VANOCE

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: VANOCE

#1081 Nový příspěvek od fikejz »

Fizzi, nechtěl jsem to psát tak expilcitně, ono těch firem co dělají takhle pěkné montérky je povíc. Takže abych to vyvážil tak namátkou třeba Snickers.

Oto, no vidíš a přitom montérky a pořádně zastaralý - džíny jsou podle ní v pořádku :smich:
A třeba můj děda ten to měl tak, že nosil normální oblek - kalhoty, košili (někdy i vestu) a sako. Měl jich taky několik. Vždycky jeden "hodoboží" a ve starších normálně pracoval- chodil k dobytku, sekat trávu, sena, řezat dříví ... prostě to pro něj byl normální pracovní oblek, jak dnes pro nás montérky ;-)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7938
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: VANOCE

#1082 Nový příspěvek od Fizz »

Ze snikersu mam vlnenej svetr, nějaký mikiny, trenky a boty :D
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Tomas6
Příspěvky: 5384
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: VANOCE

#1083 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jasně že montérky. Byly doby kdy jsem se v práci ani nepřevlékal. Šup rovnou v monterkách do auta a vijo domů, ale bylo hrozné jak jsem si tahal bordel do auta. Cestou obchod, úřad, banka... Že su špinavý? No a co? Jdu přece z práce. Až budu sedět v kanclu jak ten úředník, budu čistý. Tak se převlékám. Mám jedny jediné rifle, bundu, nějaké to triko. Jaká velká paráda. Montérky kupuju v CXS. Tam se dá celkem vybrat, dá se tam krásně zaparkovat a mám to po cestě domů.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: VANOCE

#1084 Nový příspěvek od ota »

Já mám štos monterek. Mám i z lídlu. Kupodivu drží opravdu leta. Všechny kalhoty monterkový mi padaji. Manželka je musí zapošít! Asi tvar ,,hruška" :D Většinu mám propálenou od špon. Mám jedny monterky červený jedny jediný co jsem za 8 roků práce vyfasoval v naší firmě a jsou trošku delší a levou nohavici mám dole kak když do ní střelí brokovnicí. Od špon když dělám panty. Některý monterky i ty značkový mají kapsy otevřený a tu výplň podšívku umělou. Tam mi napadají špony a tu podšívku propálí. Mám asi dvoje a vždy levá kapsa skoro není. Jsem pravák tak pravou kapsu a ta většinou je funkční. Nebo tu mám jedny monterky a ty mají mnoho kapes. Na boku třeba 3 na sobě vlevo, vpravo. No to bych vyrost z toho. Pořát strkám věci do některé z nich a pak šátrám a hledám v množství kapes. :D
Taky třeba jedu z firmy dom a manželka volá že stav se v marketu pro pečivo a něco. A pak doma ,,ježiši ty jsi tam byl takhle? V téhle bundě"? :smich: Jasně byl jsem tam v téhle mojí nejmilejší bundě v které jsem celej den brousil karbikem svařence. Manželka zakoulí očima. A já že neboj se, u pokladny za mnou stál Ukrajinec a ten se uplně lesnul, jak měl černý montérky od šmíru! :smich: Já v té mojí bundě byl nažehlenej fešák! :vysmech:

fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: VANOCE

#1085 Nový příspěvek od fikejz »

:smich: :D 8)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

ibanez5
Příspěvky: 1583
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: VANOCE

#1086 Nový příspěvek od ibanez5 »

Všem dobrým lidem přeju příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví do nového roku. :)
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: VANOCE

#1087 Nový příspěvek od fikejz »

Všem vám přeji šťastné a veselé svátky vánoční, hodně pohody, úsměvů a radosti, zkrátka štěstí a především pevné zdraví a mnoho úspěchů!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: VANOCE

#1088 Nový příspěvek od vitex »

Všem na fóru přeji pěkné prožití vánočních svátků.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2158
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: VANOCE

#1089 Nový příspěvek od Deane7 »

Obrázek
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14674
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: VANOCE

#1090 Nový příspěvek od DanculSK »

:friends:
Šťastné a veselé.....
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

špalek
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 19, 2013 9:33 pm
Bydliště: Slaný

Re: VANOCE

#1091 Nový příspěvek od špalek »

Hodně štěstí a ať Vám slouží zdraví. L

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5457
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: VANOCE

#1092 Nový příspěvek od thovt »

:friends:
Šťastné a veselé, jisté ruce na volantu všem.
Thovt

pavel233
Příspěvky: 245
Registrován: ned črc 14, 2019 12:04 am
Bydliště: tabor

Re: VANOCE

#1093 Nový příspěvek od pavel233 »

Přeji všem šťastné a veselé ničím nerušené Vánoce.. :friends:

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1408
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: VANOCE

#1094 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, taky všem přeju hodně štěstí a pohodové vánoce .

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3111
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: VANOCE

#1095 Nový příspěvek od Ursus 73 »

DanculSK píše: ned pro 24, 2023 12:56 pm :friends:
Šťastné a veselé.....
Nenapísal by som to lepšie..... :vanoce:
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Odpovědět

Zpět na „Putyka“