Černá kronika

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
kocicirada
Příspěvky: 461
Registrován: úte pro 16, 2008 11:36 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Černá kronika

#31 Nový příspěvek od kocicirada »

Ruda píše:
Petr Matula píše:nemam a nikdy nebudu mit motorkare. jsou to dementi a bezmozci.
:shock: Jasně, hoď všechny do jednoho pytle ........ , to je jako bych tvrdil, že všichni moraváci jsou dementi a bezmozci třeba proto, že jezdí pod vlivem. A oni se najdou i takoví, kteří za volantem jsou střízliví. Je fakt, že dost motorkářů jezdí jako hovada, ale taky jich dost má rozum a jezdí opatrně. Hovada se najdou v každý skupině vozidel, ať jde o motorky, auta, náklaďáky nebo třeba traktory. Nakonec i mezi chodci je dost dementů. Tak se uklidni, když motorku nemáš z jakýhokoliv důvodu. :zly:
asi tak .....
já osobně sem měl motorku a znova o ní uvažuju ... já například miluju choopery ... měl sem ho a znova mít budu ... a nikdy sem jako hovado nejezdil ... krásně si vychutnávam cestu a jedu si pomálu ... a sem taky motorkář takže podle Matuli sem dement a bezmozek no .... víš ... kolikrát kdyby si viděl co dělají zřejmě takový lidi jako ty.... sám by si koukal kolik je dementů a bezmozků v autě ... nejednou se mi stalo že sem si brblal to svý a když sem chtěl předjet tak na mě začali najíždět nebo schválně strhli volant na mě ... ale to nikdo neřeší ....
takže jak píše Ruda ... všude sou hovada ... akorát že na motorce si mnohem zranitelnější ....

PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Černá kronika

#32 Nový příspěvek od PA »

taky nesnasim motorky a jejich ridice. krome vseho zminovanyho kvuli kravalu ,kterej delaj. jak se udela hezky ,celej den clovek musi poslouchat otravnej rev vysokoobratkovych a prdeni-strileni nizkoobratkovych
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Černá kronika

#33 Nový příspěvek od Tom »

Já nemám rád takové ty "mixéry", ty silniční, které na to, jak jsou lehké, tak mají proklatě koníků a pak takové ty padesátkové skůtry, které jsou rády, že jsou rády. Naopak, nějaký chooper, nebo něco staršího, to je nádhera. Je pravda, že řidiči aut jsou k nim většinou bezohlední, a ne jedna bouračka se stala vinou automobilisty. Teď nemluvím o jezdcíh na "mixérech", kteří si se životem svým a i jiných účastníků silničního provozu dost zahrávají :(
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
cartmanxv
Příspěvky: 535
Registrován: úte lis 06, 2007 7:59 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Černá kronika

#34 Nový příspěvek od cartmanxv »

Nejde házet všechny motorkáře do jednoho pytle, sám mám choppera XV 1100, ale když přes vesnici někdo valí na kelímku 150, tak taky skřípu zuby, protože kdyby mu tam nedejbože vběhlo nějaké děcko, tak na fleku určitě nezastaví... :nene:
Tak dlouho jsem si stavěl malotraktory, až jsem si koupil Zetor.....
Zetor 5718

Uživatelský avatar
Petr Matula
Příspěvky: 1920
Registrován: ned črc 08, 2007 7:13 pm
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá kronika

#35 Nový příspěvek od Petr Matula »

sorry myslel jsem ty bezmozky na silnickach.
ty brblajici choperi mi nevadi.blbe jsem to napsal nechci je hazet do jednoho pytle
a proc je nemam rad? protoze mi malem zabily brachu a jezdi fakt jak bezmozku.
u nas je nimy vyhledavany usek cesty Buchlovske kopce. je tam nova a siroka cesta tam jezdi delat prasecinky. dvojita plna jim nic nerika a nejaky zakaz predjizdeni jim taky nic nerika a 70 uz vubec nic a pak si jeste stezuju ze na 70 mu namerily 125 a beci ze dostal ja nevim kolik bodu a jaku pokutu. nasypat jim tak po lopate sotoliny do kazde zatacky a mely by po prdely
ja jezdim denno denne a kolik ....... potkavam na silnicich to uz neni ani pravda.
nejhorsi je na tom to ze 18 lety dostane ridicak a jeste mu ani nezaschne razitko a hnek kupuje to nejsilnejsi co muze. predtim jel tak max na babete a teka dela machra a za tyden sa zabije a jeste pritom zmrzaci matku tri deti v aute do ktereho vleti

kocicirada
Příspěvky: 461
Registrován: úte pro 16, 2008 11:36 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Černá kronika

#36 Nový příspěvek od kocicirada »

Petr Matula píše:sorry myslel jsem ty bezmozky na silnickach.
ty brblajici choperi mi nevadi.blbe jsem to napsal nechci je hazet do jednoho pytle
a proc je nemam rad? protoze mi malem zabily brachu a jezdi fakt jak bezmozku.
u nas je nimy vyhledavany usek cesty Buchlovske kopce. je tam nova a siroka cesta tam jezdi delat prasecinky. dvojita plna jim nic nerika a nejaky zakaz predjizdeni jim taky nic nerika a 70 uz vubec nic a pak si jeste stezuju ze na 70 mu namerily 125 a beci ze dostal ja nevim kolik bodu a jaku pokutu. nasypat jim tak po lopate sotoliny do kazde zatacky a mely by po prdely
ja jezdim denno denne a kolik ....... potkavam na silnicich to uz neni ani pravda.
nejhorsi je na tom to ze 18 lety dostane ridicak a jeste mu ani nezaschne razitko a hnek kupuje to nejsilnejsi co muze. predtim jel tak max na babete a teka dela machra a za tyden sa zabije a jeste pritom zmrzaci matku tri deti v aute do ktereho vleti
no tuto co píšeš je hrozný no ... a je to pravda .... bohužel ...
ale zase mě je 21 a takovej nejsem .... taky už sem jezdil na silnici a naháči ... ale mam z těch motorek šílenej respekt ... a to mi drží při životě .... a vychutnat si krajinu na choopru je pro mě větší zážitek než jí proletět ve dvoustovce

pech.
Příspěvky: 585
Registrován: pát říj 24, 2008 7:22 am

Re: Černá kronika

#37 Nový příspěvek od pech. »

ofiko je v ndešní době neomezenej ridičák od 21let...

na druhou stranu dobře znám ty R1 a podobný litrový nanuky, s výkonem hrubě přasuhujícím 150koní a vahou hrubě pod 200kg.. který jsou papírově seškrcený na 25koní pro osmnáctileté kloučky....

jakožto dlouholetý jezdec a fanda motocyklů, se jako "motorkář" necítím... a jsem nerad, když jsem za něj označen..

protože: "motorkář" jezdí na srazy, kde leje a mele kraviny, přestože jezdit ve skutečnosti pořádně neumí...

"motorkář" vypráví jak je 50koní málo, přestože předtím seděl s bídou na mopedu a nevyužil by ani 15 naplno.....
"motorkář" ihned po zakoupení leštičky na ego jakožto výtah z nudy (ano, dnes mezi lidmi pořizujícími si tu věc je dost takových... hele soused to má taky, tak já musím mít větší) ale v podstatě nevím o čem ta motorka vlastně je....
"motorkář" ihned po zakoupení zbavuje stroj tlumicích hmot ve výfuku, nebo jej nahrazuje jiným kde nikdy žádné nebyly....

"motorkář" vypráví o zatáčkách vědecky, ale gumu má sjetou zásadně jen prostředkem....

"motorkář" neuznává stroje starší jak loňský modelový rok a kubatury pod 750-1000ccm

"motorkář" si neuvědomuje že ty dvě kila co většina nanuků vyvine v mžiku, je podstatně větší problém zastavit... už proto, že než si jenom uvědomí, že zastavit chce, ujede hooodně dlouhou vzdálenost.... přičemž tyto rychlosti by měly být vahrazeny jízdě po okruhu.. kam vlastně všechyn nanuky přímo od výrobce patří...

a spoustu dalších vlastností, které mají ti "kovaní a praví motorkáři"

proto nejsem motorkářem, ale fandou a uživatelem motocyklů, jakožto strojů, které ukazují technickou vyspělost dnešku a řemeslný um a jednoduchou krásu minulosti....

Walach
Příspěvky: 234
Registrován: pon pro 22, 2008 3:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Černá kronika

#38 Nový příspěvek od Walach »

Ty debily na rychllích motorkách co neuznávájí jakékoliv předpisy jde nazavat jedině ,,Dárci orgánů,,!Mně by nevadilo kdyby si jezdily jak chtěli,ale nesměly by ohrožovat ostatní.

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 990
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Černá kronika

#39 Nový příspěvek od olin »

Kolega, mladej cucák (21let), má na helmě krásnej slogan:
ŽIJ TAK ABYS JEL, JEĎ TAK ABYS ŽIL!!!
A kupodivu se tím na rozdíl od jeho vrstevníků řídí 8)
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

Uživatelský avatar
Tekiti
Příspěvky: 449
Registrován: úte črc 10, 2007 8:32 am
Bydliště: Vlašimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá kronika

#40 Nový příspěvek od Tekiti »

Ja taky jezdim na ,,motorce´´ (na jawe) :D Ale jezdim taky v pohode a optrne,umrit na ni by se mi nechtelo.Ale z me zkusenosti a nejen me vyplyva jedno- Magor motorkar=magor,kterej ma zrovna motorku.Dej mu silny auto a bude to magor ridic auta.Proste ty co radi riskujou budou riskovat porad.Motorky sou jen dobre pristupny a lakaji k tomu za to vzit. U nas neadavno namerili jednmou na litrovy honde asi 100m za ceduli obec asi 190 km/hod....co dodat?? Doufam,ze ho povesili za koule do pruvanu.
I pád na držku je pohyb vpřed :)
Výkresy na štěpkovač ke stažení zde http://www.ulozto.cz/5386381/vykresy-na-poslani-rar

Vlada
Příspěvky: 496
Registrován: stř lis 19, 2008 10:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Černá kronika

#41 Nový příspěvek od Vlada »

zdar,přikláním se k tomu co píše Pech. a Tekiti,na mašině chvíli jezdím a myslim si že je to spíš o lidech než o strojích,je fakt že kapoty si kupujou hodně bezmozci,ale takovej cestˇák s obsahem přes litr je paráda,nemusíš moc řadit a to pohodlí je na dlouhý cestě k nezaplacení.
já osobně mám suzuki vx800,ale hodně sem najezdil i na banditu1200.
Se vším jde jezdit jak hovado,traktorem ,autem a na motorce to platí dvojnásob.
kdo se nechá unášet adrenalinem a ne rozumem je sebevrah,a v těch horších případech i vrah.
neuznavam slovo "nejde",všechno jde něco holt na h....

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Černá kronika

#42 Nový příspěvek od Franta.cz »

pech. píše: "motorkář" .....
"motorkář" ...
"motorkář"....
Motto motorkáře:
,, Lepší je být mrtvej jak druhej"

Zrovna ted mám čerstvej zážitek.Před měsícem jsem se vracel z akce.Za Chrudimí na Ždár n/Sázavou na to bylo jednosměrný.Asi po 10 km v jednosměrce koho nepotkám 2 motorkáře jedoucí po prostředku zakázaném směru jak hovada a ještě mě zdravily zvednutým prostředníkem.Byl jsem strašně rád že jedu v M 461 s kterou by těžko hnula i taková mašina.

pech.
Příspěvky: 585
Registrován: pát říj 24, 2008 7:22 am

Re: Černá kronika

#43 Nový příspěvek od pech. »

mno, těžko říct, ta mašina má okolo 200kg a při rychlosti hrubě přesahující 150km/h je kinetická energie taková, že bych se bezpečně necítil....

každopádně, jakožto člověk který jezdí na motorkách různých, celkem intezivně 10let pozoruji, že se za poslední dva-tři roky vyrojilo mraky právě těch hochštaplerů co umí tahat za plyn po rovině, a tím jejich umění končí, tím že jezdit neumí se nebezpečnost násobí....

protože kdyby jezdit uměli, tak by nejezdili, jak jezdí, protože by domýšleli....
protože takřka všechny motoreky dnešní a nepříliš staré mají super, opravdu výkonné brzdy...
ovšem přestože poměrně malá styčná plocha pneumatik dokáže jejich plný výkon dobře přenést na podklad za sucha, za mokra, nebo na horším, prašném, nerovném povrchu je to výrazně horší... což pochopí každý kdo se za těch okolností setká s problémem a vyválí se, v lepším případě jen strachy při.po.se.re

skutečně mne mrzí, že tito honitričkové z lidí, kteří se zajímají o motocykly dělají v očích většinové veřejnosti čtoucí blesk a sledující zprávy tv-nova, bandu vymaštěnejch č.ur.áků, protože každej den někdo z nich něcoí vyvede a ti co jezdí s rozumem zdárně k cíli se samozřejmě v senzacechtivých relacích neobjeví...

je to do značné míry také tím, že i naprosto průměrná menší motorka nabízí dynamiku stejnou, nebo lepší, jak opravdu drsně našlapané auto.... a sportovní nanukárna s litrovým motorem nabízí dynamiku srovnatelnou se supersporty z řad ferarri, lamborghini, porsche.... ovšem superstortovní auto stojí na miliony, přesto se také občas dostane do rukou blbce, ovšem právě díky ceně jich nemůže bát tolik, jako když nová litrová motorka asi jako obyčejná nejlevnější fabie.... kteoru si už dovolí poměrně velký zástup lidí, a pochopitelně se dá sehnat 15let stará motocyklová vrána s minimálně litrovým motorem, výkonem hrubě přesahujícím 100koní a tomu odpovídající dynamikou za nějakých ušmudlaných 50000, kterou si může dovolit kdekdo....

bydlím u sinice, hlavní - ČB-Plzeň... a největší prasata co tu vidím jsou nanukáři (když litrová motorka celou ulicí razantně zrychluje, nemá tam pade ani za živej svět..) pak pumpičkáři-cyklisti (v noci bez světel, ožralí, neukazují kam odbočují, neznají základní pravidla, jezdí vedle sebe) řidiči kamionů v noci (v noci 80minimálně, přes den se krotí) a tuzéři, kteří to hučí se záměrně děravým výfukem, ve vraždě svařené ze tří exemplářů toho konkrétního typu auta, metrákem bakelitů a modrejch diod, na nesmyslně velkých kolech, obutých do sjetých pneumatik.....

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Černá kronika

#44 Nový příspěvek od Franta.cz »

pech. píše:mno, těžko říct, ta mašina má okolo 200kg a při rychlosti hrubě přesahující 150km/h je kinetická energie taková, že bych se bezpečně necítil....
Možná máš pravdu možná ne :friends:
Já deformační zoně emky věřím. :)

Uživatelský avatar
jirka_holub
Příspěvky: 2335
Registrován: úte říj 21, 2008 1:34 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Černá kronika

#45 Nový příspěvek od jirka_holub »


Odpovědět

Zpět na „Putyka“