Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Počasí II

#11326 Nový příspěvek od Tomas6 »

Oto jenom si to tam nechej. Tady bylo dneska taky celkem přívětivě. 8°C a chvílemi i slunečno.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Počasí II

#11327 Nový příspěvek od bourač »

tady přes den 11°C :) ale všude nasáklo vodou, nelze chodit natož jezdit po zatravněný ploše, kde to jinak lze noproblema.
Asi se to snaží vyrovnat ten dlouhodbý vláhový deficit. :zapomel:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Počasí II

#11328 Nový příspěvek od DanculSK »

vitex píše: stř bře 15, 2023 7:30 pm Tak za odměnu ti posílám pozdrav z teplých krajů,kde bylo dnes 7°C.Čumkartu nemám.
Včera u nas 14°C
Dnes horko tažko 7°C
:-/

Jo Víťo, a potrebujem konzultáciu :red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11329 Nový příspěvek od ota »

Tady před obědem létaly včelky. Venku taky kolem 8°C. Bezvětří, od rána sluničko. Axis ležel venku na gauči a opaloval se. Odpoledne se zatáhlo a po prvním zasněžení spadla teplota dolů. A pak už chumelilo.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Počasí II

#11330 Nový příspěvek od Joe66 »

U nas 4stupne a prsalo + vetrisko. A moj brigadnik musel kopat jamu :-/ Opustila ma moja 11rocna fenka jack rusel terier-domaci maznacik . Musel som ju dat utratit pre rychly priebeh choroby . Brrr. Zle pocase aj zly den :(

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Počasí II

#11331 Nový příspěvek od oco13 »

Joe - uprimnú sustrasť, ja som už pár mojich miláčikov takto oplakal, a plakal som aj ako starý somár.- :-/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Počasí II

#11332 Nový příspěvek od bourač »

proč starý somár, však pes je často lepší jak pokrevní příbuznej :zapomel:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Počasí II

#11333 Nový příspěvek od Joe66 »

Oco mas pravdu . Aj mne a okoliu slza padla . Domaci maznacik je clen rodiny . Nenarobime nic :-/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11334 Nový příspěvek od ota »

Joe66 mě to ke konci roku vzalo 3x. Poslední byl.ten nalezenec jezevčík. Bojoval do poslední chvíle. Nevíme kolik mu bylo roků. U nás byl asi 9 let a když přišel k manželce od silnice kde ho někdo vyhodil doktor mu odhadoval 4 roky. Taky chumelilo jako sviňa ten den. A kamenů půl kolečka. Zlemtanej jsem byl jak čuně. Ale to je fuk, to se vypralo.
Všichni hafani u nás jsou členy rodiny. Teď v klidu můžu říct i víc než někteří rodiní příslušníci. Protože se na ně můžeš spolehnout pokaždé a hlavně tě nepodrazí jak rodina. Tak zrochu teď v té mojí straně rodiny trochu se to zjebalo. No zlatě psi, kočky oproti tomu. Vlastně já o mojí stranu rodiny přišel, i když ještě jsou naživu. To tak bývá, peníze a majetek to umí řádně rozdělit.
No k počasí. Nasněženo všude. Přez noc -2°C a teď od rána sluníčko teploměr 2°C a kam svítí taje to. Kam ne zmrzlí nasračku.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Počasí II

#11335 Nový příspěvek od Joe66 »

Oto u mojej polovicky rodiny je taka podobna situacia priblizne ako u Teba. Tiez pre majetok nekomunikujeme :jazyk: Lebo niekomu sa mali a chcel by viac a viac . Ale tak je to u vela rodin ked som kupoval nehnutelnosti -co sa mi ludia vyrozpravali ,ze preco to predavali alebo museli :-/ U nas svieti slniecko + 3stupne a fuka silny vietor

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#11336 Nový příspěvek od hobr »

Joe - upřímnou soustrast. :friends:
Dnes ve stínu +7, na slunci krásně. :dostdobry:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11337 Nový příspěvek od ota »

Hm, tak tady nevylezl teplomér víc jak nad 4°C. Kam svítí sluníčko sníh zmizel. Kam ne je to pořát zmrzlé a sníh tam drží. Čaptal jsem po dvoře manželka chtěla donést brambory. Kus jsem šel blátem a ve stínu umrzlo. Zítra má prej bejt až 15°C. To asi u nás nebude.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Počasí II

#11338 Nový příspěvek od Atlan »

Rano - 3 lad v vedrach, na aute 2mm namraza, pozrel som ribezle, konce listkou uz zcervenali tak ze ich to pekne lize. Este ze az tak im to nevadi.
Tie co idem namnozit su uz v zemi a zboku som polozil DT nech na ne nesvieti slnko, tak uvidime. Minuleho roku sa tienenie osvedcilo kor ked bolo sucho.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#11339 Nový příspěvek od vitex »

Tady je krásně,mladí odjíždí na chajdu na Vysočinu. :wink:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20651
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11340 Nový příspěvek od ota »

Venku 4°C a svítí sluníčko. Trochu fouká vítr. Nastavil jsem si budíka, bo nás se synem soused vezme za chvilku na výlet. Jedeme do pánské hračkárny. Už jsme dlouho nebyli, tak jsme natěšení! :smich: :nakladacek: :nakladacek:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“