Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#9601 Nový příspěvek od ota »

Tady je 7°C skoro celý den. Po obědě jsem šel na procházku. Vzal jsem to po silnici do lesa. V lese katastrofa. Co nesežral brouk ja vyvrácený od větru. U nás modříny. Povšechně spousty modřínů to vyvrátilo. Na pasekách co zůstaly modříny jsou vyvrácený a borovice schnou. Sem tam i jedle, borovice vyvrácený v prostřed paseky. Nebo jsou napadený broukem a usychají. Kraje pasek kde zbyly stromy jsou od západu vyvrácený. Šel jsem dál kolem lesa. Postupně objevil pár nových ohnisek od kurovce v mladším porostu soukromých lesů. Jak jsem vyšel na cestu směrem dom začalo pršet. Říkal jsem si, v šuplíku v dílně mám složenou takovou reflexní parádní pláštěnku s kapucou. No co už, v šupleti ji je dobře. Celou cestu pršelo až dom. No 4,5 km vejšlap, je to ten nejdelší okruh, co chodím s Axisem když mám čas. Zatím chodím ještě bez Axise. Ale příští týden už ho asi vezmu znovu sebou. Když jsem přišel domů, celého mě očichal, od hlavy až k patě.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#9602 Nový příspěvek od hobr »

Poslední dny zataženo, dnes navíc trochu mrholilo. Depresivní počasí... :shock:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12964
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#9603 Nový příspěvek od Čárls »

Zataženo mlha inverze jak sviňa 6° To už bych raději bral -20°a hromadu sněhu
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Počasí II

#9604 Nový příspěvek od duchodce »

Já 20 st. ne ale 10 st. by bylo akorát. Zrovna tak to počasí je deprimující .Nic mě nebaví - druhý den hledám frézy .Snad jsem je v záchvatu úklidu nevyhodil...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#9605 Nový příspěvek od Britt »

Tak to jsme na tom stejně. Práce se mi hromadí a mě se do ničeho nechce. Ven nechodím vůbec a nejraději bych jenom ležel a četl.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#9606 Nový příspěvek od ota »

Tady je taky od rána hnusně. Zataženo a 4°C. U dílny jsem jen odemkl dveře a kouknul dovnitř a zase zavřel. Axisovi jsem vysvětlil, že dneska se mi nechce jít ani za ves. Tam to bude jistě fičet. Já na jednom konci gauče a on na druhém konci. Asi to nějak překlepeme.
V pondělí mám přijet do firmy, dostanu prej asi 30 výkresů a mám si někde vyhledat materiál a maximálně nařezat co půjde. A pak budu doma obrábět. Povídám panu šéfovi, nu paráda teď jsem 2 měsíce doma v teple, to myslím natuty chytnu angínu tam u vás v té lednici. Tak budu pak marodit zase. Mám se prej nabalit abych nechcípal pak. No zima je nejhorší moje období. Už abych navlíknul tryčko a kraťasy a bylo to v létě. Nevím proč tu nemůžeme mít léto celý rok! :vztek:

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Počasí II

#9607 Nový příspěvek od duchodce »

Tak to se zeptej Praotce Čecha. On totiž prej když šel ze severu tak se tady ožral medovinou , omylem vylezl na nějaký kopec a pravil "že země tato ,mlékem a strdím oplývající země bude naším domovem" a dál odmítal jít. Pravil že už ho nikdo na žádný kopec nedostane . A tak proto nemáme žádné moře a teplo - kvůli medovině :D
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#9608 Nový příspěvek od vitex »

Furt nebrečte,medovina se dá taky pít.Včera odpoledne pofukovalo a já přišel večer domů zmrzlej jak hovno.Ráno se mě to těžko rozcházelo.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Počasí II

#9609 Nový příspěvek od duchodce »

Jo jo ještě tu pár litrů mám ...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#9610 Nový příspěvek od ota »

Vždycky někdo donese medovinu. Jakože ty jsi ten včelař tak tu máš medovinu na košt. Jednou jsem ochutnal. Byla to domácí medovina pd včelaře. Nic v tom nevidím. Raději si dám hruškovici. Tak to rozdám.
No mohli ho tenkrát naložit na trakař a dovláčet toho praotce aspoň k Řecku. Tryčko celej rok! Jak by řekl kámoš ,,lábuš věčná"! :D

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#9611 Nový příspěvek od hobr »

Nebrblejte, takové Řecko taky není žádná výhra - dluhy a ještě do toho ta havěť (co připlouvá na lodích)... To by se mi nelíbilo. Tady je nám (zatím) dobře. Jen kdyby ta bába (co vedle mne žije) tolik nenasírala...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12964
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#9612 Nový příspěvek od Čárls »

Jo to mi povídej ale nesmíš se nechat :smich: Víš jak se to říká kdo po tobě kamenem ty po něm vlídným slovem ........
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#9613 Nový příspěvek od hobr »

Já su radši ticho. Jen když je snížená hladina krve v alkoholu, tak se ozvu. :typek:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12964
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#9614 Nový příspěvek od Čárls »

Taky řešení 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14390
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Počasí II

#9615 Nový příspěvek od Vladimír2 »

:shock: Já se picnu ! Sněží a jak !

Odpovědět

Zpět na „Putyka“