Nějakej ten vtip :)

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Nějakej ten vtip :)

#6766 Nový příspěvek od fikejz »

Musím se vám svěřit, že mě poslední dobou vůbec tankování nebaví. To takový majitel elektromobilu si v klidu vypije kávu, přečte dvoje noviny, udělá si procházku po okolí, vypije ještě jednu kávu a odpočatý jede. A já? Za 3 minuty mám natankováno a zase musím jako štvanec jet…
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: Nějakej ten vtip :)

#6767 Nový příspěvek od jean »

Fikejz, toto je rubrika vtipy....

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Nějakej ten vtip :)

#6768 Nový příspěvek od fikejz »

No vždyť!
To že jsi ho nepochopil není závada na vysílači.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějakej ten vtip :)

#6769 Nový příspěvek od J.A.Y. »

Myslim ze pochopil. Je to vlastne spis smutny jak nam rvou technologie co jsou vic a vic na hovno.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Nějakej ten vtip :)

#6770 Nový příspěvek od chobotek »

Za mě jsou poslední čtyři příspěvky naprosto skvělé. První je prostě vtip, ale reakce na něj, jej posunují ještě o kousek dál :D
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Nějakej ten vtip :)

#6771 Nový příspěvek od Cobrow »

Nemyslím si, že jsou na hovno. Jen jsou nezralé.....
Chybí mezičlánek. ( třeba malej fosilní stabiláček na výrobu ele přímo v autě, nabíjení pomocí indukce během jízdy a pod.... například)


Jjj, vtip dobrej 8)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Nějakej ten vtip :)

#6772 Nový příspěvek od Čárls »

Jo a perpetum mobile by jste nechtěli :smich: sebrat vše co má motor máte nohy aby jste chodili víš co by se ušetřilo za opravy silnic :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nějakej ten vtip :)

#6773 Nový příspěvek od Leo »

Dcera texaského farmáře přijde domů a rozzářeně říká:
"Mami, představ si, Jack si mě chce vzít..."
"On tě požádal o ruku ?"
"Ještě ne, ale už zastřelil manželku."
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nějakej ten vtip :)

#6774 Nový příspěvek od Leo »

Drahá manželko,
píšu ti tento dopis, abych ti řekl, že tě navždy opouštím. Byl jsem ti dobrým manželem po sedm let a nic z toho nemám. Poslední dva týdny byly peklo. Tvůj šéf mi volal a říkal, že jsi dala ten den výpověď, a to bylo poslední kapka! Minulý týden jsi přišla domů, a ani si nevšimla, že mám nový sestřih, že jsem uvařil tvé oblíbené jídlo a dokonce ani toho, že jsem oblékl nové, hedvábné trenýrky. Ty jsi se jen najedla a po shlédnutí tvých oblíbených seriálů jsi šla spát! Neříkáš mi nikdy, že mě miluješ, nechceš sex ani nic, co nás spojuje jako manžela a manželku. Buď mě podvádíš, nebo mě už nemiluješ, ať je to jakkoli, opouštím tě! Tvůj ex-manžel.
P.S. Nepokoušej se mě najít, tvoje sestra a já se spolu stěhujeme do Jeseníků. Měj skvělý život!

Drahý ex-manželi!
Nic nemohlo můj den zlepšit než tvůj dopis! Je pravda že ty a já jsme manžely už sedm let, ačkoli "dobrý muž" je přirovnání hodně vzdálené tomu, čím jsi mi skutečně byl. Sleduji tolik svoje oblíbené seriály, protože přehluší tvé neustálé fňukání a chamtivost. Bohužel to nefunguje. Já jsem si všimla tvého nového sestřihu minulý týden, ale první věc co mě napadlo, bylo: Vypadáš jako holka! Protože mě maminka vychovala tak, abych neříkala raději nic, pokud nemohu říci nic hezkého, nekomentovala jsem to. A když jsi mi uvařil moje oblíbené jídlo, musel sis mě splést s mojí sestrou, protože jsem přestala jíst vepřové před sedmi lety. K těm hedvábným trenýrkám: otočila jsem se od tebe, protože na nich byla stále cedulka s cenou 299kč a já se modlila, aby to byla jen náhoda, že si ode mě moje sestra právě toho dne ráno půjčovala 299 korun. Přes to přese všechno jsem tě stále milovala a cítila, že spolu můžeme i nadále fungovat. Když jsem proto vyhrála v loterii 100 milionů korun, dala jsem v práci výpověď a koupila nám dvě letenky na Jamajku. Ale když jsem přišla domů, byl jsi pryč. Všechno se stalo z určitého důvodu, myslím. Doufám, že budeš mít naplňující život, jaký sis vždy přál. Můj právník řekl, že tebou napsaný dopis zajistí, že ode mě neuvidíš ani vindru. Tak se měj, vlastní rukou tvoje ex-manželka, čertovsky bohatá a svobodná!
P.S. Nevím, jestli jsem ti vůbec někdy řekla, že moje sestra se narodila jako Karel?
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nějakej ten vtip :)

#6775 Nový příspěvek od Leo »

Dnes jedu břicho, stehna a zadek...
...Dělám lívance s nutelou !
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nějakej ten vtip :)

#6776 Nový příspěvek od Leo »

Jde pošťák kolem činžáku v pondělí v poledne a vidí jak pan Novák, rozespalý, červený oči, evidentně po pařbě, vyhazuje do popelnice hromadu prázdných flašek od alkoholu. Pošťák: "U vás byl mejdan, co?" Novák: "No jo, od pátku jsme pařili, všechny partaje u nás doma a pak jsme hráli hru "Poznáš, kdo to je?" - "Poznáš kdo to je? Jak se to hraje?" - "Chlap jde za plentu a ukáže jen ptáka, a ženský mají poznat, kdo je za plentou." - "No to musela být sranda, škoda, že jsem tam nebyl..." - "To bych Ti ani neradil, tvoje jméno tam padlo jedenáctkrát...!"
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nějakej ten vtip :)

#6777 Nový příspěvek od Leo »

Přijde pacient k doktorovi, ten ho prohlídne a povídá:
"Člověče, proč jdete tak pozdě? S tímhle problémem jste měl přijít před dvaceti lety!"
"Ale pane doktore, já už s tím před dvaceti lety u doktora byl."
"Jo, a co vám řekl?"
"Koukej vypadnout, ty simulante!"
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nějakej ten vtip :)

#6778 Nový příspěvek od Leo »

Jde zeť a tchýně na procházku a uvidí studánku a tchýně říká: "Když do téhle studánky hodíš minci a něco si přeješ, tak se ti to splní."
Muž vytáhne 50 kč a hodí ji. Tchýně se pro ní nahne a chce jí chytit, ale podklouzne jí noha, spadne a utopí se.
Muž se na ní chvíli dívá a pak řekne: "To byla rychlost."
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Nějakej ten vtip :)

#6779 Nový příspěvek od Leo »

Potkaly se dvě blechy a jedna měla zlomenou nohu.
"Co se ti stalo?" ptala se druhá.
"Ale, skočila jsem na pleš a dostala jsem smyk!"
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějakej ten vtip :)

#6780 Nový příspěvek od J.A.Y. »

chobotek píše: pon dub 25, 2022 11:06 am Za mě jsou poslední čtyři příspěvky naprosto skvělé. První je prostě vtip, ale reakce na něj, jej posunují ještě o kousek dál :D
víš kolikrát se policajt směje vtipu? Třikrát. Poprvé když ho slyší, podruhý když mu ho někdo vysvětlí a potřetí když ho pochopí.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“