Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#10801 Nový příspěvek od fikejz »

Každý svého štěstí strojvůdce! Ale neboj sekalsemmalo, až přijde ten čas, mi ti to v rubrice: "zdravotní problémy..." , nebo v rubrice "co se vám zlého...!" připomeneme.

Dnes ráno půl stupně pod nulou, celý den pošmourno a zataženo kolem nuly teď jeden nad nulou. Bezvětří.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Počasí II

#10802 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

vytasil si strejčka,já vytasím,že revma je autoimunitní onemocnění ,což si může každý zvídavý traktorista dohledat . a trumf je cvičení a pro získání kondice i jízda na kole viz. https://www.revmaticke-nemoci.cz/revmat ... da-cviceni tak já tam něco napíšu,fikejzi.pro falešné kamarády,co chtěj mít taky trošku radosti..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12964
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#10803 Nový příspěvek od Čárls »

To vypravuj ženskejm co dělali v kravíně machali si ruce v teplý vodě a ve chlívě byli 4až 5 stupňů omejvali kravám vemena před dojením že je to autoimunitní onemocnění poženou tě tak že ti na kole ani nejrychlejší stupeň nebude stačit :smich: :smich:

Jinak zataženo mlhavo 3°hnus počasí
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Počasí II

#10804 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

jste rozrušení,ale bacha na tu češtinu.nebo nám to chobotek zase opraví..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Počasí II

#10805 Nový příspěvek od chobotek »

Chobotek spojuje trubky které skoro celý den rozpojoval. Dneska se ještě topit nebude :'( Čeština nechám dneska plavat a souhlasím s Tebou. Někteří traktoristi jsou tak rozrušení, že ty úhozy do klávesnice netrefují správná písmenka ;-)
(v srdci Moravské brány bylo celkem snesitelně, ráno mráz, takže se nic nepatlalo na pásy a potom slunečno)
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Počasí II

#10806 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

odpoledne silnice rozmrzly.no,mně to jako na potvoru uklouzlo v krajnici,,když jel proti mistr světa a vesmíru a nevím čeho všeho.zastavil,stáhnul okýnko.jeho kočka Hedvika se na mě culila.ukázal jsem jim svoje hřebíky a mistr říkal uznale ,,fakt hustý,, https://www.redbull.com/cz-cs/videos/mo ... mas-slavik
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 928
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Počasí II

#10807 Nový příspěvek od Dáva »

To je fakt už na Chocholouška . Nezlob se na mě :pistol:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#10808 Nový příspěvek od ota »

Já myslel, že Jsi sebou na tom kole plácnul a ten nějakej mistr světa vystoupnul z auta a ještě Ti nějakou vrazil! :smich: To abys to kolo už pověsil na hřebík. Takhle by to udělala kámoše máma. Ona byla takova prudká. Když se kámoš vyválel na kole a přitahli jsme k nim domu, dala po hubě nám oběma, aby jsme si to pamatovali, že nemame dělat s tím kolem kraviny. A kdybych řekl doma že jsme s kolem dělali kraviny a kámoš sebou seknul a odřel si kolena, dostal bych doma tuplovku. Protože kraviny na kole se přeci nedělají. Abych si to pamatoval. Nojo ale to mi bylo 10 roků tenkrát. Co s Tebou teď už?
Jinak u nás hnusně celej den poprchavá, mrholí. Venku od 5 po 3°C. Zataženo. Teď trochu padá mlha. Kopal jsem na zahradě diru. :'( Musel jsem. A do 80 cm je to mokrý jako prase. Vyryl jsem jen rýčem. Šlo to skoro samo. Lepilo se to na rýč jako modelína.

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#10809 Nový příspěvek od fikejz »

Počasí je setrvalé, teplota ráno necelý stupeň nad nulou, nyní 1,9. Po poledni se na chvíli vyjasnilo, ale jen proto aby se pak zatáhlo o to víc.

To neděláš dobře sekalsemmalo, s tím kolem. No pro tentokrát to ještě nebude mít vliv na funkci.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Počasí II

#10810 Nový příspěvek od bourač »

když je něco nefunkční tak na to nemůže mít vliv ani případná havárie na kole. :smich:
Jinak tady je stejné počasí jak v Malých Svatoňovicích a zemní vlhkost jak v Nepoměřicích.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Počasí II

#10811 Nový příspěvek od Chose11 »

Bourači, co to tam máš za kovošrot v avataru? :D :D :D
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#10812 Nový příspěvek od vitex »

Ahoj Oto,koho jsi tak hluboko zakopával?

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14523
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Počasí II

#10813 Nový příspěvek od DanculSK »

...zmetky..... :red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Počasí II

#10814 Nový příspěvek od bourač »

esli von Ota nezakopává login a heslo do traktorů. :smich:
Tady 7°C nad nulou, chvilku dešťová přeháňka. Asi už je po zimě, letos teda byla krátká.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#10815 Nový příspěvek od fikejz »

Tady ráno lehký přímrazek, jeden stupeň plus, celý den pošmourno, nízká líná oblačnost se válela po kopcích, takže chalupa v oblacích / mlze, bezvětří odpoledne se oblačnost trochu zvedla a nyní jsou +2°C. Vlhkost venku krásných 99% - ideální pro astmatiky. Doma 44%.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“