Černá kronika

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Černá kronika

#3286 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak co já vím tak je to zajišťené jen v kabině tou páčkou. A pak už jen vzpěra na zhnilý nosník kabiny. Ta toho moc neudrží
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14518
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Černá kronika

#3287 Nový příspěvek od DanculSK »

.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Černá kronika

#3288 Nový příspěvek od Sniper »

Florian píše: čtv lis 10, 2022 7:00 pm Sniper a kde je to 3x jistene?Ja vim jen o 2 mistech....
První je páčka v kabině, která takovým prstem zajede do oka, které je prišroubované na pomocném rámu nad motorem.
Druhá pojistka je z venku, taková západka s pružinou, která se musí odjistit, když se kabina zvedá a třetí pojistku beru vzpěru kabiny :-/
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Florian
Příspěvky: 265
Registrován: pon čer 29, 2015 10:04 pm
Bydliště: Žatec

Re: Černá kronika

#3289 Nový příspěvek od Florian »

Jasne,ta vzpera.....i kdyz ta je tam spis proti pohybu kabiny dolu,kdyz ji mas zvednutou nahore a neco delas.Zvednuti kabiny za jizdy nezabrani.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Černá kronika

#3290 Nový příspěvek od Sniper »

Ano, je proti pohybu dolů, ale logicky i proti pohybu nahoru :-/ Kdyby tam nebyla a ty bys moc zabral, tak tu kabinu překulíš sám :smich:
To já vždycky trnu, když zvedám kabinu na Tatře a čekám, kdy práskne na zem :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3291 Nový příspěvek od duchodce »

"To já vždycky trnu, když zvedám kabinu na Tatře a čekám, kdy práskne na zem :smich:"
...a já dodám, co proletí zapomenutého v kabině přední oknem...... :vysmech:
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3292 Nový příspěvek od duchodce »

No a myslivci mají po honu... Chudák traktorista ,teď bude záležet na tom jestli mu to všechno svítilo a jestli mezi poliši bude myslivec nebo aspoň příznivec.
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-str ... .seznam.cz
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Černá kronika

#3293 Nový příspěvek od vašík »


Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3294 Nový příspěvek od ota »

Ono je to těžké. Muže svítit všechno a stejně to do Tebe napálí. Předevčírem jsem šel s Axisem ven na procházku. Jdeme po vedlejší a nahoře na rovném useku jelo auto. Zezadu ho předjíždělo druhé takové tmavé auto, nějaké SUV. Valil ho statečně po té silnici. Ta se pak stáčí doprava a ještě jde takovým vybráním v mezi a pak je křižovatka. Syn jel s traktorem po silnici a zpomalil že bude odbočovat doleva. V té zatáčce pod urovní není dozadu vidět, ani z traktoru. Dal směrovku a najel víc ke středu silnice a už zatáhl za volant a v tom ho předjelo to tmavé auto. Jezdec v tmavém autě předjel to jedno auto a v tom rozjeťí na to ještě šlápnul, že předjede i ten traktor. Jenže ten už odbočoval. Naštěstí na křižovatce nic nejelo v protisměru, kam není vůbec vidět. Ani nikdo nestál kvůli odbočení z vedlejší. To bylo štěstí, tudy to ten rozjetej SUVčkař provalil. Jen se zaprášilo, jak vzal krajnici na které je asi nějaký štěrk a hlína. Syn pak povídal, viděl jsi toho blázna? Jo viděl a letěl už od té smoty co to šlo. A předjížděl dost hrubě už to osobní auto. Ve velmi nepřehledném useku silnice a pak tedy i jeho s traktorem. Schválně u mě syn zastavil a koukali jsme jestli směrovky jdou. Samozřejmě funguje všechno jak má. Prostě tihle závodníci se nedívají na směrovky nebo světla. Vidí traktor tak co s ním, hned ho předjet. A že není v tom useku vůbec vidět? Však ten traktor jede jako z hnojem tak ho vždycky stihne 3x předjet!
Nakonec to odsere traktorista. To už tady bylo několikrát. A viník byl traktorista. I když ten s tím autem jel 150 km/h předjížděl v nepřehledném useku a předtím ohrozil i jiného učastníka silničního provozu.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3295 Nový příspěvek od duchodce »

Nezlobte se ,ale jet ožralý /ani ne opilý/ bez osvětlení v noci tak to je na přezdržku,ať jede s čímkoli . To ten stroj nemohl nechat tam co se namazal a dojít si pro něj druhý den navečer? Ráno by měl ještě "zbytkáč". Tohle totiž vzbuzuje ty debaty - no podívejte s čím oni to vlastně chtějí jezdit po silnici....Nejsem policajt ani mravokárce ale tohle je fakt už moc... Kdyby na tom měl osvětlení tak je velká pravděpodobnost /pokud to není udání/ ,že se na něj vykašlou a on by normálně dojel domů . Jak jsem psal jinde asi před měsícem jsem jel s RS bez dokladů ale protože jsem svítil a na křižovatkách blikal tak mě pozdravili a nechali na pokoji .....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Černá kronika

#3296 Nový příspěvek od fikejz »

Mě tam pod tím článkem s traktorem spíš zaujalo tohle: https://www.novinky.cz/clanek/domaci-se ... .nexttoart V kostce - staří převedli dům na dceru a zetě, s tím že je v něm nechají dožít (bylo to ve smlouvě ošetřené). Pak se ale mladí zadlužili a majetek prošustrovali a při dalším převodu (exekuci?) se nikdo neobtěžoval na právo dožití starých brát zřetel a zanést ho do katastru. No a ti teď nejspíš na stará kolena půjdou dožít do basy za neoprávněné užívání cizího majetku. To bych blil!
Vždyť se přeci ve smlouvě o převodu nemovitosti uvádí zda na ní leží, či nikoli další práva?! A pokud to tady bylo jinak tak ta smlouva byla v tom bodě neplatná, protože nebrala na cizí práva zřetel. No asi ne, když na to nebere zřetel ani soud.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3297 Nový příspěvek od ota »

Nojo jedině Ferdu Kokeše na ně! :smich:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Černá kronika

#3298 Nový příspěvek od Čárls »

Fikejz to je stejný jak u sousedky nedali věcný břemeno do katastru nemovitostí a to je celý ten velký prušvih Soused nechal na sousedu převíst byt teda pulku a bohužel nedali to do katastru nemovitostí takže po jeho náhlem umrti prostě dle zákona pulka ona a pulka jeho dcera z prvního manželstvi Papír sepsaný advokátem uplně na ,,,,, Takže Kdyby byl to soused dotáhl dokonce měla by 3/4 a bylo by vym,alováno naštěstí jeho dcera je tak trochu rozumná a nechá ji dožít nevyžaduje vyplacení ani odprodej
Tohle se nevyplácí podceňovat On totiž nabyl byt ještě před vstupem do druhého manželství To samý je případ v článku bohužel s lidma v jejich věku a ještě nemocnými nechápou dnešní dobu ani zákony Domek byl jejich a nic neprodávali jen darovali a tak to i tak dopadlo bohužel Lituji je ale co s tím chceš dělat Kupující byl docela vstřícný chtěl nájem ale tyhle lidi to už prostě nepochopí celý život to bylo jejich a najednou není a nevi nechápou :'(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Černá kronika

#3299 Nový příspěvek od bourač »

- vklad na katastr trvá dlouho, to každej ví
při vkladu KN udělá jen tzv plombu (ihned) pak tam sedí několik právníků a studují ty smlouvy od převodců a nabyvatelů.
Pokud ve smlouve bylo věcné břemeno dožití a katastr nezanesl je to jednoznačně chyba toho právníka na KN.
Zčásti i nabyvatelů, měli si zapsaný vklad zkontrolovat. :-/

Jinak soudy můžou ledacos. Soudil sem se s ČKP o pojistné za auto který leta stálo na zahradě a nejezdilo.
Mám DS tak soud mě prvně oslovil přes datovku, ale jednání a další úkony poslal papírově poštou :shock:
(to nesmí pokud má člověk DS) pak přišel jen pravomocnej rozsudek, bez možnosti odvolání.
Napsal sem soudkyni. Omluvila se, pravomocnej rozsudek zrušila, uznala moje argumenty který jsem měl připravený přednést při jednání. Vydala novej rozsudek. Vyhrál sem.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

oakenfold
Příspěvky: 298
Registrován: stř říj 20, 2010 7:58 pm
Bydliště: Vamberk

Re: Černá kronika

#3300 Nový příspěvek od oakenfold »

Já vézt na vleku 20 lidí, po silnici druhé třídy, tak to bych se sakra dobře díval do zrcátka, když bych chtěl odbočit. Navíc myslím, že ten s tím autem asi nejel jen 90..........
Z7711, Z3011, Z Super P, Nakladač Nujn 100, Bss 3,5t, Bss P73S, RUR 5

Odpovědět

Zpět na „Putyka“