Dovolená, cestování, výlety

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1711 Nový příspěvek od ota »

Dane ta první fotka, to Jste někomu pomáhali stavět lešení, soudě podle fotky s výše ,,větou holou"?
Na druhé fotce vidím Haškův dům, tam netřeba komentář. Ale mohl by Jsi tu větu holou možná rozvinout krapalet. I když mám Haška rád, teď si nevzpomenu kde bydlel. Co vím, tak tady v okolí bývá jakási ,,Haškova Lipnice" ale nevím jestli je to ono.
Ne že až budete prohlížet v K. Hoře napíšeš ,,Barbora" a jinak k tomu nic! :vztek:

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1712 Nový příspěvek od DanculSK »

Ota, áno je to Lipnice,,,,
Momentálne sme v Humpolci....
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1713 Nový příspěvek od fikejz »

Na tom obrázku je to i vidět, která že Lipnice to je - nad Sázavou!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1714 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

Průzkum Rasovy rokle,za Českým Dubem.zajímavostí,je ,jak si nechali horníci rozpěry těženého čediče,Malé čertovy stěny,aby je to už tehdá nezavalilo.dnes každý kámen i celá stěna čeká na svůj den sesypání a působí to tam dost stísněně .co kdyby to bylo právě teď!.dále cesta po obnovené křížové cestě a drobné kamenné památky.kříž na hřebeni někdo svalil a odvez si ho domů.debil,ale můžem to svést na Rusáka...,nalezení schodů,z těch mám obrovskou radost!! Velká čertova zeď ,jeskyně Michalka a její průzkum.drbání a kaliště divoké zvěře.pak jsem chtěl uvařit k jídlu první jarní houby,kačenky!pak mi vysvětlili ostatní s placatejma telefonama,že je to jedovatej ucháč obecný.tak na tuhle epizodu se teď aspoň já snažím zapomenout,ale ostatní mi ji škodolibě znovu a znovu připomínaj.nesměla chybět panoramata,tak jsme vyfuněli na odlesněný kopec.krása střídá nádheru!!! https://sekalsemmalo.rajce.idnes.cz/schody
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1715 Nový příspěvek od Deane7 »

Tutok sme boli
Obrázek
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1716 Nový příspěvek od vitex »

A to je Buda,nebo Pešť?

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1717 Nový příspěvek od Deane7 »

Z Budínskeho hradu fotená Pešť.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1718 Nový příspěvek od Deane7 »

A tu je Budín fotený z Pešti
Obrázek
Obrázek
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1719 Nový příspěvek od Deane7 »

A parlament v Pešti
Obrázek
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1720 Nový příspěvek od Deane7 »

tropiárium
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1721 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

i kousek za barák se dá udělat pěkná cesta.mladej,synovec ale odmítl nastoupit do cyklosedačky.nejdřív slovně,pak použil nátlak usedavým pláčem.tak změna plánu. rychle nohy na ramena,zabalit výbavu a po svejch.bez oběda,ten jsme si udělali v lese.a na smetaně!! https://sekalsemmalo.rajce.idnes.cz/ohnova_misa
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1722 Nový příspěvek od hobr »

Minulý týden jsem se s partou "kluků" na motorkách toulal po Krušných horách. Základnu jsme měli v Chomutově, ubytovna Delta (čisto, pořádek, kuchyňka, sprchy, venku altánek, obchod hned vedle). To vše za 250 Kč/noc. 8) Krásná příroda, supr poježdění! :driver:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1723 Nový příspěvek od ota »

S manželkou jsme byli minulý víkend u Lednice. V Hlohovci usedlost pod vinohradem. Perfektní rodinná atmosféra. Čisto, vše nové, utulné. Jídlo, obsluha paráda spokojenost. S sobotu degustace od místního vinaře, somelierem. Velmi příjemná atmosfera pro asi 30 lidí z usedlosti. Docela jsme se sčuchli s lidičkama co jsme seděli u stolu. Vydrželi jsme dalece přez konec. A popili velmi dobré vínko. Akorát jsme chytili deštivé počasí. Takže jsme toho moc neobrazili. Ale jsme si odpočinuli a orazili od každodeního vytížení doma.
Taky velmi spokojení s ubytováním a všeho okolo. 8)

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1724 Nový příspěvek od Deane7 »

Netušil som že aj na Morave je Hlohovec, je to zaujímavé.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1725 Nový příspěvek od ota »

Já taky ne. Když jsem zadal do navigace, nabídlo mi to dva. Na Slovensku a u té Lednice. Pobyt manželka dostala od dětí k vánocům. Asi půldne před odjezdem ( 220 km ) začala lamentovat. Že by se na to nejlíp vyprdla, nikam nejela, že ji bolí hlava a tak. Nakonec se nám to moc líbilo. Nebyli jsme spolu snad 20 let nikde na víc než jeden den. Nakoupili jsme si dvě plné krabice vína. Jak nám chutnalo. Somelier na začátku degustace ,,nebojte se, vína mám dost, po akci si můžete zakoupit." A pak každej bral po krabicích a on docela koukal, jaký byl zájem. Nezbylo mu v bednách nic. Vše vyprodal.
Jo už jsme se domlouvali s manželkou, že si vyjedeme jak to půjde zase. Ono to chce. Akorát doma to naše ,,mimino" prej večer kňučelo u okna. Přijeli jsme a jak když zapřahnu ocas za sebe. Teď mě hlídá i když jsem ve fabryce. Abych náhodou zase někam neodjel bez něj. :vysmech:

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Putyka“