Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#11341 Nový příspěvek od vitex »

Na kolikátou sis nastavil budíka? na 10:00hod? :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11342 Nový příspěvek od ota »

Budíka nastavuju na násobky mého standartního celoročního raního vstávání. První budík je 5: 20. Zamáčknu a chrním dál. V 5:50 druhý budík to vstanu a jdu udělat hygienu. V létě pak jdu a lehnu si v obýváku na gauč a nastavím dalšího budíka na 8. Pak vstanu posnídám s Axisem, sednu do malé cimřičky na mísu. Pak jdu do fabryky kde jsem víceméně do 19:30 hodin. V 12 hodin oběd, v 17 h kafe. Po půlhodince a jde se makat.
V zimě po raní hygieně jdu do dílny zatopit. To mám od předešlého dne připraveno. Jen škrtnu. Pak jdu do nové dílny a připravím si do kávovaru na čaj. Jdu ke kamnům pustím oběhovku a jdu dom. Lehnu na gauč. Když odchází syn v 6:40 do práce jdu naložit do dílny kamna. Přijdu dom od kamen lehnu v obýváku na gauč s budíkem na 8 a dál stejný program jak v letním provozu. Na tento režim jsem už zvyklej. Vcelku mi vyhovuje.
No a ty násobky budíka. Přehodím jen hodinu. Takže dneska budík v 7:50. V kovošrotě vcelku dost věcí. Marska tak do 2/3 šroubů. Nových nikdy nepoužitých. Od M4 po M30. Zinkované, pevnostní. Na klíč, imbus, křížák. Různé délky. I černé šrouby i s tou zajišťovací modrou kapkou na závitu. Těch tam byly asi 2 kýble. Nabral jsem si plechovku menších a pár větších. Soused vybral asi 10 kg.
Jen malá ochutnávka šroubů.

Obrázek

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Počasí II

#11343 Nový příspěvek od DanculSK »

To ako fakt?

To budú isto zmätky,,, ako niekto môže vydr.... Do šrotu nové šroby :zapomel:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Počasí II

#11344 Nový příspěvek od Atlan »

Vola sa to upratovanie, za skladove zasoby sa plati dan, ked to vyhodis nic neplasis. Preto sa po revolucii a neskor vsetko vyhadzovalo do srotu, nove zabalene veci.....
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#11345 Nový příspěvek od vitex »

Oto,co je to za ty černý šrouby s červenými tlačítky?

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11346 Nový příspěvek od ota »

Ty plastový ovladače tem ležely v elektroodpadu. Jsou to asi ovladače od malé jeřábové kočky. Mají 0 a nahoru, dolu. Jakože joistik. :smich: Našel to soused a helé, do minibagru joistik! Kurva máš pravdu, sem s tím, však já tam teď mám ovládání rotátoru tlačítkem v akučky!
Jedeme už dom a soused ,,kde máš ten hrncák vysavač? No kdeby, nechal jsem ho tam! Víš já mám ten Nerudovskej problém kam s ním!" :smich:
Kluci tohle je prd. Soused už 2x potkal v kovošrotě kontejner plnej šroubů vrutů. Od 20 mm po 300 mm délky. Fungl nové nikdy nepoužité. Dával jsem tady fotky. Kovošroťák povídal, že to bylo 5 tun v kontejneru šroubů! Už mi soused taky 2x přovezl kýbl těhle šroubů.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Počasí II

#11347 Nový příspěvek od bourač »

normálka, nějaká firma krachuje - jakékoliv zboží nebo majetek ze železa = do sběrny.
Sběrny spolehlivě platí vždy, všude a ihned.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11348 Nový příspěvek od ota »

No ale tady co soused dotáhl ty šrouby, to bylo třeba po půl roce znovu. A to tam soused nechodí furt. Takže kde se to množství bere? Kdyby krachli, vyvezou a je hotovo. Tady se to objevilo znovu.
Soused často přiveze věci z Ikei. Uplně nové nepoužité, třeba v krabicích. To bych pochopil, skončí akce a oni to nebudou skladovat do další akce, naloží vyvezou do šrotu.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Počasí II

#11349 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

cesta do práce lesem je ráno strašidelná.probral se po zimě HEJKAL!! a takhle se ozývá . http://forest-ngo.org/cz/wmp-cz/hlasy-z ... a-obecneho
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11350 Nový příspěvek od ota »

Po obědě krásnej slunnej den. Včelky létaly jak motorky. Plné nožičky pylu. Se synem jsme na zahradě řezali z klád metrovky a naložili plnou káru. Dali ji ke štípačce, připravili. Uklidili traktor a já šel pohrabat zbytky po včerejším štípání. Naplnil jsem 5 soudků 50l. Už pak to začalo trochu foukat a zatáhlo se. Ještě jsem pohrabal bordel pod ořešákem na té malé zahradě. Tři kýble od Teranovy. Poklidil jsem vercajk, porovnal věci v dílně, vylezu ven a prší. Takové velké kapky. No kurva zase prší! Na té zahradě je pořát mokro. Ale nebořilo se to. Akorát jsem rád, že jsem pohrabal po štípání. Všechno protahnu v dílně kamnama. 8) I to co bylo pod ořechem. Klacíky, staré ořechy a zbytek listí.

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#11351 Nový příspěvek od fikejz »

Tady celý den sluníčko, skoro bezvětří, jen občas maličko fouklo. Ještě teď je skoro 9°! Pomaličku vysychá to bláto co je jinak úplně všude.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#11352 Nový příspěvek od ota »

Dneska od rána slunečno. Až někdy do 14 hodiny. Teploměr ukazoval 11°C. Včelky létaly jako blázni. Plné nožičky pylu. 8) Sice trochu foukal vítr. Pak se najednou zatáhlo a sprchlo. V 15 hodin jsem šel s Axisem na procházku a bylo zataženo. Když jsme byli v lese trochu mrholilo. Po cestě domů foukal západní vítr. Přišli jsme dom a asi za 10 minut déšť. Teď už neprší, teploměr 9,8°C.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Počasí II

#11353 Nový příspěvek od DanculSK »

u nas bolo 17°C
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Počasí II

#11354 Nový příspěvek od fikejz »

Tady bylo spíš půljasno, odpoledne zataženo. Ráno a večer maličko mrholilo, ráno 8 -necelých 9 a teď necelých 8 stupňů. Přes den na sluníčku příjemně a teplo.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Počasí II

#11355 Nový příspěvek od bourač »

tady taky přechod ze zimy na léto, jaro vynecháno. Už ani netopím.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“