Černá kronika

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3421 Nový příspěvek od ota »

Jo přesně, senzací chtivej novinář neználek od stolu napíše kamion a ona Vejtřaska. No zdálo se to velký a mnoho kol. Už jsem tu kdysi dával příspěvek s traktorem. Novinář psal, že ve vesnici Horní Dolní se převrátil na frekventované silnici velkej traktor s návěsem a ilustrační foto byla 6911 s neseným postřikovačem, uhánějící polní cestou mezi lány. :D Prostě od stolu dal do vyhledávače traktor a vyplulo mu to tu 6911 tak ji tam fiknul. Traktor, jako traktor.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3422 Nový příspěvek od duchodce »

Jen mě vrtá hlavou jak dokázal převrátit Vétřiesku??????. To ho někdo trefil nebo zaspal a poslal to do příkopu? Ale na to zas to auto bylo skoro celé na silnici......
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3423 Nový příspěvek od ota »

Hm, to je pravda. Muselo se něco přihodit. Bo na vojně jsem s ní jezdil a na převrácení, to už musí být opravdu terén. Výhodu jsem měl, že mě zaškoloval kluk co s Vejdou jezdil v horách servis strojů v lesích. Já už měl vždycky skoro v kalhotách a on že ,,klid tohle ještě nic není". Jedinej on na utvaru vyjel ,,pahorek" až vrazil nárazníkem do plotu. Nebo sjel a vyjel haldu na skládce, tam co ten bagr shrnul navážku. Takže Vejda snese fakt moc než by se okulila.

Fizz
Příspěvky: 7855
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Černá kronika

#3424 Nový příspěvek od Fizz »

Vypadá to ze neměl zamčenej kontejner nevidím nic utrženýho. Možná to měl šejdrem na rolně, i to už jsem viděl nebo moc na prdeli a při manévru to sjelo nebo zakoplo.

Možná bude ve hře i hmotnost.... Toliko věštecká koule... Du do hagru. Tak snad neco taky nezjebu oči me řežou jako kráva nějaký blby vůně asi.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3425 Nový příspěvek od ota »

No třeba máš alergii na pyl. Teď kvetou borovice a mají hrozně pylu. Byl jsem u souseda a máznul do větve borovice. A uplnej mrak pylu. A když by vlítnul do očí, tak to řeže. Je docela hrubej. Tady trochu fouká vítr a všechno je trochu žlutozelený. Letos se to už na řepku svéct nedá. Ta už odkvetla. A od včelek vím, že moc pylu nadávala.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Černá kronika

#3426 Nový příspěvek od jenicek »

Pantátik jezdil celej život na tahači u Plynostavu, jel třeba 6 dní v kuse na Slovensko s jeřábem na generálku, průměrnou rychlost měl něco okolo 15km/h. :rally:
Ke sklonku kariéry jezdil s V3S u stavební firmy u nás v Krkonoších, stavěli třeba na sjezdovkách a různý takový akce, co nikdo nechtěl dělat, že se tam nedá dostat.
Dali mu závozníka, druhej den prohlásil, že se nenechá zabít a že s ním už jezdit nebude. Šéf co prohlašoval, že nic není problém, že na to má jednoho "speciélního šoféra" s ním do kabiny sedal pouze na silnici, jakmile se sjelo z asfaltu, nechal se vyložit a šel třeba celou sjezdovku pěšky. Místama měl vytipovaný protisvahy, o který se zastavoval, "brzdnou kládu" a podobný vychytávky a nikdy to nezvrátil. Akorát jednou festovně zapad, když přejížděl horizont a oni mu za tím horizontem, kde jezdil několik tejdnů, vykopali díru a on když jel nahoru, tak viděl z boudy jenom nebe a přes čumák tu díru neviděl... Když dycky vypráví ty historky, to je něco :D

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3427 Nový příspěvek od ota »

Jo s tím vedoucím a to se musí. Příhoda. Když se od nás jede do Zruče nad Sázavou tak jsou takové serpentýny do kopce. Říká se tam ,,u Želivce, Brtník". U těch serpentyn je takové rozšířené místo. Velké odpočívadlo a za ním bývalé depo cestářů. Tam dříve byla hromada písku jako hrad. Každou chvíli do ní někdo vlítnul, když mu v těch serpentynách zahořely brzdy. Vedle toho depa louky. Stráně jako hovado. Každej rok se musely posekat. Vedoucí v družstvu každoročně nařídil posekat. Kámoš jezdil s 7011 a za ní ŽTR sekačku. Už to měl nazkoušené jak to zvládnout na těch stráních. Ale stejně každej rok to tam někdo položil na bok. Buďto s rotačkou, nebo pak při uklidu sena. Vedoucí vždyck řval jak je to možné, však se to seká roky a vždycky v pohodě. Jednou zase kámoš že je louka samej krtinec a sekat nepojede, že se skácí. Vedoucí že to je blbost ať jede a nekecá. Kámoš nacpal vedoucího dotraktoru a hybaj s ním na stráň. Už když sjeli ze silnice vedoucí oněmněl. Obouma rukama se držel co bylo pevného v dosahu sedátka v traktoru. Kámoš byl zvyklej, asi 2x se na té stráni skácel. Jel jako vždycky. Když párkrát jeli po třech kolech pořádně se chopil volantu, bylo jasný, další krtinec a jdeme na bok. Samolitr krtinec a už šli bokem. Tenkrát vypadlo akorát boční okýnko a ani zrcátko se nerozbilo. On si je sundaval na tu stráň. To okno vypadlo díky vedoucímu, bo jak se to svalilo, vedoucí okno vymáčknul. Od té doby je ta stráň zarostlá buřinou. Už na ni nikdy nikdo sekat nejel! :vysmech:
Tady u nás jsou taky stráně. Dřív se taky sekaly. Klasicky ŽTRkou. Pantatík si dával do kola závaží navíc a obráceně. Ale i tak jel každou chvilku po třech. Ono je to pak sranda s ním jet. Kolikrát když jsem s ním jel, už jsem viděl jak se kulíme na bok. A on v klidu seď to je ještě dobrý! Jednou to skulil do strouhy. Chytil mokrej plácek a stahlo ho to. Šel na bok, ale nestihnul ani sešlápnout spojku a traktor jel po třech kus a pak se převrátil. A jak to ještě jelo tak se opřel o protisvah strouhy. Ohnul tenkrát hřídel volantu, jak to rychle kydlo. On to nevěděl. Až asi za dva dni měl modrej pupek. Že kurva od čeho? A pak ho to napadlo, asi volant. Nastartoval traktor a točil volantem a dával pozor. No čochtal jako centrifuga co mají komedianti. Nakonec mu hřídel vpolantu dávali novou. Bylo to kurva dost ohnutý! :vysmech: Teď ty stráně mulčuje syn mulčovačem. Na zpátečku nahoru. A pak rovnějším svahem dolů.

Tomas6
Příspěvky: 5308
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Černá kronika

#3428 Nový příspěvek od Tomas6 »

Mi připadá jestli ho dolů tím kopečkem nepotlačil ten kompresor co měl zapřáhlý. A pak už asi není problém aby ta vejda dělala cikcaky po silnici až nakonec skončí v příkopu.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
filip
Příspěvky: 1866
Registrován: úte říj 21, 2008 10:51 pm
Bydliště: UO

Re: Černá kronika

#3429 Nový příspěvek od filip »

Kdysi na vojně se dva kluci u nás znova narodili, Předjížděl je tahač s návěsem a zpátky to hodil moc brzo. Škrtl jim rámem vzadu na návěsu o šrouby kola a vétřieska šla přes příkop kolama nahoru. Ještě že měla na korbě rakety, na těch to zustalo ležet, střecha kabiny rovně s vrchem sajten, i půl volantu to zvrchu připláclo. Museli tu střechu sekerama odsekat aby tam šlo vlést a uhýbat na najetí na podval. Ti kluci se tam nějakým zázrakem zmáčkli a vešli, po vypáčení dveří se podařilo vytáhnout, nic moc jim nebylo, pár řezných ran. Kamion ujel, možná si ani nevšiml, malér se ututlal, tak nějak jako vždycky, kabina se vyměnila plus nějaké ty oblouky a plachta. Během mé služby se nic mimořádného nestalo!
4011, 25 A, Zebra, Prcek
Padá chlápek z mrakodrapu a v každém patře říká - Ještě je to dobrý..

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Černá kronika

#3430 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

a maj ho.po roce.před rokem jsme to tady řešili. https://www.novinky.cz/clanek/krimi-cyk ... .seznam.cz tak tedka ještě ty,co zmlátili toho šoféra kláďáku.... aby nám nedělali ostudu..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Černá kronika

#3431 Nový příspěvek od oco13 »

Nuž ak by "pejskar" venčil kavkazáka tak by z cyklistu ostala len retiazka. Jednoznačne zlý výber plemena. :typek:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8987
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Černá kronika

#3432 Nový příspěvek od Sniper »

Buchláky zase jedou :-/ :vztek:
A je to pořád dokola a vždy se najdou idioti, kteří tam budou lítat pořád dokola, než někoho zabijou.
Tady to vypadá že bezmozek trefil 2 na silničním enduru, ale možná se pletu :-/
To je vždy moje noční můra, že mě nějaký kokot trefí... A to jsem byl o víkendu vyjetý i s babou.
No upřímnou soustrast pozustalým :(

https://tydenikpolicie.cz/pri-srazce-dv ... .sznhp.box
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Černá kronika

#3433 Nový příspěvek od bourač »

P V3S se taky převrátí když řidič skříňovku pustí z kopce - bez kvaltu, 100km/h, nebo víc.
Vibracemi se rozletí přední kloub na kardance, ta se zapíchne do asfaltu a je to.
Jezdil jsem papalášfároš, vozil vyšetřovatele mimořádek.
Viděl jsem toho víc, ty mrtví kluci už byly vždy pryč když jsme dojeli...
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Černá kronika

#3434 Nový příspěvek od hobr »

Sniper - "Buchláky" objíždím. Kdysi se jezdívalo na polévku do toho stánku "u trampa"(?). Byl jsem tam dvakrát, viděl ty magory co jezdili okolo a "stačilo"... :evil:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Tomas6
Příspěvky: 5308
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Černá kronika

#3435 Nový příspěvek od Tomas6 »

No já jsem jel autem kdysi okolo nehody kdy to jeden z nich narval pod svodidla, psali o tom pak i v novinách, jak museli hasiči svodidla rozebrat aby byli schopní toho nebožtíka i s motorkou z pod nich vůbec dostat. Nebyl to vůbec pěkný pohled. Už je to hafo roků, to policajti ještě neměli ty paravány a tak to bylo vidět. A když jsem kolikrát viděl jak to ti bezmoci, "dárci" valíja zatáčky hlava nehlava, já bych na to neměl koule. Mám sice jen trochu většího skútra, no do zatáček brzdím, kolikrát mám pocit že aj ty co jedou za mnou v autě zdržuju. Mi to neva. Já nikam nepospíchám.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“