Radar - měření rychlosti

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Radar - měření rychlosti

#241 Nový příspěvek od chuck77 »

Občas neuškodí myslet tím, co máte na krku - pokud lze žéééé :D .tož zopakuji své: dodržujte předpisy aspoň v obci a nemusíte to tady furt řešit a hledat kvadraturu kruhu anebo někdo z vás viděl radar na přehledný rovině mimo obec s 90kou :vysmech: ????………...
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Radar - měření rychlosti

#242 Nový příspěvek od Leo »

Policista může chtít pokutu za rychlost, a nemusí dokazovat, že má v autě radar. Obrana ale existuje
https://www.autosalon.tv/novinky/ridicu ... .sznhp.box
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Radar - měření rychlosti

#243 Nový příspěvek od bourač »

to bych nezkoušel, policajti většinou nemají nic na práci - na rozdíl od řidiče.
Takže při nesoučinnosti si řidiče vychutnají třeba další důkladnou kontrolou, kterou původně neměli v plánu, povinné výbavy, hledají hnidy na autě atd.
Řidič může zkusit jedinou věc, když chce orgán :vysmech: třeba tisícovku, zeptat se zda mi nešlo trochu méně. I mezi poldama sou lidi.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Radar - měření rychlosti

#244 Nový příspěvek od duchodce »

Musíte ale ten článek přečíst celý. Vám na silnici asi ne /je na to různý názor/ ,ale ve správním řízení už ano. Pokud jste přesvědčení že to není pravda a policista pouze nemá vyděláno tak policista vám musí sdělit kde přesně jste změřen. Nemusí s čím a jak ale buďte přesvedčeni pokud to je pouze pokus jak vám šáhnout do peněženky tak to dál hrotit nebude. On totiž když při řízení na magistrátě neuspěje tak dostane od nadřízených za uši , obvzlášť pokud se dokáže nějaká levárna.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Radar - měření rychlosti

#245 Nový příspěvek od bourač »

tak jasně Jardo, když sem si jistej tak je s klidem pošlu do prdele. To už mám taky za sebou.
Nedavno jedu (mimo obec) a za mnou maják, vidím v zrcátku že je to maják vnitřní ve tmavý Octavii. Bliknu varovkama a jedu až do nejbližší osvětlené vesnice.
Zastavím a bengo se mě ptá - proč jedete 102km když je tam značka 70? Řek sem mu že mám ŘP skoro 50let a toto auto 10let - jedu citem - mimo město, je rozhled do stran i dopředu. Tak jedu citem, nekoukám na tachometr, vím že zastavím na rozhledovou vzdálenost.
Tak se jen zeptal jestli složenku nebo hotově.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Radar - měření rychlosti

#246 Nový příspěvek od Sadra17 »

o peníze až tak nejde 8) co je problém jsou body :'( já měl v obci 63km/h jo super jenom za 500,- jenže 2 body k tomu za půl roku kámoš přivez auto že mu nějak netáhne no tak jsem ho protáhnul dlouhá rovina z kopce 136km/h nikde nikdo, stáli zašitý na boční cestě pod kopcem před zatáčkou no a šup 2500,- to už zabolelo ale další 3 body k tomu a roční "podmínka" :-/ no a rázem 5 bodů na kontě a už se pomalu začínáš bát 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Radar - měření rychlosti

#247 Nový příspěvek od Leo »

Nohu z plynu. Policie na příští středu chystá další Speed Marathon
https://brnenska.drbna.cz/zpravy/20734- ... vntBbacngU
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“