Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#121 Nový příspěvek od Terablick »

Projdi si tady vlákno, a myslím, že si poradíš sám... Čestný prohlášení, případně i svědectví dalších osob, že auto nejezdilo ani neparkovalo na veřejné komunikaci, případě, že nebylo ani pojízdné...
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#122 Nový příspěvek od bawor »

Tak řeším další kauzu auto prodaný řádně převedený vše přesně jak má bejt a přesto zloději z ČKP poslali složenku na 4700kč :zly:

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#123 Nový příspěvek od Terablick »

Omlátit o hlavu. Normálně jim napiš, ať si laskavě ověří kdy bylo auto přepsané ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#124 Nový příspěvek od bawor »

O to nejde to já si je podám mě jde o to že udělám nákou službu tak jak to má bejt nechám si za to zaplatit a pak na mě přijde zákazník a má v ruce dopis od ČKP a jde na mě že jsem ho obral tím mě ty hajzlové nasrali nejvíc :zly:

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4801
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#125 Nový příspěvek od imaginaro »

Ahoj bawore,tak mi od nich přišlo vyjádření že moje čestné prohl. nemohli akceptovat, tudíž jse mm ji znovu poslal čestné prohlášení že auto nebylo provozováno ani odstaveno na veř. komunikaci či prostranství a jelikož jejich pohledávka vůči mě nemá oporu v zákoně, Důrazně je tímto žádám aby mě přestali obtěžovat.
Dnes se mi dostalo odpovědi už ne od ČKP ale od EOS KSI Česká republika že mám dlužnou částku do 15.9. uhradit, jinak jsou klientem(ČKP) zplnomocněni zahájit kroky k vymožení dlužné částky.
Na druhé straně je tiskopis pro moje vyjádření k pohledávce, ale obě možnosti co jsou předtištěny jsou ve smyslu že ji uznávám a uhradím. To je přinejmenším zajímavé.
Bawore poradíš mi prosím
co jim tam mám napsat aby už mě přestali otravovat? Díky moc, řeším teď úvěr ze stavebka a nerad aby mi do toho zasahovali záznamem do registru. Díky :friends:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#126 Nový příspěvek od bawor »

Napiš jim zase čestný prohlášení a zároveň okamžitě napiš email na Čkp pod hlavičkou stížnost vedení společnosti ať tě laskavě zdělí relevatní důvod neuznání čestného prohlášení a zároveň uveď prohlášení že tvé čestné prohlášení není účelové ale zakládá se na pravdě a klidně jim dolož i náký svědectvý jinejch osob třeba z rodiny. Důležité je jestli jsi jim podepsal souhlas z nakládáním z osobnímy údaji jestli jo tak to snadno daj vymahačům já jim tento souhlas nikdy nedal a vždy jim to extra zdělím. Ono se takle nadálku těško radí ale každopádně se braň a to dost intenzivně všude piš že pohledávku neuznáváš a že jsi dostatečně a podle zákona prokázal že jsi vozidlo neprovozoval. Výc tě asi neporadím chce to snima intenzívně jednat a pokuť tě tvrdí že čestný prohlášení nestačí tak se hned ozvi a dám tě čísla mejch kauz a můžeš stím argumentovat

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4801
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#127 Nový příspěvek od imaginaro »

bawor píše:Napiš jim zase čestný prohlášení a zároveň okamžitě napiš email na Čkp pod hlavičkou stížnost vedení společnosti ať tě laskavě zdělí relevatní důvod neuznání čestného prohlášení a zároveň uveď prohlášení že tvé čestné prohlášení není účelové ale zakládá se na pravdě a klidně jim dolož i náký svědectvý jinejch osob třeba z rodiny. Důležité je jestli jsi jim podepsal souhlas z nakládáním z osobnímy údaji jestli jo tak to snadno daj vymahačům já jim tento souhlas nikdy nedal a vždy jim to extra zdělím. Ono se takle nadálku těško radí ale každopádně se braň a to dost intenzivně všude piš že pohledávku neuznáváš a že jsi dostatečně a podle zákona prokázal že jsi vozidlo neprovozoval. Výc tě asi neporadím chce to snima intenzívně jednat a pokuť tě tvrdí že čestný prohlášení nestačí tak se hned ozvi a dám tě čísla mejch kauz a můžeš stím argumentovat
Ahoj, teď jsem v práci, ale jak přijdu dom tak se na to mrknu. Mám dojem že jsem jim na ten formulář do poznámek napsal že s nakládáním s mými údaji rozhodně nesouhlasím. Už mě s tím pěkně štvou, jsem zvědav jak dlouho se to potahne. Ženská v bance mi říkala že do registrů by mě zatím dávat neměli, pač nebylo dosut rozhodnuto o důvodnosti to zaplatit. Prej by jim za to mohl dokonce hrozit soud( asi z mé strany) , předpokládám za poškození dobrého jména. a bezúhonosti,atd. Je to tak?
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#128 Nový příspěvek od brigadnik »

bawor píše:Tak řeším další kauzu auto prodaný řádně převedený vše přesně jak má bejt a přesto zloději z ČKP poslali složenku na 4700kč :zly:
přesně můj případ, přišlo mi to minulej tejden, akorát o 100,- míň

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#129 Nový příspěvek od bawor »

imaginaro píše:
bawor píše:Napiš jim zase čestný prohlášení a zároveň okamžitě napiš email na Čkp pod hlavičkou stížnost vedení společnosti ať tě laskavě zdělí relevatní důvod neuznání čestného prohlášení a zároveň uveď prohlášení že tvé čestné prohlášení není účelové ale zakládá se na pravdě a klidně jim dolož i náký svědectvý jinejch osob třeba z rodiny. Důležité je jestli jsi jim podepsal souhlas z nakládáním z osobnímy údaji jestli jo tak to snadno daj vymahačům já jim tento souhlas nikdy nedal a vždy jim to extra zdělím. Ono se takle nadálku těško radí ale každopádně se braň a to dost intenzivně všude piš že pohledávku neuznáváš a že jsi dostatečně a podle zákona prokázal že jsi vozidlo neprovozoval. Výc tě asi neporadím chce to snima intenzívně jednat a pokuť tě tvrdí že čestný prohlášení nestačí tak se hned ozvi a dám tě čísla mejch kauz a můžeš stím argumentovat
Ahoj, teď jsem v práci, ale jak přijdu dom tak se na to mrknu. Mám dojem že jsem jim na ten formulář do poznámek napsal že s nakládáním s mými údaji rozhodně nesouhlasím. Už mě s tím pěkně štvou, jsem zvědav jak dlouho se to potahne. Ženská v bance mi říkala že do registrů by mě zatím dávat neměli, pač nebylo dosut rozhodnuto o důvodnosti to zaplatit. Prej by jim za to mohl dokonce hrozit soud( asi z mé strany) , předpokládám za poškození dobrého jména. a bezúhonosti,atd. Je to tak?

Nejsem právník, ale vzhledem ktomu jakým způsobem mě přemlouvali abych jim ten souhlas dal tak předpokládám že bez souhlasu můžou pohledávku vymáhat pouze sami a né to podstupovat jinejm soukromejm subjektům, ale museli by oslovit soud sami. Neznám detajli tvojeho případe ani nevím jak argumentovali neuznání čestného prohlašení.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4801
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#130 Nový příspěvek od imaginaro »

To je zajímavé. Tak teď jsem jim volal jak je to s tím mým případem a odpověď operátorky byla že čekají na posudek jejich právního oddělení. Ale na moji otázku proč předali můj případ vymahačům když to ještě nemají rozhodnuté ani u nich mi odpovědět nedokázala. Tak jsem jí řekl že pokud mi bude ta vymahačská firma dělat problémy tak to zmedializuju, pač pokud vím, bez rozhodnutí soudu o mé "vině" mi nesmějí NIJAK zasahovat do života!
Musím ještě obeslat to vedení a ty vymahače. :tyty: :vztek:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

martta
Příspěvky: 107
Registrován: čtv zář 08, 2011 7:09 pm
Bydliště: Příbram

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#131 Nový příspěvek od martta »

Tak se taky pochlubím se svými zkušenostmi.
První byla zhruba půl roku zpátky. Přišel požadavek na zaplacení asi 6 tisíc (přesně si nepamatuji) - za auto, které údajně nebylo během určitého období pojištěno. Vzhledem k tomu, že to auto bylo neustále v provozu, tak jsem to nechápal. Nechal jsem si dané období zobrazit a ejhle..i v jejich databázi bylo evidováno, že auto bylo celou dobu pojištěné.. tedy co je tohle za praktiky??..

Další zkušenost dnes.
Přítelkyně dostala již druhý dopis. První před časem na cca 1300 - že neměla pojištěný skůtr. Poslala dokumenty, které měla k dispozici, pár týdnů ticho a dnes další. Dokumenty neuznali - má zaplatit 2000. Byla si jista, že moto odhlásila na úřadě, tak jsem se do toho vložil.
1. telefon - MU evidence vozidel: pokud nemáte kopii techničáku s odhláškou - máte problém - my vám zpětně nevypíšeme, co jste vlastnili
2. telefon - CKP -ze zákona vám musí na MU potvrdit od kdy do kdy jste vozidlo vlastnili
3. telefon - MU - my vám nic nevydáme, my to nesmíme - CKP už jsem psali, že to nevydáváme
4. telefon - MU - jiné město - my už to nevydáváme - od té doby, co máme nový systém - nic zpětně nevdáváme - CKP je povinna si tyto informace ověřit na Ministerstvu dopravy - kdo to kdy vlastnil - jen to nedělají.
5. telefon - CKP - zkuste kontaktovat nového majitele - ať vám pošle kopii TP

Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem zavolal do pojišťovny, kde proběhla odhláška a vyžebral scan TP s odhláškou.
Ještě, že v pojišťovně mají tak extra moderní technologie a věci si archivují - když na MU to neumí.

Zítra tam zavolám a jsem zvědav, co mi na to řeknou.
Ale pozor na ně.

Především přítelkyně to chtěl rovnou zaplatit a neřešit to - na to oni evidentně hrají..

Všem, co se s nimi potkají držím palce.

myky
Příspěvky: 1453
Registrován: čtv říj 23, 2008 2:02 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#132 Nový příspěvek od myky »

Tak já se taky pochlubím, předevčírem mi přišel doplatek cca 6000 za asi tři měsíce. Auto koupil kámoš a dal ho do servisu (k sobě) kde bylo 3 měsíce, než jsem ho od něj koupil já a pojistil. Naštěstí je v tom servisu založená zakázka na období co po mě chcou zaplatit, tak jsem zvědavej. Ještě k tomu musím napsat nějakej průvodní dopis. Pak dám vědět jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
fencl.tom
Příspěvky: 441
Registrován: pon led 25, 2010 6:55 am

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#133 Nový příspěvek od fencl.tom »

vim jak se tech zmrdu zlodejskejch zbavit .budou se vam omlouvat jako me!vse co delaji je nelegalni a trestne,od vyhrozovani,nezakonne obohacovani po zlocinne spolceni!napiste mi a poskytnu dopis!

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#134 Nový příspěvek od bawor »

Tak stáhni ten dopis sem ať ho může každej použít 8)

Uživatelský avatar
fencl.tom
Příspěvky: 441
Registrován: pon led 25, 2010 6:55 am

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#135 Nový příspěvek od fencl.tom »

zkusim to sem dat.jinak muj email fencl.tom@seznam.cz.ty zmrdi jednaj mimo zakon,vubec se s nima po dobrym nebavte!ja jim v dopise vyjmenoval jejich protipravni jednani,kategoricky jsem odmitl cokoli platit a nauctoval jsem jim 170kc za dopis jako oni me a pohrozil jsem jim soudem a exekutorem s odkazem na paragrafy.a hle najednou se vedouci pravniho oddeleni div neplazi po zemi!!!chlapi musime jim ukazat ze se nebojime a nenechame si srat na hlavu!na hruby pytel hruba zaplata!

Odpovědět

Zpět na „Putyka“