Černá kronika

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20656
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3241 Nový příspěvek od ota »

Tenhle ten pán s tou baterkou má podle toho co vidím ,,jiný" elektrokolo než má asi 80% váš ciglistů. Myslím že povídal, že stálo přez 200 000 Kč. Nerozumím tomu vůbec a je mi to uplně šumák, nikdy si to pořizovat nehodlám tak po těch informacích nepasu. Má to kolo a k němu dvě ty baterky. On má Jeep a za něj takovej vozík. Do vozíku strčí to kolo, nabije si baterky a jede na výlet. Třeba do Alp. Tam má spicha se stejně postiženejma kámošema. Vytahne kolo, vezme na záda bágl do něj vrazí baterku a jedou. Když je ta první baterka slabá vrazí tam tu druhou. Jistě by mě vyzbrojil informacema, kolik km a jaké stoupání, kolik kogeneruje a tak. Ale mě spíš zajímal ten Jeep. Vezl mě v něm když jsem k němu jel oměřovat věci na nástavbu druhého vozíku. Ten Jeep nevím přesně jméno, ale má ho asi rok. Je to nějakej poslední model. Toho co měl předtím asi 4 roky dal manželce. On si koupil novej. A ukazoval mi co to auto umí. Couvací asistent umí couvat i s vozíkem. Má to všude kamery. Takže když bych mu chtěl kopnout do kola, už mě vidí jak se napřahuju ke kopnutí, v jeho mobilu. A do mikrofonu řekne ,,ty hajzle táhni od toho aita nebo uvidíš"! :D
On je finančně tak trochu jinde. Občas pro něj pracuju. Takže on není šetrnej k planetě že by jezdil na elektrokole, aby nedělal emise. To jeho auto má ten největší benzinovej motor ce se tam vejde a při běžné jízdě slupne 17l/100 km. Ale kámoší s klukama co na těch kolech jezdí, tak si to koupil taky, aby s níma mohl sdílet zábavu.
Tož tak trochu jinej elektrokolista.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3242 Nový příspěvek od duchodce »

No je to černá kronika - převrátil se elektroautobus nic moc se nestalo -ale citace z článku:
"Náročné vyprošťování zabralo hasičům několik hodin až do sobotního večera. „Zkomplikoval je fakt, že elektrobus měl těžké baterie na střeše,"....
Opravdu ty busy mají baterky nahoře?
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/ele ... .seznam.cz
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Černá kronika

#3243 Nový příspěvek od vašík »


sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Černá kronika

#3244 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

říkal si Hurikán,pak srazil ve směru dva nebohé cyklisty,co jeli předpisově při právém okraji vozovky,prd jim to bylo platný.. https://olomoucka.drbna.cz/zpravy/dopra ... listy.html zdá se,že víc nebezpečný je Hurikán viz.počty nehod i smrtelných...než cyklista....
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Černá kronika

#3245 Nový příspěvek od fikejz »

Elektromobilita i s krásnými světelnými a zvukovými efekty: https://twitter.com/hzskhk/status/1559568124030099456
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Černá kronika

#3246 Nový příspěvek od Sniper »

Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3247 Nový příspěvek od duchodce »

Tak tohle je tedy "dáreček". On na tom jezdil pravděpodobně do hospody.... Znal jsem taky takového ,ten zase jezdil na samochodné sekačce. Jela si 8 km/hod a on to měl asi 2 km. Do hospody sice ne ,ale na nákup a nafasoval si při tom Rum a cestou už se napájel. Nechytli ho....ale co by s ním dělali nevím ,byl těžký invalida,řidičák mu sebrali už dávno a byl sám...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20656
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#3248 Nový příspěvek od ota »

Duchodce já vím co by s ním. Jak to vždycky říká můj soused když ho náhodou ta policejní hlídka zastaví. Vždy mu najdou aspoň 5 problémú. Nikdy tedy alkohol, je abstinent. Ale takové ty různé prkotiny, jako vozík bez technický, bez funkčního osvětlení, chybějící výfukové potrubí už u motoru a tak. Mimochodem ten katalizátor mu ulradnul zloděj. Nahlásil to a tím to zmrzlo. Takže až mi policie katalizátor najde, vrátím ho tam.
No ale když tedy policie objeví ty jeho ,,mušky" co vždy nějaké má, řekne té hlídce ,,normálně mě tady zastřelte služební zbraní a bude mít ode mě policie navždy pokoj!" :D

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3249 Nový příspěvek od duchodce »

No já vím . Pokud by to nebyli nějací horlivý mlaďoši ,tak by ho asi nechali být - silnice nějaké 5 kategorie. Problém byl,že než za tu půl hodinu co dojel domů se dokázal "napojit" tak, že tam seděl tak, že se sotva udržel v sedačce. On mu někdy musel prodavač nákup donést , již někdy měl problém s chůzí a to nejen zdravotní. Ale lidi co ho potkávali tak tvrdili ,že měl pud sebezáchovy ,tam kde měl dávat přednost tak vždy zastavil a jel vždycky po své straně....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Černá kronika

#3250 Nový příspěvek od Tomas6 »

Nám vedle ve stolárně dělá jeden a ten každé ráno dostává dýchat. Když má víc jak 0,5 tak ho pošlou domů. Jenže on to ráno normálně dojede autem a když má teda víc jak těch 0.5 tak tím autem i odjede. A přes den si taky normálně přihne a jede pak domů autem. Blbý je že jako fachman je nenahraditelný. Jen on z těch všech asi 10ti lidí umí z masívu. Co z masivu, onehdá tam ležela hromádka škaredých fošní, co kus dřeva to originál, něco dub, něco třešeň, něco javor nebo topol... Místy už třeba chycené hnilobou, já bych to rovnou řezal do kamen a on z toho udělal starému stůl do zasedačky že zrak přecházel. A co říkali tak prej takový stůl kilo jen to hvizdne. Co jsme se jeden večer vrátili z montáže tak se potácel mezi hoblovačkou a nějakou frézkou, nalitý jak deka, do rána chrápal prej na šatně, ale prácičku udělal parádní. Se divím že má všechny prsty.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 928
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Černá kronika

#3251 Nový příspěvek od Dáva »

Taky znám několik hodně šikovných chlapů který lejou. Není na ně spoleh jak je to chytne tak buť lejou nebo spí.
Je to škoda. Nad chlastem ještě nikdo nevyhrál.
PS: znám i alkoholiky kteří neumějí nic ale těch je bezkonkurenčně víc.

cenda.t
Příspěvky: 1548
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Černá kronika

#3252 Nový příspěvek od cenda.t »

Pár Moraváků remizovalo... :typek:

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Černá kronika

#3253 Nový příspěvek od Sniper »

Tomas6: Tak to je mazec :smich:
Ale před takovým klobouk dolů jako 8)
Pár jich taky znám, pod 1 promile nefungují :-/
Jeden s buldozerem, druhý s traktorem v lese.
Nikdy žádný průser, svoji práci udělají.
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Černá kronika

#3254 Nový příspěvek od pavel sk »

Tak ako u nas s dedkom na motorke. Zastavili ho policajti a ze preco na motorke pocas jazdy fajči?!?! Co ked mu žeravy uhlik s cigarety frkne do oka a spôsobi nehodu??? Dedko im odpoveda: Chlapci ja ked si vypijem, tak si aj zapalit musim!

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#3255 Nový příspěvek od duchodce »

Ale je to dráždění hada bosou nohou....s jedním takovým jsem dělal. Leta nic a pak průser, chytla ho vrtačka a docela ho pocuchala . Měl alkohol, naštěstí to bylo za komoušů a tak nemusel platit nemocnici. Skončil v invalidce a brzo i v penále ,játra řekli konečná...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“