VANOCE

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: VANOCE

#1066 Nový příspěvek od Pavel »

hezke vanoce a stastnej novej rok

Uživatelský avatar
MILDAZETOR
Příspěvky: 913
Registrován: stř lis 05, 2008 7:45 am
Bydliště: Brno

Re: VANOCE

#1067 Nový příspěvek od MILDAZETOR »

:friends: Kolegové a kolegině kamarádi, Vám i Vašim rodinám přeji krásné prožití Vánočních svátků, bohatého Ježíška, pohodu nejen u stolu, ale i v duši. Mějte se a užívejte si nejen svátků, traktůrků, ale i života a tohoto fóra 8)

Milda

Fizz
Příspěvky: 7859
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: VANOCE

#1068 Nový příspěvek od Fizz »

Tak co traktoristi, jaký dárky pro užití v dílně jste obdrželi?
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: VANOCE

#1069 Nový příspěvek od fikejz »

No přeci tu nabíječku GysBatium 15/12 co jsme se o ní bavili v příslušném vláknu a o kterou jsem si Ježíškovi napsal. (Už nabíjí :) ) No a pak montérky se pštrosem (E-Strauss) a ty jsem jedny dostal stejný jako dostala drahá a jedny lacláče zas pro změnu stejný jaký dostali mrňousci :) Jen bacha Rakušáci mají nějaký jiný cm, protože oběma mrňouskům jsou kaťata kupovaný podle délky nohy do třísla o číslo větší. Budeme muset koupit ještě jedny menší velikosti a ty velký budou "na příště".
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Navarson
Příspěvky: 826
Registrován: úte kvě 28, 2019 9:45 pm
Bydliště: u Nepomuku

Re: VANOCE

#1070 Nový příspěvek od Navarson »

Od Ježíška...
Obrázek
...abych prý v dílně už nespíval na vlastní hubu, a přestal tak plašit domácí zvířectvo, případně zrovna přítomné sousedy :)
Sekací traktůrek Hayter H1842.....V podstatě Countax z roku 1995
Babetta 207 chopper....................Prostě brutální mašina
UNC 045 Detvan.........................Nakladač malý, ale šikovný

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: VANOCE

#1071 Nový příspěvek od vitex »

Já obdržel 25 dílnou sadu očkoplochých klíčů,knihu o historii obce,poukaz do hračkárny pro chlapy,bačkory(fajfku a houpací křeslo už mám) a hromadu vycházkových fuseklí,ze kterých budou do roka pracovní a nějaké pánské pičifuky.Na závěr dva minimixéry SILVERCREST abych mohl vařit doma i na chatě.
Jsem s dárky spokojen.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: VANOCE

#1072 Nový příspěvek od Chose11 »

Já jsem si naježil velkou gola sadu, tak jsem spokojený, v dílně mi chyběla

Obrázek
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: VANOCE

#1073 Nový příspěvek od hobr »

Předčasně jsem si naložil po stromek podkop za malotraktor. Pořád čekám na lepší počasí, abych si mohl "zabagrovat"... :typek:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: VANOCE

#1074 Nový příspěvek od bourač »

nejoblíbenější oděv - montérky, ty mě potěší vždycky :wink:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: VANOCE

#1075 Nový příspěvek od ota »

Bourači o monterkách. Všem doma jsem nařídil, že do rakve chraň pánbu že mi dají oblek a kravatu! Jesině v monterkách. Klidně novejch, abych nedělal opravovanejma ostudu. Jak mi dají oblek, sako a kravatu, budu je chodit strašit! :D :wink:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: VANOCE

#1076 Nový příspěvek od bourač »

kuwa Oto, tak to mě nenapadlo.
Jako závěť co kdo dostane předělávám každou chvíli. Podle toho jak mě naserou.
Ale vymínit si do rakve montérky - :litam: ;-) :ano:
Včera sem byl za tátou, byl nejmladší z 10ti dětí a dožil se 85,- celej život hulil a makal rukama.
Tak jestli mám po něm geny tak mám ještě chvilku čas.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: VANOCE

#1077 Nový příspěvek od ota »

Tátovi bylo 90 lítal jako kluk. Během 14 dní bylo po. Jeho ségra stále žije. Té je 94 roků. Má to v hlavě srovnaný jak nikdo, však táta taky. Tuhle jsem u tetky byl a vyprávěla mi o náletu spojenců na Kolín koncem 2 sv války. Pamatuje si to jak včera. Seděla na hřebenu u baráku a koukala na letadla, lítali ji nad hlavou a pouštěly bomby na Kolínskou rafinerii.
Mámě bylo 84 když teď nedávno zemřela. Ale babičce 93. Strejda ( dědy brácha, děda zemřel když mi byl 1 rok na plíce ) šel v 92 letech z hospody. Nesl si pěknou opici dom. Sedával s nádražákem a pili spolu ,,soupravy" a ten den jich měl 11! Souprava bylo pivo a velká vodka. Jo seděli v hospodě od 9 ráno do židlí. Strejda šel dom večer a šlápnul do kanálu a zlomil si nohu. A jak lehnul, chytil zápal plic a brzo na to zemřel. Babička říkala ,,kdyby nechlastal, mohl tady ještě být"! :D No tak základ pro dlouhověkost by tu trochu byla. Uvidíme. Ale ten oblek do rakve, to by škrtilo jako prase. Nesnáším když mám mít oblek a teď ještě do rakve! To by mě tam fakt sralo!
Tuhle jsme někam jeli s manželkou. A ona že převlíkni se a jedem. No hrabu v almaře a mám jedny ryfle. Jedny letní botasky a jedny zimní boty. Ale štos monterek, štos monterkovajch kombinez ( aby nevykasal a netahlo na záda ). Na věšáku 4 pracovní mikyny. 5 pracovních bund. A v botníku 5tery pracovní boty. To jsem vybavenej. Ale do města? To je bída. Ptám se manželky ,,a musím se převlíkat když jedeme pryč"? Jo prej koukej se převlíknou, žádné monterky! :vztek:

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: VANOCE

#1078 Nový příspěvek od fikejz »

Oto, nech se obdarovat pořádnýma montérkami. Některé firmy dělají fakt pěkné, nos je "na svátek" a až budou na parádu obnošené vezmi je na práci. A kdyby byly proti tomuhle postupu námitky - džíny byly nejdřív taky jen neobyčejný (protože fakt hodně vydržely) montérky. Až pak se z nich stala módní ikona. A nebo je u těch lepších i varianta montérek z rifloviny a v džínovém stylu.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7859
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: VANOCE

#1079 Nový příspěvek od Fizz »

Proto jsem se dopracoval až na Pštrossa, už neslyším slušně se oblíkni ale vem si čistý montérky.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: VANOCE

#1080 Nový příspěvek od ota »

Fikejz samolitr že ve štose jsou i nové pěkné monterky. Nebo i kombineza. Je tam i zateplená párkrát vzatá. Jak to bývá, beru z vrchu do fabryky ty horší. Nebo do lesa, k cirkule ty ještě horší. Ale do města manželka by pindala, kdybych jel v monterkách i novejch! :smich:
Teď se mi před vánocema sešlo asi 5 tryček reklamních. Ale už to jsou fakt pěkný tryčka. Žádnej šunt. Je to asi od firem co mají na to peníze. Tuhle přijel starší syn a měl tryčko od dilera co má traktor. On měl komplet monterky, vestu, bundu a tryčko. Tryčko moje velikost. A prej ale budeš ho nosit, jinak ti ho nedám. No proč bych neměl nosit? Modré trýčo a pěkné, sem s ním. 8)

Odpovědět

Zpět na „Putyka“