Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#11191 Nový příspěvek od Čárls »

Teplo jak na jaře Osobně kdo má Elfinu furt koupat radši bych bral něco málo pod nulou Počasí jak v Italii kam jezdila šlechta na zejmu v minulých stoletích :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20831
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11192 Nový příspěvek od ota »

Za mě super počasí! Venku kolem 6°C. Slunečno od rána. V dílně 19°C. Jen udržuju oheň. Dám tak 8 kousků oblic a nasypu šufánek suchých pilin. 3 hodiny si kamen nemusím všimnout.
Doma temperace přímotopama letos ještě ani jednou nezapnuta. Zvládají krbovky s menší spotřebou dřeva. Taky jen zatopime a udržujeme oheň. Bláznovství a nesmysl aby bylo -15°C a sníh! Akorát by ta ,,paráda" stála zbytečný peníze. Byl jsem v lese a možná bych se tam už nemusel traktůrkem utopit. Stálo by to za zkoušku. 8) Akorát příjezdová cesta asi 30m je tak na pásák. Tam bych to zatim nedal.

fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#11193 Nový příspěvek od fikejz »

Jj, opravdu krásně teplo. Odpoledne jsme zakryli studánku stříškou, kterou před lety soused v aktivní fázi opravománie sundal a pak jsme kecali s druhým sousedem. Mrňousci byli po čtvrthodině bez dohledu zralý na wapku, nebo ubytování ve chlívě u ovcí :smich: Nakonec se nad nimi maminka (jako vždy) ustrnula a svlékla jim strojení rovnou do pračky i když já jim sliboval tu venkovní sprchu, nebo bydlení v "betlémě" :vysmech:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Počasí II

#11194 Nový příspěvek od duchodce »

Tak to počasí mě maximálně se. e. Dva dny mě to trochu namlsalo a oschlo a odpoledne začalo poprchávat teď leje jako z konve objevila se ta sychravá zima ,vše je nachcané a ve 4 hod odpoledne tma .... Bolí mě celej člověk ku..va na koho to mám svést????
Ale alespoň jsem si ulevil ....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

sekalsemmalo
Příspěvky: 4240
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Počasí II

#11195 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ráno se rojily meteority Kvadrantidy, pár sem jich při cestě viděl.pak i holky v práci se z placatýho telefonu dozvěděly,že maj lítat komety.tak jsem jim musel učeně vysvětlit,že komety maj ocas.to se už kolegyňkám rozzářily oči a lačně začaly vyhlížet.tak jsem radši použil termín VLASATICE,když jsem viděl,jak je to rozvášnilo.pak tam přišel kolega a tvrdil ,že to jsou zaručeně Perseidy. a pak se to zkomolilo všechno dohromady a vyhlíželi jsme PRSATICE..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13114
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#11196 Nový příspěvek od Čárls »

Tak u nás ráno mlha jak prase a pak se rozpršelo s přestávkama prší pořád :-/ Kdyby to všechno spadlo ve sněhu to by byly závěje jak v 2010 :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#11197 Nový příspěvek od fikejz »

Včera večer to vypadalo, že by ráno mohl být přímrazek a ono prd! Stejně jak u Karla mlha, jeden stupeň plusový. Během dne se zatáhlo a pak chcalo až do večera. Všude už bylo bláta, že není kam stoupnout a teď se to ještě zhorší. Už je pomalu problém vyjet od baráku s traktorem, s autem leda na laně navijáku.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15768
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Počasí II

#11198 Nový příspěvek od oco13 »

Juh slovenska
Obrázek
Ta vonkajšia vlhkosť 92% znamená že je hmla ako krava a o blate na dvore škoda hovoriť. :vztek:

fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#11199 Nový příspěvek od fikejz »

Mě venkovní vlhkoměr ukazuje jen 99% :smich: Ale ty máš tepleji, tady jsou jen tři nad nulou.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2592
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Počasí II

#11200 Nový příspěvek od murár »

Ráno som mal okna na aute zamrznuté! Ale okolo pol9 vykuklo slnko a svietilo až do večera. Tak som na zahrade zrezal čerešňu pri potoku tak som sa potil!

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#11201 Nový příspěvek od vitex »

Ráno v 7:00hod u letiště Tuřany -4°C.U nás v 5:15hod -2°C.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14670
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Počasí II

#11202 Nový příspěvek od DanculSK »

Ako na hojdačke....
Včera -4°. Dnes +10
:pistol:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2592
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Počasí II

#11203 Nový příspěvek od murár »

Mne z juhu slnko svieti a zo severu čierne mraky a prší a pozerám na dúhu. Mama hovorí že niekedy starý ľudia hovorili že keď dúha vodu pije tak bude o tri dni pršať! Tak nedeľa bude upršana?! Radšej by mohlo nasnežiť.

Pavel
Příspěvky: 8274
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Počasí II

#11204 Nový příspěvek od Pavel »

12 nad nulou a porad prsi

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#11205 Nový příspěvek od hobr »

Včera ráno zamrzlá okna na autech, celý den mlha, navečer pršelo. Dnes ráno déšť, teplo, momentálně 11°, fouká.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“