Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#10831 Nový příspěvek od ota »

Tady v létě jezdí mladší paní na kole po hořejší silnici. Má takové to závodnické tryčko pomalované a popsané. Jezdí tak kolem 15 hodiny a vpředu má šajnovku že když jede, je lepší koukat do země. A v zadu blikací červenou a ta je vidět jak bliká až na tu velkou křižovatku, kolem 2 km. Nevím co v těch lampách má. Ale bejt to v přiťmí, tak to vypálí oči kdyby do toho koukal. Jezdí rychle jako dráha. Po cestě si něco žvatlá. Axis je na ní vysazenej. Nevím jak to psi mají. Ale Axis když jede něco a bliká to tak na to čumí co to je. Myslím, že pozná třeba hasiče, sanitku. Často jezdí po hlavní a ta je tak 1,5 km vzdušnou čarou. A jdeme a ani nehoukají jen blikají. Axis zastaví a sleduje, dokud nezajede za překážku. Ale tu rychlociklistku by asi srazil, kdyby nebyl na vodítku. A ona to už ví a jede jako tryskáč a brblá jak starej strejc.

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 933
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Počasí II

#10832 Nový příspěvek od Dáva »

23hod venku -2°C bezvětří zataženo.
Uvidíme ráno potřebuju dorazit kůrovce a mam traktor víkenďák bez kabiny tak snad nezmrznu

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9044
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Počasí II

#10833 Nový příspěvek od Sniper »

Já čekám na prvního prosince v kuchyni u kamen ;-)
Venku je solidní Sibiř, mlha, silné poryvy, sem tam padne trochu zmrzlého sněhu a teplota - 3°C
Pocitově kosa jak v Rusku, ani psa bych nevyhnal :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

hobr
Příspěvky: 3866
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#10834 Nový příspěvek od hobr »

-1°, fouká. Byl jsem venku bez rukavic a za chvílu mě zábly ruce...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#10835 Nový příspěvek od ota »

Tady jsou 2,5°C nad nulou. Polojasno občas se to skoro prokouše skrz mraky. Axis se na mě došel podívat, jestli jsem ve fabryce. Došel k vratům co jsou na zahradu. Počuměl a šel dom. Není to ani pro něj venku. I kočka to zalomila dneska na gauči. Druhá chrněla na Axisovím polštáři. No nemají kvalt jít ven.

Obrázek

Obrázek

Fizz
Příspěvky: 7928
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Počasí II

#10836 Nový příspěvek od Fizz »

Taky už by mohlo zamrznout, ta vlhkost je hrozná
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9044
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Počasí II

#10837 Nový příspěvek od Sniper »

Fuj kurwa venku je hnusně :nene:
Tady - 3°C,pofukuje vítr a všude námraza. Pocitově tzak - 14 a zima jak v prdeli někde na Aljašce.
Šel jsem k sousedovi pro mléko a abych cestou neumrzl těch 15m,musel jsem si dát 4 velké :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#10838 Nový příspěvek od ota »

Tady je teď 1°C. Jsem ve fabryce. Byl jsem v 13:30 na rehabilitaci a svítilo sluníčko. Za oknem koukám no pařák! Pak sednu do auta a venku jen 4°C ukazuje teploměr. Jeli jsme pak s manželkou do Čáslavi a v půlce cesty skoro mlha! No poklička hotová! U nás peče sluníčko a pod kopcem mlha! Půjdu si připravit fabrycký kamna na ráno. Roztopím je a pak už jen pařezy a zasejpám shrabkama co mám v sudech.

fikejz
Příspěvky: 6090
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#10839 Nový příspěvek od fikejz »

Ráno -2°C nyní -1,6. vítr celý den proměnlivý od severoseverovýchodu, ale žádný velký fujavec od nuly max do 3m/s. Bylo v celku slunečno a na sluníčku příjemně.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

PeGaz
Příspěvky: 62
Registrován: stř srp 04, 2021 1:25 pm
Bydliště: Puchov

Re: Počasí II

#10840 Nový příspěvek od PeGaz »

Zima ako sviňa -3.8 ( je pravda že mam kratke tričko a šľapky 😬, susedova 52ka prestáva účinkovať ☹️☹️☹️.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9044
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Počasí II

#10841 Nový příspěvek od Sniper »

PeGaz píše: čtv pro 01, 2022 9:43 pmsusedova 52ka prestáva účinkovať ☹️☹️☹️.
To je třeba si dáť ještě raz :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Joe66
Příspěvky: 1523
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Počasí II

#10842 Nový příspěvek od Joe66 »

U nas teraz -2. Ale napriek tomu,ze cez den svietilo slniecko . Tak fukal vietor a pocitovo ako pri minus7 ci - 8 :-/

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5455
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Počasí II

#10843 Nový příspěvek od thovt »

Padá snížek bílý , techniká s ploužkem čeká, za oknem těšící traktorista chystající se do bíle krajiny.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20805
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#10844 Nový příspěvek od ota »

Teplota 0,5°C. Od asi 17:30 padá sníh. Je tam teď asi do 3 cm. Kolem dílny po silnici se smekal osobák. Asi na letních gumkách. Měl jsem obavu, že sjede mimo asfalt a kola se chytnou a najebe mi to do zdi dílny. Po několika minutách se vyhrabal asi 15 m proti kopci. Nevím proč nezcouvnul pod kopec a trochu se nerozjel. Asi ho to bavilo kličkovat celou silnicí. Než jsem šel dom jel dolů cestář a ,,napigloval" silnici solankou.
Myslím že se ten sníh líbí jen Axisovi. Zejtra v něm bude lítat jako motorka.

hobr
Příspěvky: 3866
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#10845 Nový příspěvek od hobr »

Tady na jihu drobně sněží celé odpoledne. Trochu zůstává...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“