatě pomohlo. To přece nesouviselo s růstem teploty na zeměkouli, ale s intenzitou slunečního svitu. Jenomže ta zvýšená aktivita slunce nejde nijak komerčně řešit, na rozdíl od skleníkových plynů, díky kterým nebudeme jezdit auty, nebudeme topit a za všechno si připlatíme.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12958
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#6030 Nový příspěvek od Čárls »

Ono ty skleníkové plyny kolik lítá dnes letadel a kolik lítá raket do vesmíru ?A jen buzerují lidi
To sluníčko včera pálilo jak sviňa co s tím nic prostě jsou periody. Ve středověku byla malá doba ledová, Nyní je u nás počasí jak v Itálii před cca stoletím
Jak to řešit? Řešení není Ikdyby celé lidstvo přestalo používat fosilní paliva a vrátilo se do jeskyň bude celé obnovení ovzduší trvat staletí
Jediné co se dá ovlivnit je zadržení vody v krajině a to je taky utopie velkoplošné hospodaření na polích se nezmění aa návrat na malá políčka meze se stromy jak znám z mládí se nevrátí :(
Za mého mládí bylo taky teplo ale najednou se přihnala bouřka zapršelo a zas svítilo to nyní není

Dnes slunečno :) trochu fouka vítr a sucho :'(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“