Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sim111
Příspěvky: 473
Registrován: pát dub 03, 2015 1:42 pm
Bydliště: Trnava

Re: Počasí II

#4741 Nový příspěvek od sim111 »

Včera v noci 25mm 8)

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Počasí II

#4742 Nový příspěvek od Matúš »

Všetci sa tu na sucho sťažujú a my už mesiac aj pol nemáme čo robiť s vodou :D
Inak včera niečo cez 30 a sparno, cez deň to vydržalo, búrka prišla až okolo 23:00. Dnes ochladenie na asi 13℃, celý deň škaredo a chladno, teraz večer prehánka.

pavolk
Příspěvky: 269
Registrován: stř led 30, 2013 8:32 pm
Bydliště: Rabča

Re: Počasí II

#4743 Nový příspěvek od pavolk »

Asi sa mi pokazila masinka na teplotu. Ukazuje 9,2. Co bude zajtra?

Joe66
Příspěvky: 1525
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Počasí II

#4744 Nový příspěvek od Joe66 »

Zeby vo vasich koncinach napadlo snehu a trochu primrzlo :smich: :jazyk:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#4745 Nový příspěvek od Britt »

Hoši, s tím mrazem opatrně. Včera na šumavě prý mrzlo.

https://www.novinky.cz/domaci/475785-te ... mrzlo.html
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

sim111
Příspěvky: 473
Registrován: pát dub 03, 2015 1:42 pm
Bydliště: Trnava

Re: Počasí II

#4746 Nový příspěvek od sim111 »

Matúš tento rok majú asi väčší problém so suchom bratia Česi. Ja bývam v podstate najsuchšej oblasti Slovenska a nejaké extrémne sucho tu ešte nebolo úroda sa ukazuje priemerná. Za jún máme okolo 90mm.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Počasí II

#4747 Nový příspěvek od Leo »

Krásně se ochladilo, ale na pršení to nevypadá.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

pavolk
Příspěvky: 269
Registrován: stř led 30, 2013 8:32 pm
Bydliště: Rabča

Re: Počasí II

#4748 Nový příspěvek od pavolk »

Vcera, dnes stale prsi. Chladno 8,3. Musim nastartovat viadrusa. Predpoved pocasia ukazuje dazd a chlad na dlhsi cas, ale aj to patri k zivotu.

Joe66
Příspěvky: 1525
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Počasí II

#4749 Nový příspěvek od Joe66 »

Na vychode 20 az 23 stupnov a treba mi ist do Michaloviec a tam bude este teplejsie ale brrr 8,3stupne tak to by bolo na mna chladno :jazyk:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#4750 Nový příspěvek od Britt »

U nás je 18°C, tak jsem zatopil trochou dřeva.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20348
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#4751 Nový příspěvek od vitex »

Jel jsem na hříbky a do lesa jsem se nedostal-pršelo.Sice málo ale foukal protivný vítr.

Uživatelský avatar
Baťa1
Příspěvky: 2446
Registrován: čtv zář 09, 2010 1:55 pm
Bydliště: VY-PV

Re: Počasí II

#4752 Nový příspěvek od Baťa1 »

kurňa chlapi tak to sem myslel že su zmrzlina zmrzlá já teda mám rád teplo a sluničko
jako 8,3° to je fakt málo ale 18stupňů dyť to je krásně na spaní akorád, okno v pokoju mám otevřeny už od začátku května a eště sem ho nezavřel akorád dyž jedu na vikend pryč tak to musim a dyž pak přijedu tak je tam na chcípnutí ~30° fuj to se nedá déchat ani, a přes zimu se mě nechtělo v dílně topit tak sem tam měl kolikrát přimrzlý ruky na sóstruhu, voda na chlazení u brusky co byla v kýblu to byl špalek ledu teď je tam zase 25°a to teda k práci už je hnus dyť to leje z čela co deset vteřin sundávat brýle a furt pucovat jak pot kape na skla není nic vidět oči pálí to je k zlosti, minulé tyden sem dělal ty kladky a už sem s tema brýlama švihnul a samozřejmě pink a špóna v oku, nélip tak kolem dvaceti stupňů, dyž je víc tak to už je mic ale zase krásná teplota na jízdu na motorce ale na prácu teda určitě ne a na spaní taky ne to nemužu déchat lehnu zacpe se mě nos a nejde funět dusím se no a kamoš ten chodí v šortkách aji ve sněhu dyž už si vezme gatě tak to už mrzne hodně to už já mám dva svetry a vaťák a vlněny ponožky a filcáky a dvoje tlusty podlíkačky (spoďáky)
Frézování, soustružení a jiné činnosti v dílně, Zetor 50 super

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20876
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#4753 Nový příspěvek od ota »

Ahoj Baťo1 já nesnáším zimu. Mám rád teplo. Pokaždý jsem si dělal srandu ještě v bývalé firmě, že měl panbů vzít velkej pušvanc a vyříznout čechy a posunout je někam vedle Italie! A oni mě peskovali, že by nebyl ani sníh. Čert vem sníh!
Doma máme teď 18,5°C a menželka z večera, že by zatopila v krbovkách! No blázníš! V podkroví mám v ložnici tak kolem 19°C. A v dílně je dneska 19°C a to jsem tam vlezl z venku a zdálo se mi tam pařák. Tuhle jsem celej den jel na frézce, mezi tím na soustruhu a ještě na revolveru vrtal díry. Všechno dohromady a vytáhnul jsem to na 23°C. To už bylo dost. Venku bylo 28,5°C. Asi nejvíc hřeje frézka když jedu plátkovou hlavou celejch 10 hodin. To cejtím, jak to topí. Ale doma 30°C? to jsem neměl ani ve snu! To by byl i na mě pařák. Ale když je takhle jako minulej tejden teplo to já můžu. Jak jsem včera dělal venku tak to foukalo a hned nastydnu. Celej den jsem byl na dvoře a dělal venku, sem tam přeháňka. Říkal jsem si, zlatě minulej tejden.
Hele mám kámoše a on jak prvně je teplejc, navlíkne ťílko a kraťasy, cuklíky. A až skoro začne padat sníh, převlíkne se. A když se náhodou mezi tím ochladí, nenabalí se, jede dál tak. A jak jede kolem s traktorem zdraví mě v dílně a má na sobě to tílko a venku 10°C!
Pak jsem kdysi jezdil do fabryky do Kutné Hory autobusem. Jezdil se mnou z Malešova klučina a ten chodí každej víkend na vandr. Ale i v zimě. A tak si ke mě vždycky přisednul a kecali jsme. A kolikrát venku 0°C a poletoval sníh a on přišel a měl tryčko a kraťasy a žabky na noze. A prej člověče, asi jsem to přehnal s oblečením. A já že je ti zima jo? A on zima ne, ale lidi po mě divně koukaj. Jezdil na ty vandry i v zimě a nejlíp pod širák. Nedávno byl i v telce. Ukazovali tam, že parta otužilců jezdí v zimě kamsi do hor na vamndr a rovnou tam byl on a ptali se ho, jestli mu není zima. A on že docela teplo. Na to otužování se musí pomalu a dlouhodobě to mi povídal. On už to dělá dlouhé roky a je zvyklej. Ale povídal, když je pak venku vedro, tak ho to drtí maximálně.

pavolk
Příspěvky: 269
Registrován: stř led 30, 2013 8:32 pm
Bydliště: Rabča

Re: Počasí II

#4754 Nový příspěvek od pavolk »

Pani dalsie prekvapenie. Rano 7.1 C Asi vymenim teplomer

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#4755 Nový příspěvek od Britt »

Včera večer nám konečně trochu zapršelo. Nedalo to ani milimetr ale díky za to. Teď už zase vykukuje ten puchejř a vypadá to na další den v Kalahari.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“