Dovolená, cestování, výlety

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1666 Nový příspěvek od vitex »

sekalsemmalo píše: stř bře 29, 2023 5:14 am to jste dobří,že takový akce organizujete.to musí klapat na minuty.najít místa,kde si naráz odskočí 50 lidí z autobusu. objednat při cestě restauraci, oběd,řízek přes celej talíř a být tam včas.pak už najíždí další autobus.ubytování .to teda klobouk dolů....máte tam někoho moc šikovnýho...
Protože to organizuje Danek. 8)

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1667 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

kdybyste přejíždělí z Železnýho Brodu do Semil,tak stojí za to odložit tady auto,autobus a zajít se podívat na Krkavčí skálu,vyhlídku do kaňonu Jizery. https://mapy.cz/fotografie?vlastni-body ... 82880&z=17 podél vody se dá vyvézt vlakem buď do Semil zpátky Riegrovou stezkou kolem Jizery,nebo do Plavů a zpátky kolem Kamenice,hezky z kopečka po toku vody Palackého stezkou a nebudete muset myslet ,že se musíte vracet k autu.hojně využíváno výletníky...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1668 Nový příspěvek od bourač »

si se zbláznil :friends: ne?
tady všichni přispěvovatelé vesměs dřou na poli nebo v lese při těžbě a budou courat někde po skalách. :-/
To můžou jen lidi co choděj do "zaměstnání" nikoliv do práce... :zapomel: :vysmech:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1669 Nový příspěvek od Joe66 »

To asi skonci ako ked Bolek z dedictvi a kurva hosi gutentak s partickou sa vybral na Autobuse do intekontinentalu ci ako sa ten hotel volal :D Pani si idu oddychnut a uzit si cestu,, kolem sveta,, :smich:

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1670 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

výborně,bourači.pomůžu ti tvůj kraj vyprezentovat.je nádherný .od Čertovy zdi k Ralsku ho mám prochozený křížem krážem.a je tam pořád co objevovat.danculkova výprava ze Slovenska bude stát tady.jak se tam dostala? https://www.youtube.com/watch?v=FPZV1FHto08 a bude se dívat do dáli(když bude rozhled). pohled J,JZ krajina typických dvojkopců Bezdězy,Děvín,Ostrý,dominuje Ralsko.nejsou to sopky,ale zvětralé vulkanické žíly,co zpevnily pískovec a odolaly erozi. a teď pozor !!bod zlomu před 95-85 mil.lety.pokles krajiny podél SZ-JV zlomu a znovu zalití mořem https://www.youtube.com/watch?v=5T1_bDkFR9o bourač je úplně na dně.co to klátí v lese?je to borovice.v chudém písku na dně moře by nic jinýho nerostlo. udělejte si přípravu z netu a pak k vám krajina začne promlouvat.je to velmi zajímavý. pohled na Z- České středohoří,také nejsou pravé sopky.jsou to zase vulkanické žíly .strombolické sopky jsou pohled V -Trosky a sopky u Turnova -Prackov . viz. https://www.youtube.com/watch?v=uCjgrnoZ2aA pohled S-Jizerky mrazové sruby na kopcích, vévodí Jizera.ale to už má každý nastudovanou Knihu o Jizerských horách,když zavazuje pohorky... Miloslav Nevrlý https://cs.wikipedia.org/wiki/Miloslav_Nevrl%C3%BD
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

creative
Příspěvky: 2817
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1671 Nový příspěvek od creative »

bourač píše: čtv bře 30, 2023 11:26 pm si se zbláznil :friends: ne?
tady všichni přispěvovatelé vesměs dřou na poli nebo v lese při těžbě a budou courat někde po skalách. :-/
To můžou jen lidi co choděj do "zaměstnání" nikoliv do práce... :zapomel: :vysmech:
To sice jo, ale padne zelený čtvrtek a les neles jedeme chalupa Jeseníky až do pondělí.
https://www.kudyznudy.cz/aktivity/resovske-vodopady

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14518
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1672 Nový příspěvek od DanculSK »

Kutna Hora a okolie
6-7-8.maj. (tuším kveten?)

Ješteď a okolie 1-2-3.september
Víkend + sviatok
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1673 Nový příspěvek od bourač »

sekalsemmalo píše: sob dub 01, 2023 9:05 am výborně,bourači.pomůžu ti tvůj kraj vyprezentovat.je nádherný .
jj, já vím, já jsem tady od narození takže mi to ani nepřijde ale vidím to na túúúristech, třeba přijdou k Mácháči a stojí a čumí s otevřenou hubou na tu nádheru.
Tady je fakt pěkně. Vyjma červen, červenec a srpen, to je to tu jak na hranicích USA / Mexiko, davy darmožroutů :vztek:
Teď sem přijel z Kladna, Bezděz vzdušnou čarou 60km byl vidět už od Slaného, a kdyby nezacláněl - z těch vyvýšenin tam bych dohlédl 100km až k tobě. 8)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1674 Nový příspěvek od bourač »

sekalsemmalo píše: sob dub 01, 2023 9:05 am výborně,bourači.pomůžu ti tvůj kraj vyprezentovat.je nádherný .
jj, já vím, já jsem tady od narození takže mi to ani nepřijde ale vidím to na túúúristech, třeba přijdou k Mácháči a stojí a čumí s otevřenou hubou na tu nádheru.
Tady je fakt pěkně. Vyjma červen, červenec a srpen, to je to tu jak na hranicích USA / Mexiko, davy darmožroutů :vztek:
Teď sem přijel z Kladna, Bezděz vzdušnou čarou 60km byl vidět už od Slaného, a kdyby nezacláněl - z těch vyvýšenin tam bych dohlédl 100km až k tobě. 8)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1675 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tady furt chčije.vy se máte...ale ono se to obrátí..ještě měsíc a budem tady recitovat Máchu...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1676 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

je jeden chlapík a má tyhle parádní stránky. https://informacni-stredisko-roven6.webnode.cz/ ale raritní místa neprozrazuje,jen naznačí,že tam jsou a moc by se vztekal,kdyby je někdo provařil někde v geokešingu nebo přesným umístěním ve fotkách mapy.cz. jednou jsem mu psal a žádal jsem o pomoc.nemohl jsem dohledat jednu zajímavost.musel jsem se prokázat,že jsem opravdu znalec dalšími nálezy.měl moc radost , tak mě nasměroval.máme dohledané zásobování tlakovou vodou(pramenná jímka,strojní čerpací stanice,vodojem)hřbitůvky horních zaniklých vesnic i o kterých se neví,kostely ,křížky.lomy,schody.průchod armád tímhle krajem a začíná to třicetiletou válkou,pak Prusko -rakouskou válku,pak Freikorps ,tábor BDM https://cs.wikipedia.org/wiki/Svaz_n%C4 ... d%C3%ADvek .český výcvikový prostor,ruský.to chce přípravu studovat archivní letecký snímky, starý mapy,informace a pak vzít bágl a vyrazit do terénu.v bývalém VVP Ralsko je to špatný s vodou,dvoulitrovou petflašku vyzunknete,jak nic,ale i místa s vodou známe.ale všechno je to tajný.to nikomu nedáme.hledejte poutníci a mějte radost z nalezení...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1397
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1677 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, v létě pojedem s mou paní Jeseníky a Beskydy, mohli byste mi poradit kam za zážitky ?

Fizz
Příspěvky: 7851
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1678 Nový příspěvek od Fizz »

Já mam zážitek vždy když jdu s polovičkou treba do kopce... :smich:

Takže Jeseníky třeba výšlap na Šerák podke mě. Přímo z Ostružné, nahoře zasloužený dlabanec, a pak třeba dolů kolem Vražedného Potoka.

Pokud na to nejsou nohy tak lanovka.

Ma druhou stranu třeba výšlap na Smrk....

Za mě dobrý vždy třeba po dvou dnech popojet treba od dvě města dál.... Záleží jak to máš ty.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1679 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jeseníky rozhodně jeskyně Na Pomezí, dlouhé stráně, z těch dojít pěkně na švýcárnu a praděd. To je taky fajn zážitek.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1397
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Dovolená, cestování, výlety

#1680 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, díky za rady, když jdem do kopce, tak zážitek má spíš má paní, ta je ještě mladá, funím já .

V plánu je Praděd, dlouhé stráně, dolní Morava, zbytek si poznamenám do " itineráře " .

Odpovědět

Zpět na „Putyka“