Radar - měření rychlosti

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7931
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Radar - měření rychlosti

#196 Nový příspěvek od Fizz »

Jasný logika stavení znacek a obecně umistovani dooravniho značení v globalu je dost chlív, asi to chapu tak ze se bude konfrontovat GPS pozice a GPS data lokality s tim co uvidí kamera. Pruser je všecko dočasné přenosné atd. To se nebavim o nehakych aktualizacích "map" in time. Myšlenka dejme tomu jednoduchá, správa a sytematizace dat aby efektivně fungovalo nějaké aktivní zařízení? Ani ty posrané cedule nad dálnici nejsou schopny nějak kontinuálně a hlavně relevantně fungovat. Jaky tam bude "pink" ?

Mozna by to mohlo fungovat v nejakych zonach měst v Německu/rakousku.... U nas bych spis ocenil snahu o lepší naftu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Fizz
Příspěvky: 7931
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Radar - měření rychlosti

#197 Nový příspěvek od Fizz »

Jasný logika stavení znacek a obecně umistovani dooravniho značení v globalu je dost chlív, asi to chapu tak ze se bude konfrontovat GPS pozice a GPS data lokality s tim co uvidí kamera. Pruser je všecko dočasné přenosné atd. To se nebavim o nehakych aktualizacích "map" in time. Myšlenka dejme tomu jednoduchá, správa a sytematizace dat aby efektivně fungovalo nějaké aktivní zařízení? Ani ty posrané cedule nad dálnici nejsou schopny nějak kontinuálně a hlavně relevantně fungovat. Jaky tam bude "pink" ?

Mozna by to mohlo fungovat v nejakych zonach měst v Německu/rakousku.... U nas bych spis ocenil snahu o lepší naftu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8571
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Radar - měření rychlosti

#198 Nový příspěvek od bourač »

Killer Koly píše:nejvyssi cas vzit klacek do ruky
to nemůžem, ale můžem se podívat co nabízej kandidáti do voleb do EP, budou letos...
Sice je to téměř k hovnu ale aspoň něco.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9523
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Radar - měření rychlosti

#199 Nový příspěvek od Atlan »

Tam kde budu nejake obmedzenia a zmeny tqk ludne postavime policajta ze.

Skor by ste sa mali bat o tie automaticke systemy, od dokonalosti maju daleko.

Napr sledovanie jazdnych pruhov, zastavenie pred prekazkou, autotomna jazda. To moze sposobovat nove nehody.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4240
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Radar - měření rychlosti

#200 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

nemám s tím problém.a když mi tam začne něco pípat,upozorní mě,že jsem něco přehlídl a nedodržel,tak jedině dobře..no,nový si kupovat nebudu,nákou ojetinu.....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Radar - měření rychlosti

#201 Nový příspěvek od Killer Koly »

za ty roky, co ctu volebni programy, uz mi doslo, ze naprosto bez vyjimky plati, ze "to co my vam slibime, vam nikdo jiny neda...." takze lzi lzi, lzi. nic jineho. neznam jedinou stranu nebo hnuti, ktera by dodrzela po volbach to co slibila. vzdycky si nasli nejakou vymluvu, ze nesplnili, protze malo penez, moc vody, malo vody, malo lidi, moc lidi, moc prace, malo prace a podobne pruhledne pindy. a vzdycky nam utahli srouby. kdyz to slo v 89` tak proc to nejde dneska?
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Irčan
Příspěvky: 2445
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Radar - měření rychlosti

#202 Nový příspěvek od Irčan »

Bóraču,číst programy co nám slíbí je téměř zbytečný,podívé se co slíbili minule a co pak udělali.Dyž sem se díval na těch málo co maj šanci tak je to jedna kancelář snů vedle druhé.Jediné pitomio je aspoň antivítač ale zase na druhó stranu to je sténé zmrd jako Andy,Bárta nebo piráti.

Do frasa,už je z toho zase politika.
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

hobr
Příspěvky: 3869
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Radar - měření rychlosti

#203 Nový příspěvek od hobr »

Jen bych chtěl upozornit, že v Židlochovicích je směrem od Brna o dva radary více:
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x ... 59.937%22E
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Radar - měření rychlosti

#204 Nový příspěvek od Leo »

Kolik radarů tam nakonec mají? K tomu mají ještě radary po vesnicích, kde si to domluví, třeba v Těšanech. V tý dědině fakt jezdit pomaličku.
U nás jsou taky radary, a taky je to vidět, jak se jezdí po hlavní silnici pomalu a věčně se dělají kolony.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

hobr
Příspěvky: 3869
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Radar - měření rychlosti

#205 Nový příspěvek od hobr »

Židlochovice mají dohromady 5 radarů (nevím jestli jsou obsazené všechny ty "ptačí budky").
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x ... 25.381%22N
Pak mají ještě radar v Holasicích a nevím kde. Je to zkrátka byznys. V Ž. se platívalo 500,- Kč (nevím kolik dnes), v Hustkách jsem platil rovnou litr :zly: .
U nás v dědině jsou ty obyč. radary, co ukazují rychlost - z jednoho jde překročení rychlosti starostovi do PC. Zatím se nic neděje, ale do budoucna to asi bude problém.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Radar - měření rychlosti

#206 Nový příspěvek od Leo »

V Hustopečích to okopírovali podle Židel a je to pro naší radnici velký byznys. Vitula z toho udělal monstrbyznys, po něm to okoukali všichni v republice. Takže na hlavní silnici tu každý jezdí krokem, ve vedlejších ulicích tu jezdí jak prasata, protože tam radar nepotkají. Nejhorší provoz je přece na výpadovkách...
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Radar - měření rychlosti

#207 Nový příspěvek od Leo »

Forum s pomocí pro ty, kteří jezdí rychleji a obce jim za to děkují - https://www.30kmh.cz/
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Žebrák
Příspěvky: 426
Registrován: čtv úno 05, 2009 8:07 am
Bydliště: žebrák

Re: Radar - měření rychlosti

#208 Nový příspěvek od Žebrák »

Ze Židlochovic mi poslali pozdrav.Radar v Holasicích a za 500.
Janka Radotín, Trusty Bentley JAP London, Tj-6,5-1,Tj-5, PF-62, ŽtM-107-H-2, Zetor 15, Deutz D25, Traktorbagr Predátor a další...

hobr
Příspěvky: 3869
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Radar - měření rychlosti

#209 Nový příspěvek od hobr »

U nás (jsme sousedi Židlochovic) chce starosta také zavést radary a měšťáky. Důvod - děcka chodí do měšťanky do Židel, tak obec musí platit za každého žáka. Pokud by u nás byly radary, tak pokuty by šly do Židel a náš starosta by neodváděl peníze za děcka.... Chytře vymyšlené, jen co je pravda.
Židlochovické "městapo" už tady působilo před x lety. Já jsem na zastupitelstvu (tenkrát) poukazoval na jejich zbytečnost, tak jsem to od nich "slízl" - stálo mě to 3.500,- Kč...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Radar - měření rychlosti

#210 Nový příspěvek od Leo »

Radar v malé moravské obci už vydělal milióny. Jeho umístění řidiče vytáčí do běla
https://www.autosalon.tv/novinky/ridicu ... -internetu
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“