Počítače vše uvnitř a okolo nich

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Zasran.j, zkurven.j MICROSOFT

#1 Nový příspěvek od bastardtraktor »

To jsou svinì až na pùdu.
Na co se jim odesílaj ty zprávy o problémech s windows a explorerem - dìlaj s tím stejnì tak leda hov.o-.

Každìj kdo mùže by mìl ty jejich zkurven. programy krást a nekupovat.
Explorer furt padá a padá- konèí další rok a udìlalï s tim leda hovn. !!!!
Na starý kolena se nebudu uèit zacházet s nìjakou Gorilou Mozzilou sakra.
Bill Gates budiž PROKLET :!!!!!!!!!!
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

#2 Nový příspěvek od Tom »

Já jsem si stáhl Operu, a zatím, klepu, jsem spokojen. Na IE se mi tady (na forum) vùbec nepodaøilo pøipojit, a te´d se mì to zeptalo, jestli to chcu aktualizovat, tak já blbec dal že ano, teï už se s tou novou verzí vùbec nedomluvím. Mozila dobrý, ale pokud jsem se sem pøipojil, tak to byl taky zázrak, no a nešly mi stahovat obrázky. Ono to napsalo, že stáhlo, ale obrázek v poèítaèi nebyl. Takže jsem porhlížel v Mozile, a pokud jsem si chtìl nìco uložit, tak jsem adresu zkopíroval do IE, no pakárna. Ta opera se jeví jako nejlepší (zatím). Èasem uvidíme.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

keyboo
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 03, 2007 10:31 pm
Bydliště: Tábor

#3 Nový příspěvek od keyboo »

Tak dneska si v podstatì vybereš jen mezi operou a firefoxem(tj. mozilla). A pak jsou ještì jiný potvory,ale tyhle 2 prohlížeèe jsou oskoušený a nejrozšíøenìjší. Pak se øíká, a kdo používá mozillu s pøídavkama(pluginama) tak ten mì ukamenuje, že opera má všechno co mùže mít mozilla s tìma pluginama. Vím není to pravda ... ale . Hold pøiznám se,používám operu.

2Bastardtraktor: Neni to velká zmìna pøehod z ie na jinej prohlížeè,jen èasem si uvìdomíš - jak jsem ho mohl používat? Protože se to používá stejnì jako ie,ale zjistíš mnoho vychytávek,bez kterých se pak neobejdeš.

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 2943
Registrován: sob črc 07, 2007 9:42 pm
Bydliště: Ostrava Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasran.j, zkurven.j MICROSOFT

#4 Nový příspěvek od Tata »

bastardtraktor píše:To jsou svinì až na pùdu.
Na co se jim odesílaj ty zprávy o problémech s windows a explorerem - dìlaj s tím stejnì tak leda hov.o-.

Každìj kdo mùže by mìl ty jejich zkurven. programy krást a nekupovat.
Explorer furt padá a padá- konèí další rok a udìlalï s tim leda hovn. !!!!
Na starý kolena se nebudu uèit zacházet s nìjakou Gorilou Mozzilou sakra.
Bill Gates budiž PROKLET :!!!!!!!!!!
Zachvíli ti to zase zamknou.
Jednou už jsi tu takový pøíspìvek dával a neprošloto.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Zasran.j, zkurven.j MICROSOFT

#5 Nový příspěvek od Tom »

Možná by bylo lepší to pøesunout do Putyky a zmìnit tomu název na Negativní zkušenosti s internetovými prohlížeèi 8)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
dolls
Příspěvky: 561
Registrován: pon říj 22, 2007 9:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#6 Nový příspěvek od dolls »

je pravda že Explorer je na hov.o, taky ho nesnášim, mám operu a jsem 100% spokojenej, vyhovuje mi víc než mozilla,.......sice øíkáš že si jí "na starý kolena" poøizovat nechceš ale vyplatí se to, to se potom u tohoPC nemusíš rozèilovat.... 8) , znám to ze svojí skušenosti
jestlibudeš mít zájem tak tady je link pøímo na stažení...jen uložíš nainstaluješ a radostnì mùžeš surfovat :) ...... http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... g[oz]=9.25

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#7 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Chlapi, jsem fakt naštvanej, protože díky tomu jak to padá , tak nevím co je zde nového.
Dám si "Otevøít nové pøízpìvky od posledí návštìvy" - je jich tøeba 50, ale když mi to po prohlídnutí ètvrtého spadne, tak napodruhý už mi to tìch 50 minus 4 pøízpìvky neukáže. Jen ty úplnì nové od poslední návštìvy.
Ze zaèátku jsem byl docela nsr.nej, že mi bez ptaní zmìnili IE6 na IE7 , ale po èase jsem si na nìj zvykl a záložky jsou fajn vìc. Ale zaèalo mi to èím dál èastìji padat.
Asi seberu odvahu a nainstaluju nìco jinýho - musim to ale nejdøíve u nìkoho omrknout a osahat. Netscape už se nepoužívá ?
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
6911
Příspěvky: 935
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:09 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#8 Nový příspěvek od 6911 »

dej http://www.stahuj.cz ( a dej tam v pravo nahore do toho vyhledavani jaky z nich chces - me na tot forum fakci oba a dobre)a stahni si tam operu a nebo mozilla
klidne i mozilla firefox -i kdyz tu moc nemusim

keyboo
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 03, 2007 10:31 pm
Bydliště: Tábor

#9 Nový příspěvek od keyboo »

Netscape už "neexistuje". Resp. jsou nìjaké odnože,ale jedou na jádru mozilly(asi pokus rozsvítit zašlou slávu). Mozilla vs. firefox. Zajímavej boj, jen firefox se povedl líp rozšíøit mezi lidi,takovou reklamou øekla bába bábì. I když oba vycházej ze stejnýho jádra. Proto hlasuju pro operu.:)

Uživatelský avatar
zuzu
Příspěvky: 513
Registrován: stř črc 04, 2007 5:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#10 Nový příspěvek od zuzu »

ja jsem IE prestala pouzivat uz davno a jsem spokojena s Mozilou 8) ale IE musim na PC porad, protoze se mi nekdy stane, ze to co mi mozila neotevre mi otevre IE :-/
paní Adminová

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

#11 Nový příspěvek od chavier »

ve windowsu jsem si vypl odesilani zprav microsoftu, naprosta zbytecnost. IE je hrozny shit, jestli nekomu blbne forum a pise mi majl, ze se nemuze prihlasit, tak mu napisu at si stahne operu nebo mozillu, jsou osvedcene a na forum na nich bezi krasne. Tome v Mozile si v nastaveni musis navolit kam se ti to ma stahovat, bud si das trva na plochu nebo si das pred kazdy stahovanim se zeptat.
Jedine co ma IE lepsi, ze tam jednou nektere skripty, kdyz se podivat na listu http://www.nasetraktory.cz tak uvidite ze v IE tam pada snih :)

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasran.j, zkurven.j MICROSOFT

#12 Nový příspěvek od chavier »

Tata píše:
bastardtraktor píše:To jsou svinì až na pùdu.
Na co se jim odesílaj ty zprávy o problémech s windows a explorerem - dìlaj s tím stejnì tak leda hov.o-.

Každìj kdo mùže by mìl ty jejich zkurven. programy krást a nekupovat.
Explorer furt padá a padá- konèí další rok a udìlalï s tim leda hovn. !!!!
Na starý kolena se nebudu uèit zacházet s nìjakou Gorilou Mozzilou sakra.
Bill Gates budiž PROKLET :!!!!!!!!!!
Zachvíli ti to zase zamknou.
Jednou už jsi tu takový pøíspìvek dával a neprošloto.
jestli myslis zamykani na foru, to dela jen Octaviamen
Dnes skoncilo hlasovani, takze s potesenim muzu konstantovat ze seriovky se rozdeli na:
1) Zetor 2)Ostatní 3) TK 4)jednoosé frézy 5)lesní stroje a bagry

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zasran.j, zkurven.j MICROSOFT

#13 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Tak to je dobøe, že jste to rozdìlili. 8) 8) 8)
Ale stejnì jsme možná mìli stanovit ty pravidla pro rozdìlení. Zetor se bude asi také dále dìlit.

A toto o pánovi, který ho má Malého=micro a mìkkého=soft a pøez to je nejbohatší na svìte - klidnì smaž tak jako tak.
Že je IE blbej je všeobecnì známo a já tu jen ukazuju, že jsem blbej taky, že to používám a že neumim ani nastavit PC, aby to tomu MS neposílalo ty zprávy.

Šlehnul jsem to sem v návalu skuteèné nenávisti k MS - prostì nemožnosti plne sledovat co je zde na foru nového a spousta nových pøízpìvkù mi uniká.

Fakt to radši za pár dní smázni - už se skoro stydím. :smich:
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
dolls
Příspěvky: 561
Registrován: pon říj 22, 2007 9:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#14 Nový příspěvek od dolls »

Mì padá sníh i v opeøe 8)

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

#15 Nový příspěvek od Lars »

jakej snih? kde? ja nic nevidim :(
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Odpovědět

Zpět na „Putyka“