Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13206
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#12796 Nový příspěvek od Čárls »

Jo a nebo budem topit jak zběsilý i v létě zaleží jak sem doplujou ledovce Většínou to bylo na zmrzlíky Nyni sem čet nějakou poplašku na fejsu že se odlomila nějaká velká kra co by měla doplout až k rovníku než roztaje ale znáte internet tam je plno blbovin
Fest fouká a východní vítr ten u nás nikdy nepřines nic dobrýho a venku je 16° takový polojasno Bolí mě koleno tak sem zvědavej co z toho nakonec vyleze :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20350
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#12797 Nový příspěvek od vitex »

Tady je teplo a fučák jak prase.

hobr
Příspěvky: 3894
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#12798 Nový příspěvek od hobr »

Dnes 20°, fučí vítr ze Sahary. Hnus... :grc:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

fikejz
Příspěvky: 6172
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#12799 Nový příspěvek od fikejz »

Teplo tak akorát na práci, trochu větřík, chvílemi docela čerstvý, ale nestudí, takže paráda. Teď je venku ještě třináct stupňů. 8)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Počasí II

#12800 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

Saharský písek.v roští něco brumlalo.byla to srnka.naučila se hlasu šelmy,aby přežila.nebezpečný.skočil jsem na kolo a upaloval pryč.. https://www.rajce.idnes.cz/sekalsemmalo ... rsky-pisek
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

hobr
Příspěvky: 3894
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#12801 Nový příspěvek od hobr »

O5 fouká, Sahara je všady okolo... Začíná vylizovat sluníčko. :ano:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#12802 Nový příspěvek od ota »

Včera krásný den. Dopoledne jsme chvíli rovnali vystěhovanou kůlničku. Po obědě jsem šel do včel. Včelky valily pyl. Žlutej, oranžovej, zelenej a šedohnědej. Ovocné stromy zatím nekvetou. Začínají švestky a špendlíky. Ale ty zatím nevoní, tak ani pyl nenosí z nich. Asi nějaké jarní kytičky zatím. Jinak v ule spousty žlutého čerstvého pylu. Už i sladina. Včelky v pohodě všechny jedou. Dostaly rovnou nástavek, aby měly kam dávat přísun z ovocných stromů. Letos o 15 dní dřív než vloni. Ale zase je to rysk. No snad vyjde počasí.
Pak když jsem to u včel udělal znovu jsme dělali tu kůlničku. Syn meziťím přišrouboval asi 3 palety na jednu stěnu nastojato a naplnil věcma s násadama. Vidlí máme pro rotu vojáků. Hrábě asi 20 ks. Ono se to nějak sešlo! Pár lopat rovnou nasadil na násady co tam byly. Nastěhovali jsme ponk a brusku co jsme dovezli v pátek a do rohu naskládali těch 14 přepravek věcí. Třeba až bude pršet přebereme to.
Večer přišel soused a v dílně bylo chladněji než venku. Venku teplo a to už byla tma. Dom jsem přišel v 21h. Plodný jarní den! 8)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13206
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Počasí II

#12803 Nový příspěvek od Čárls »

Jakoby polojasno lesy v mlze a hromady prachu běs jinak teplo už je 15°
Včera sem byl u mámy a musel už vytáhnout sekačku Tak jsem posekal celou zahradu a 3 hodiny běhal za sekačkou jen sem to zmulčoval Tak uvidíme za 14 dní jak zas vyroste :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#12804 Nový příspěvek od ota »

Mě se zdá, že nás ten prach minul. Tady krásně svítí sluníčko. Odpoledne usmykejeme zahradu, už je na čase. Na středu je už dost vysoká tráva. Nešlo do toho kvůli mokru dřív vjet. No já jsem si tuhle zalil žaludy a dneska jsem nesl do garáže k traktůrkovi kanistr a jejda naklíčený žaludy. Navečer s níma musím do lesa. No když je tak hezky možná se pustíme do dalšího vyklízení. Máme ještě jeden kamrdlik a takovej přístřešek. Přístřešek ale potřebuje opravit střechu. Pak tam uděláme z boku ragál na železo. A garáž pro Varinu.

hobr
Příspěvky: 3894
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Počasí II

#12805 Nový příspěvek od hobr »

Je trochu tepleji - teď 24°. :red: A fučí pořád... Už se ukazují praskliny, jak je sucho. :ano:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1411
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Počasí II

#12806 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, u nas je +12 a fouká studenej a je střídavě pod mrakem .

Fizz
Příspěvky: 7984
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Počasí II

#12807 Nový příspěvek od Fizz »

22'C. Fouká ale jak fén.

Celej den v tričku. Nekoukat tak bez trička. Teplo fest.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

mastnacek
Příspěvky: 7127
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Počasí II

#12808 Nový příspěvek od mastnacek »

Zasazeno kolem 30 vrb a k veceru sprska. Ideal.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#12809 Nový příspěvek od ota »

Celej den práce venku. Teploměr odpoledne 20°C. V dílně 18°C. Bylo cítit v dílně ten rozdíl. Před 17 hod se zatáhlo a přepršek. Musel jsem sklidit věci z deště. Pak drobně mrholilo ale vařil jsem svářečkou, tu pod střechou a já na dešti. Chtěl jsem to dodělat. Syn mezi tím usmykoval zahradu a pak Varynou pojezdil sulkou s bránou zbytek. A dom přijel a protočil se mu šestihran v té trubce. Tak to rozebral a ještě vytahal sloupky od plotu ještěrkou, co jsme revitalizovali takovej přístřešek.
To Fizz co znamená ,, Nekoukat tak bez tryčka"? :D Jako kdybys nekoukal tak si můžeš sundat tryčko! :vysmech:

Fizz
Příspěvky: 7984
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Počasí II

#12810 Nový příspěvek od Fizz »

Mělo být "nefoukat"...

V 7 začalo pršet a pořád zahradnický zavlažovák trvá.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Putyka“