Černá kronika

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Černá kronika

#2986 Nový příspěvek od Fizz »

Lišák:

Vždy se poutám, pokud najizdim sjíždím z náklaďáku, vleku, kontrjneru, z břeh, pokud šplhám na hiromadu nebo na ní sedím nahoře.

Ta voda je ale svinstvo. Stejně jako kraj břehu či výkopu, a je na tvým uvážení jak to pojmeš, obecně platí nevyskakovat, a být připoután. Kabina vydrží neskutečně. Pokud nepadas do nějaký hrozivý rokle, potom bagr na lano. Problém je spíš propíchnutí něčeho do kabiny, i to mám za sebou. Obecně jsem spíš pro pásy a bude to spíš o zvyku.

V autě se poutám vždy, kdo váhá doporučuju trenažér převrácení popř nárazu. Bývají i na autosalonech.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#2987 Nový příspěvek od ota »

Já jsem se naučil dávat pás když byli kluci malí. Prostě když chceš aby se děti naučili dávat si pás, první si ho musím dát já. A zůstalo to i v nich. Jak sedneme do auta hned si pás dávám. To stajný i kluci. Mají to zafixovaný v sobě. Když měli rodiče tu bouračku tak oba pásy měli. Ten co to do nich napasoval ho neměl a překousnul si o čelní sklo jazyk. Babina měla od pásu pohmožděniny i uvnitř a to skoro auto stálo. Protože toho střelce viděli jak letěl, tak uhnuli stranou. Jenže střelce vyhodil železniční přejezd a třísknul to do zdi a ta ho odhodila do auta rodičů.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Černá kronika

#2988 Nový příspěvek od Fizz »

Přesně:

"Táto, ještě nemůžem, Ivan nena pás! Táta má pás?"

Klasika. 8)

Stejně jako kontrola světel a stavu, hlavně náklaďák, vleky atd, na stavbě něco zjebes ani nevis jak. A prcek taky chodí "kontrolovat", co má vozidla na pískovišti.

Akorát se mu tezko vysvětluje proč strejda jezdi s něčím zjebanym, nebo proč dělá bordel když se přece má po sobě a po práci uklízet.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Černá kronika

#2989 Nový příspěvek od bourač »

Cobrow - proto sem to schválně nadhodil. Lepší mít namožený žebra než zažít to co se děje v míchačce betonu.
A pro čelní náraz stačí i docela malá rychlost, klidně 30km/h. Kdo nezkusil myslí si že se vzepře, že se udrží, že stihne reagovat. :tyty:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#2990 Nový příspěvek od ota »

Dávno tomu jsme byli na veletrhu a tam byl ten trenažer. S klukama z práce. Každej už slušně pod kůží a všichni chytří jak Bariánův kocour! Chéé taková rychlst, tam ukazovali jan maloučko. Možná 10 km náraz a pak i otočku hlavou dólu. Každej chytrej, to je jako nic. Chlápek toš hoši pojďte dva, nic to není. Ták jo dej to tam. A to sedíš a čekáš to že to drkne, nebo se to začne otáčet. A stejně pak vylezeš a cumíš jak puk. Ten lehkej demonstrační náraz, hlava by letěla jak meruna. A to pak bolel krk! A když pak hlavou dolů a to kšírujou tuplem, ne jak v autě. A to tam visíš jak beruška a ani v nose se nepošťouráš! A to je jen tak ilustračně, na zkoušku.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Černá kronika

#2991 Nový příspěvek od Čárls »

Jen k těm pásům kdysi sem zažil něco podobnýho (nachomejti sme se k bouračce)akorád nehořelo Od tý doby je po ruce v autě to kladívko na sklo a s řezákem na pás takový jako maj v autobusech stálo tenkrát v peňáku asi za 100 Kč 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Černá kronika

#2992 Nový příspěvek od duchodce »

Na vojně nás v autokursu vzali na takovou šikmou plošinu ,posadili na židli a pustili dolů . Rozjelo se to asi na rychlost chůze. Ještě že tam byly ty madrace ,i když člověk to zkoušel víckrát, to byly držkopády , neudržel se.Tenkrát pásy začaly být povinné ještě nesamonavíjecí takže když je člověk měl volné a chytil pumelici od někoho tak měl většinou odřený krk ale byl celý. A neměl volant vražený v plících .
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Černá kronika

#2993 Nový příspěvek od Fizz »

No a jsme zase u toho, auta co maji pásy s patronou ho ve chvíli narazu ještě utáhnou.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Černá kronika

#2994 Nový příspěvek od Chose11 »

Utáhne, aby jsi si neurazil hlavu o airbag, ty do něj musíš vletět až když splaskává, jinak je to jako kopačák...
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Černá kronika

#2995 Nový příspěvek od ota »

Soused jednou boural a bouchnul mu airbeg. Na palubce měl nastláno papírů s prácí co měl hotovou a co ho ještě čekalo. Bylo to jak když bouchne papírková bomba! Kousíčky papírků měl i za tryčkem a všude kam se podíval. Pak to musel všechno schánět aby to mohl odevzdat do kanceláře. Z těch papírů co mu to rozházelo to bylo jako ze skartovačky.

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Černá kronika

#2996 Nový příspěvek od fikejz »

U pár párů bouraček jsem byl a vždycky to bylo jak přes kopírák. Když to bylo bez pásů nebylo kam spěchat. Havrani jezdí bez majáku.
Jednou jsme byli u havárky v takovým táhlým kopci, chlap tam vylítl do lesa. Auto na levým boku opřený o strom, ale jinak skoro bez škrábnutí. Tak jsme k němu běželi ať jsou z něj co nejdřív venku. Až když jsme byli docela blízko tak jsme viděli, že chlap je napůl vypadlej z okýnka a skříplej střechou k zemi. No taky nebylo už kam spěchat.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Černá kronika

#2997 Nový příspěvek od Fizz »

Chose, však cajk, další přilepšení pro přežití.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Černá kronika

#2998 Nový příspěvek od vitex »

Z vlastní zkušenosti potvrzuji.Kolega se rozjížděl na jedničku(cca 10km/hod),přejížděl vystouplý kanál a chytl vanou.Já seděl vedle něj neuvázaný,tak jsem mu svojí šiškou uzazil zrcátko a vysklil čelní sklo.Kurňa hoši,to jsem viděl ve dne celou noční oblohu tak třikrát.Od té doby bez pásů nejezdím.

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Černá kronika

#2999 Nový příspěvek od Fizz »

A furt se najdou tací nepoutači, s plnou hubou keců a teorií

Ty životní situace jsou analogické.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Černá kronika

#3000 Nový příspěvek od jenicek »

Je to stejně jako s očkováním, nic není dokonalé, ale je to to nejlepší, co člověk na základě zkušeností doposavad vymyslel... :chytry:
Sám se musím přiznat, že když popojíždim okolo baráku, tak tam zacvaknu přezku, kterou jsem ustříhnul z jinýho auta. Vadí mi to na couvání a když člověk často vystupuje/nastupuje tak to sere, stejně jako to pípání že člověk není připnutej :-/
Podobně jako automatický brždění. Zachrání to X lidí, třeba když si tuhle sekretářka spletla plyn s brzdou v automatu a zastavilo to 20cm ode zdi samo 8) , no ale mě to už asi 3x dostalo do dost nebezpečný situace :zly:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“