Černá kronika

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13109
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Černá kronika

#3181 Nový příspěvek od Čárls »

Jeníčku máš pravdu Bohužel se množí ti co tu hlavu maj jen aby jim do krku nepršelo Víš u nás je dost provoz od zoo a to je pruser neb ciklisti si myslí že mohou jezdit vedle sebe a od zoo je pár mirných a nepřehledných zatáček + horizont a další pruser že když jedeš od města a dolu to každej mastí 90 a výše rychlosti (auto) To máš pak co dělat aby jsi i v padesáti to ubrzdil Prostě proto nemám rád cyklisty na silnicích Jo jsou i slušný co se namáčknou na krajnici anebo aj slezou z kola (místní ) znají to a prostě vědí že tu už pár nehod bylo :-/ To samý jsou Dechtovský či Velehradský zatáčky tam je to v létě doslova o hubu a bylo to i za mého mládí kdy byl uplně mizivý provoz o proti dnešku :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3182 Nový příspěvek od ota »

Čárlsi dneska jsem pustil telku a byla tam taková krátká reklama. Že ,,ekologické turistické projekty na Pustevnách". Že nejsem turista, nebo nebydlím tam. Byl jsem se tam kdysi podívat. Byli jsme tam kus na dovolené. Ale jak jsem ten brambor z vesnice, tyhle projekty mě vůbec nenadchnou. Nebo spíš jsem tak nějak v duchu proti. Protože ti turisti se tam pak hrnou a chovají se jako čuňata. Já to uplně nesnáším, jdu po cestě, snažím se nezanechávat po sobě bordel. Jede ciklista a jede kudy on chce. Trávou, kytkama, lesem. Jde turista, zmuchlá plasovej pytel a praští s ním na zem. To bych vyrost. Nechal bych to tam tak jak to je a nedělal bych tam další ,,pičoviny" jako rozhledny, nebo uplně nesnáším ty věže kde se chodí nad lesem a čumí na něj z vrchu.
Co mě vždycky hrozně vytočí když jdu s Axisem na procházku, cestáři zastaví na škarpě. Ořezou větve u jabloně. Posvačí a pohází všechen odpad do škarpy. Petky, pytliky, krabičky od paštiky. Sednou do káry a jedpu dál. Axis jde škarpou a každou chvíli v trávě na nějakej cajk šlápne. Silnice s min provozem a škarpy plný cajků. A u mě cestář by měl být příkladem. A oni to jsou stejní šmatláci, jak ti v autech co jedou a vyhodí petku okýnkem. :vztek: Vcelku jsem teď koukal, že se hodně válí ty hliníkový plechovky od těch různých redbulů. A taky ty kelímky s víčkem a skrz něj brčko. Toho teď razantně přibývá po škarpě.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Černá kronika

#3183 Nový příspěvek od jenicek »

Bordelu přibylo protože posekaly škarpy :typek:
U ZOO ve Dvoře to znám, takže si to dokážu představit.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13109
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Černá kronika

#3184 Nový příspěvek od Čárls »

Oto to jsi nejel od nás k zoo jak tam vypadají škarpy po sezoně a to nejen od kolařů spíš od návštěvníků zoo celý pytle toho jsou a to to sbírají děcka ze školy v oblekách každý jaro a podzim
Ruce usekat za tohle chování k přírodě
Já pamatuji smeťáky v lesích kde byla díra jak hrom zavážela se bordelem místních z vesnice našel jsi tam všechno možný Pak se vše zahrnovalo hlínou Tenkrát nebyli svozy odpadů tak si lidi poradili takto a nějak to v nich přetrvalo Dnes už tohle lidi z vesnic nedělají je svoz a většinou všude paušální na rok tak co by se trmáceli do lesa ale jinak za tohle co dělají fakt nakopat Já jsem v mládí jezdil pod širák a vždy jsem koukal aby nikdo nepoznal že jsem tam spal či si opek buřta nebo vařil oběd Odhodit třeba jen sáček mě nikdá ani nenapadlo To byl zločin jak když na potlachu hodíš vajgla do ohně Za to jsi měl vždy studenou koupel v nejbližší vodě co byla :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3185 Nový příspěvek od ota »

Tak jsem dneska nelenoval a když jsme šli s Axisem na procházku, schválně jsem cestou domů po silnici počítal kolik ůseků na silnici budou opravovat. Šel tam tuhle chlápek a dělal sprejem značky, šipky, čáry. Tuhle tam šlo asi 8 dalších s provázkem a dělali bílou barvou takové jiné značky, takové ohrádky. Jestli to budou řezat tou pilou? Podle provázku rovné čáry. No bratru od křižovatky po druhou křižovatku asi 800 m silnice, která vloni v srpnu prošla rekonstrukcí podle novin pro dalších 10 let bezproblémového provozu. Tak na těch asi 800 metrech je 36 useků které budou opravovat! Tak co vcelku ujde! Některé useky označené barvou jsou i 15m dlouhé, něteré třeba 2m. Většinou to jsou slušné praskliny, díry, nebo již vyčuhující makadam. No přecijen kilometr vloni stál o něco přez 2 miliony korun. A tak zase mají cestáři na léto co dělat. :smich:

fikejz
Příspěvky: 6102
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Černá kronika

#3186 Nový příspěvek od fikejz »

Hlavně pokud to jen zazáplatují už to nebude stát za zlámanou grešli!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3187 Nový příspěvek od ota »

Kdysi tady směrem k městu dělali novou silnici. Potah obalovačkou. Možná po deseti letech to opravovali. Přijelo takové velké auto a mělo takové rameno a na tom placku. Vypadalo to jak žehlička. Pořádně jsem neviděl, jak to tam dělali. Ale silnice vypadala jak spravené ozáplatované monterky. Většinou tvar čtverce, nebo obdelníky vytvořené ze čtverců vedle sebe. To opravené bylo myslím světlé. Jako kdyby vyřízl hranatej kus a znovu ho vložil a zažehlil. Krásně rovné, při jízdě není vůbec poznat rozdíl. Nesedlo to, ani nevylezlo nad uroveň. Bude to roky co to takhle opravili. A krásně to drží. A to že byla záplata na záplatě. Žádný bagr vybagrovat, nasypat obalovačku a válec. Nic takového. Jen to auto a picmoušové kolem. Netrvalo to ani dlouho a mohlo se tam pořát jezdit. Kyvadlově okolo auta bez uzavírky.
No uvidíme co vymyslí s touhle moderně opravenou silnici. Když to tam dělali byl jsem doma po operaci kýli a šel jsem se tam podívat. Ten chlápek co řídil tu lištu co roztírala těch 10mm toho potěru mi povídal, že tenhle novej povrch vůbec nepatří sem na tuhle formanskou silnici kde není skoro žádnej podklad. A on tomu dával 2 roky. Nu a hele ani rok to nevydrželo. :vysmech:

sekalsemmalo
Příspěvky: 4240
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Černá kronika

#3188 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

kriminalita.páchal násilí.teď bude pykat... https://nasregion.cz/ridic-chtel-projet ... el-280419/
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3189 Nový příspěvek od ota »

Á to se mi taky jednou stalo, že jsem vjel do ciklostezky autem. Jeli jsme v neznámém kraji a najednou objížďka. Byl jsem ztracen! Tak jsem zapnul navigaci v mobilu a vyhledal trasu. Jedu podle pokynů navigace. Jedu a odbočte vpravo. Odbočím, kus jedu a najednou dvě skruže na ležato. Mezi níma škvíra sotva pro osobák! Kurva blázni, proč sem ty skruže takhle pitomě dali. Sotva se protáhnu. Jedu si po takové uzoučké silničce, skoro nová. Nikde ani auto a stejně by jsme se asi nevyhnuli, musel bych do trávy. Pak na konci silničky zase ty skruže. Protáhnu se jíma a kus dál hurá normální silnice. U silnice dědko s kolem. Ptám se ho na cestu. A on že odkud jedete? No támhle od té uzonké silničky co tam nějakej pitomec dal ty skruže tak k sobě že jsem sotva projel! A on člověče to je ciklostezka. Nedávno to dokončili, ještě tam není značka. Ty skruže tam jsou schválně, oni tudy jezdily i kamiony, tak to tam kvůli nim dali. :D

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3190 Nový příspěvek od duchodce »

Tak z toho traktoru moc nezbylo ...škoda chlapa .... asi tam jezdil denně ,protože tohle nebyl žádný rychlík ale místní "Hurvínek"a provozní slepota zafungovala...
https://zdopravy.cz/u-klatov-se-srazil- ... cz&utm_med
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3191 Nový příspěvek od duchodce »

Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

oakenfold
Příspěvky: 311
Registrován: stř říj 20, 2010 7:58 pm
Bydliště: Vamberk

Re: Černá kronika

#3192 Nový příspěvek od oakenfold »

To vypadá skoro na nového Crystala. Traktor na dvě půlky 25 metrů od sebe, řidič mezi tím-to nevěstilo nic dobrého.
Z7711, Z3011, Z Super P, Nakladač Nujn 100, Bss 3,5t, Bss P73S, RUR 5

fikejz
Příspěvky: 6102
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Černá kronika

#3193 Nový příspěvek od fikejz »

Elektrocyklistka "nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a provozu na ní, svůj stroj nezvládla a následoval střet s protijedoucí bicyklistkou": https://www.novinky.cz/krimi/clanek/na- ... d=40402167 No možná to bylo naopak, každopádně vítězky v Bouchal capu za včerejšek jsou zřejmé :smich:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3194 Nový příspěvek od ota »

Fikejz tyhle ciglisti i tady u nás teď začaly blbnout. Asi to jsou movitější lufťáci. Co chodím s Axisem, potkáváme jich čím dál víc. Včera jedu s traktorem do lesa. Předemnou tři tihle blázni. Každej ten jejich ,,kroj" na sobě. Samá reklama. Ten jeden měl asi horší baterku a kvedlal se na tom sráči, že jsem čekal, kdy se skácí a přejedu ho. Ale ty dva jsem nepředjížděl. Bylo by to asi tak nějak jak ty kamiony když se předjížději na dálnici. Jeli by jsme vedle sebe kilometr. Tak jsem zpomalil a jel za níma. Ten kvedlač pal vjel na mostek a hrabal se v tom jeho přístroji. Jedu dom z lesa s fůrou. Na křižovatce asi 20 těhle jezdců. Teď nevěděli, jestli to stihnou, nebo ne. Půlka se rozjela a ostatní jak ovce. Postupně se rozjížděli za sebou. Asi tři idioťi byli nerozhodný a když už jsem byl na urovni křižovatly, vjeli mi tam. Brzdil jsem a vyšlo to. Oni si myslí, že snad s fůrou dřeva zastavím na metru silnice.
Uplně nejlíp je, když seději doma na prdely a nekličkujou tu po silnici. 8)

sekalsemmalo
Příspěvky: 4240
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Černá kronika

#3195 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

a včera byly náký erupce .já jsem zastavil na stopce.kouknu,nikde nic a když sem vyrazil,tak fik,auto se mi valilo na bok.klasické nedání přednosti,to neokecám...děvčatům v autě jsem se omluvil svým vyděšeným výrazem a myslím,že to vzaly,moji grymasu s úsměvem opětovaly.....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Odpovědět

Zpět na „Putyka“