Počasí II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Počasí II

#5416 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...teď se jen modli , aby se Ti něco takového nepřitrefilo . To by si Tě Doktořice pěkně vychutnala ... :smich:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#5417 Nový příspěvek od Britt »

Nikdy neříkej nikdy, ale když spočítám její a moje zářezy na kastli, musel bych sletět do Macochy, abych ji trumfnul. :smich:
Volant držím už 35 let, ale kotrmelec s autem jsem ještě neudělal. Nemám potřebu vylepšovat aerodynamické vlastnosti vozidla jako ona. Jednou jí překáží ve výhledu levé zrcátko, podruhé jí brzdil v jízdě zadní nárazník, tak ho nechala pověšený na cizím autě, potřetí bylo auto moc široké z pravé strany, tak ho upravila podle svých představ od předu až k zadnímuý nárazníku a když jsem nesouhlasil s demontáží celého zadního nárazníku, tak do něj alespoň udělala ďouru. Když bylo všechno naprosto v pořádku, zkusila jízdu po střeše, ale to sama uznala že to není ono. Pažouta má od Ledna a stihla očesat pravé zrcátko, urvat tu gumu a odchází jí spojka.

Nechápu, proč se baby vztekají, když řeknu že poslední žena co uměla trochu řídit, byla Eliška Junková. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Počasí II

#5418 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...ještě že mamina je nevodič , ale co já se naopravoval toho jejího bicyklu , na kterém jezdí 150m do práce . To bylo pořád : To kolo jde nějak ztěžka , asi je málo napumpované , nebo jde to nějak ztěžka , namasti mi řetázek , atd . Moc si přála elektrokolo . Tůdle , koupil jsem jí obyč , jako k Vánocům , tak mám chvíli klid....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#5419 Nový příspěvek od Britt »

Ty jsi abstinent, ale mě už doktořice mockrát vezla z flámu domů a byl jsem rád, že má papíry. Fakt je, že taxík by mě asi vyšel levněji. :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4239
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Počasí II

#5420 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

dneska má bejt v noci jasno a mrazivo tak pokoukejte malým dalekohledem,zda jí najdete http://tn.nova.cz/clanek/vanocni-kometa ... -mapa.html http://www.hvezdarnazebrak.cz/pages/ast ... obloha.php
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Počasí II

#5421 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...no nevím , jestli se to do večera nějak vybere . Je tu zamračeno , okolo 0 st. a fučí ...

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Počasí II

#5422 Nový příspěvek od vašík »

Taky zataženo a -2°c prostě hnusně jsem skoro celej den zalezlej.

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Počasí II

#5423 Nový příspěvek od Daddy »

V LH momentálně na nule. Po chvílích jsem se válel venku pod autem a pak zase šel nalapat teplo do kožichu.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Počasí II

#5424 Nový příspěvek od Leo »

Dneska u nás sněhová kalamita, asi 2-3cm sněhu, teplota kolem nuly.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

pavolk
Příspěvky: 269
Registrován: stř led 30, 2013 8:32 pm
Bydliště: Rabča

Re: Počasí II

#5425 Nový příspěvek od pavolk »

Leo,ze mate kalamitu? Na dvore pribudol dalsi sneh, uz bude niejakych 15 cm a teplomer pod 11,5 troska pripeka

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Počasí II

#5426 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...Leo , ten sníh jsi od někud dovezl , nebo sis ho vyrobil sám..?

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Počasí II

#5427 Nový příspěvek od Britt »

-2 a na trávníku jsou ještě patrné stopy sněhu. Mě sníh vůbec nechybí.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Počasí II

#5428 Nový příspěvek od Shrek »

Ty woe, kde bydlite? Tady vcera 3nekde mozna 4cm tech sracek, silnice co uz jsou ok, uz zase nejsou ok, jsem jel z Jihlavy na Humpolec a tam se neda vic jak 60, kdyz se neco neprohrne, ale ujezdi a pak hodi sul, tak to ze silnice udela tankodrom... Celej den -4, s tim sem spokojenej, konecne se necha delat venku, sere mne to bile svinstvo!
Jinak tu stale lezi pres 20cm, ale neni zmrzlo takze to odspodu pekne odtava.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20809
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Počasí II

#5429 Nový příspěvek od ota »

Tady taky pořát sníh leží myslím, že to jen vymrzlo trochu a maloučko se snížila vejška. Včera připadlo tak 3 cm. Byli jsme u našejch a tam je stejně sněhu. Jeli jsme dom přez les a tam jsou panorámata! Už jsem si říkal, že vezmu foťák a něco dojdu pofotit. Pro Vladimíra2 Jak vykáceli kus lesa a je to podrostlí mladým lesem zapadaly ty stromy sněhem a drží na nich. Vypadá to tam jak v Kérkovoších! krásný horský panorámata. Cesta lesem skratkou je tak max 2 nebo lehonkou na 3 je to jako mejdlo ujetý. Jinde jsou silnice čistý. Solí to uplně všude i kolem nás nakonec. Hovna hunusný to je, zalíst do baráku. Venku se nedá nic dělat v dílně jsem dneska zatopil. Bylo tam 4°C. Tak aby tam mašiny neklepaly zubama.
Venku je -2°C. odpoledne půjdu s hafanem na prochajdu. Navlíknu si zateplenou kombinézu a bundu navrch. Za vsí to fučí jak na severním pólu. Hafan bude ve svím živlu. Vytahává na poli z pod sněhu kusy zaorané řepky. Sem tam kouká ze sněhu kousek klacíku a už to hrabe. Díru jak po granátu a už něco žvejká.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20329
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Počasí II

#5430 Nový příspěvek od vitex »

Tady je krásně vymrzleně,trocha sněhu a babča s vnoučaty na procházce.Jdu si před odchodem do dílny v leže odpočnout.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“