Narozeniny

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Narozeniny

#3496 Nový příspěvek od Irčan »

Čárlsi všecko nélepší.
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Narozeniny

#3497 Nový příspěvek od ota »

Čárlsi všecko nej a hodně zdraví k narozkám! Už jsem si dneska na zdraví dal! 8)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Narozeniny

#3498 Nový příspěvek od Čárls »

Já včera taky a málem sem ráno vyhodil budíka oknem Všem moc ještě jednou děkuji :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Narozeniny

#3499 Nový příspěvek od ota »

Čárlsi já jsem u buďíka teď vymazal zvoněňí. :co?: Ale stává se mi, že procitnu kolem 5:50 ráno. To je standartní doba mého pracovního vstávání. Kouknu na buďíka a otočím se a usnu. Podruhé se budím tak kolem 8:40 nebo 9 hodiny. To už vstanu a přesunu se dolů do obýváku a začnu ,,překlepávat den". Projdu si v mobilu net. Něco nableju na traktory. Pak projdu tel program. Když je tam nějaký dokumentární tak si to pusťím. A takhle překlepu do večera. Včera jsem chvíli chodil venku. Dojdu na zahradu, projdu skouknu ůrodu jablek. Pokecám se sousedem když je přítomen. A jdu dom. Dneska po obědě mám v plánu připravit synovi věci na vrtání děr u toho hona pro našroubování závěsu. Naostřit vrtáky. Aby tam přijel, vyvrtal díry a našrouboval závěs. Zítra dle všeho jede hon k nám na podvalu. A pak až to připravím půjdu překlapávat. Rána po operaci se dobře hojí, asi lépe než ta první, už si to nepamatuju uplně přesně.
No tak já mám buďíka teď jen jako ukazatel času a teploty venku. Á dneska je tam chladno jen 9°C. Ukazuje budík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Narozeniny

#3500 Nový příspěvek od Čárls »

Oto Já musím ještě 60 pracovních dní takle ráno vstanout ať se mi chce nebo nechce a Dnes byl den blbec šel sem si v 12 pro svoji kavu do automatu a zakecal se s kamošem a už ředitel držkoval No tak jak sem poslední dobou v ráži sem mu řek a co mám dělat máte prázdný regály a už to nastalo že prej mam dělat zamečničinu atd No tak sem mu řek ať se podívá do mé pracovní smlouvy a na muj výučák Načež nasratý odešel Abych řek pravdu docela by se mi hodilo kdyby mě vyhodili Ale to on neudělá mě natruc Že se mu mladý flinkaj stojej opřený o ponky a čuměj do mobilu mu je jedno a starou páku chce jebat Kulový :friends:
No nic to sem nepatří :)
Ještě jednou všem moc děkuji za přáni :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Narozeniny

#3501 Nový příspěvek od ota »

Čárlsi já jsem teď včera myslím někde četl, že Juta Dvůr Králové má problémy. Jakýsi ředitel tam odpovidal na otázky. Už jsem to v bývalých firmách zažil stokrát. Když je práce 3 prdele, nesťíhá se zakázky se hrnou, materiálu kamiony nikdo z vedení ani necekne. Mají hlavu v pejru, aby to fabryka valila. Tam se pak sveze uplně všechno a všechno jde. U nás přijel hlaní ekonom a že ježiši ty ohýbáš sám? Sundal si sako, kravatu pověsil na hřebík nástěnky a 2 hodiny se mnou ohýbal velké plechy na které svářeči čekali. Nebyl už nikdo, kdo by se mnou ohýbal. Tak tam stoupnul a pomahal. Pak zakázka fotovoltaiky v listopadu opadla. Najednou jsme neměli do čeho píchnout. Zase přijel a všechny zjebal jak malí kluky. Postihy, restrikce, žádné odměny co slíbil a třetinu liďí propustit. No ale co máme dělat, když není co. Tak jsme zametali, rovnali plechy, výrobky v regálech a spoustu zbytečné práce vymysleli. Jen aby jsme nestáli. Aby se ten šéf nezlobil. Po novém roce jsme přišli a bylo znovu objednávek 3 prdele. A málo liďí. Tak znovu ekonom přijel a ,,klucí zlaťí, mákněte, uděláme směny, však vám tam dám odměny, hlavně aby se to stihlo." A najednou zase nic neviděl, nejebal nikoho. A zase mrtě práce nikdo z vedení ani nepípnul. Tak to chodí. Když je málo práce, vadí jim každá prkoťina. Když se neví co dřív tak je klid. Prošel jsem si tím mnohokrát.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Narozeniny

#3502 Nový příspěvek od hobr »

Čárls - opožděně gratuluji k narozkám :friends: !
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Narozeniny

#3503 Nový příspěvek od Čárls »

Díky hobr :friends:
Jo Oto ale u nas už se ta krize na SGO vleče dlouho asi 2 roky ani v 90 letech to takle nepamatuji jak je to dnes No je to dáno jsou to hadráři jak říkal strýc No a nedávno sem se taky vytočil změř tuhle hřídel na hazivost Kurnik 0,1 hazela a to točí 3500 otáček Musí se udělat nová a odpověď mě zarazila jak hřebík do másla Prej to je dobrý No tak sem panu konstruktérovi řek že ani Jzěďáci by neudělali takovou prasečinu šup abylo vymalováno Co myslíš stejně ji tam namontovali a za tejden rozdělávali mašinu znova a hrozně to spěchalo
No nic jdu srovnat hřbet asi bude zas změna počasí :)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Narozeniny

#3504 Nový příspěvek od vašík »

JARDY hodně zdraví šikovnosti ať se ti všechno daří. 8)

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Narozeniny

#3505 Nový příspěvek od JARDY »

Děkuji ji ti za přání , těší mě že to je od někoho staršího než jsem sám.Těch mých vrstevníků už moc není.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

vašík
Příspěvky: 1848
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: Narozeniny

#3506 Nový příspěvek od vašík »

Není zač každé přání potěší. Ať od mladého nebo staršího.

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Narozeniny

#3507 Nový příspěvek od hobr »

Jardy - přeji hlavně zdraví a dobrou náladu! :friends:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Narozeniny

#3508 Nový příspěvek od Čárls »

Hodně zdraví a elánu do dalších let přeje Karel
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Narozeniny

#3509 Nový příspěvek od Cobrow »

Jardy - těž si dovolím virtuálně potřást pravicí, a k dnešním narozeninám hodně zdraví a štěstí do dalších let popřáti.... :)

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Narozeniny

#3510 Nový příspěvek od JARDY »

Kluci,tak ještě jednou díky za přání.Fakt mě to vzalo, že jste si vzpomněli.Až pojedete kolem stavte se na kafe,nebo něco.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Odpovědět

Zpět na „Putyka“