co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6736 Nový příspěvek od Britt »

Doktořice si zase vymyslela pěknou bejkárnu a já abych to oddřel. Vyjednala si u kamaráda ten velkej kulatej balík sena a dva pytle pšenice. Zapřáhnul jsem vozejk a hurá vpřed. Tam to bylo ještě dobrý. Kámoš mi to naložil traktorem s čelákem, ale vykládání u panímámy už byl mazec. Balík má prý odhadem 4 metráky a já ho rval sám z vozejku. Doma jsem ještě vyložil ten pytel pšenice a teď skučím jako Hlinomaz v pohádce Dařbuján a Pandrhola, když na něj lili tu ledovou vodu.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6737 Nový příspěvek od ota »

To Ti jakožto staršímu pánovi nemohl udělat balíky ,,půlčáky"! :vysmech: Tuhle jsme rovnou měli na zahradě tři a jen 90cm průměr. Dělal je syn jeho lisem. Nastaví si tam jakej průměr a vypadne ven. Jeden jsme na rudliku odvezli dolů na paletu a dva rovnou střelil sousedovi koňákovi. Nakulili jsme je na plošinku za Supra a už jeli na výlet. Jak se soused smál, že mu je nacouvnul až do kůlny a jen je skulili na paletu. První seno soused měl 9 těhle devadesátek. Taky mu je syn koulel. Strkali jsme je ještěrkou na půdu takovým malinkatým okýnkem. Musel jsem nasadit jekly na vidle. Měl jsem jen 2m dlouhý. Sice jsem je dal tak 40 cm od desky, Aby víc čuměly ven. Pod balík hranolek, aby byl čumákem nahoru. Jo nakulili ho jako by Jsi vzal sud a povalil ho mezi vidle. No a už jsme to tam ládovali. Já věží přez tu kouly zvedal střechu i s okapem. A pořát málo. Tak tam dali provaz a se synem soused rvali kouly přez ten práh na půdu. Sousedka já prej vám to tuhle hráběma přizdvihnu. I když je to robustní paní, asi by srulovala hrábě dřív. :vysmech: Naprali jsme je tam nakonec všechny. Jardo a pytel pšenky. To byl klasickej, nebo ,,náš pytel"? Náš pytel mívá i 70 kg. :smich: Když pytel tak pořádnej! To vždycky říkal kámoš Slovák Oravák na vojně ,,takými pytlami doma hrušky obijám!" Vzal ze země kolo od vejtřasky, zvedl ho nad hlavu řekl ,,ujď Jano bokem" a hodil na korbu Vejtřasky. :vysmech:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6738 Nový příspěvek od Britt »

To bylo od koňáka, ale ten má 15 koní a k tomu potřebnou techniku, takže mu velké balíky vyhovují.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

fikejz
Příspěvky: 5992
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6739 Nový příspěvek od fikejz »

Tak jasně, když nemáš štěstí jsou ti i prachy k prdu 8)
Zkrátka není nad to bejt zdravej a bohatej (no dobrá tak aspoň zdravej, když už bohatej nikdy nebudu :smich: :smich: :smich: )
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6740 Nový příspěvek od Sadra17 »

ota píše: stř zář 15, 2021 3:13 pm
Takže ono to někdy taky moc nepomůže jezdit na tom čuněťi a odrážet se husama. :vysmech: Tady v tomhle případě pomohla doktorka uplně neznámá a zadarmo. Normálním způsobem. Ona k ní teď samozřejmě dochází.
tohle pozoruju u sebe po diagnoze nemoci mě "šoupli" k doktorovi co měl ordinaci v nemocnici, no ze začátku dobrý ale i když se stav zhoršoval tak pořád žádná změna léčby a žádný zlepšení, až ted jsem se dostal k soukromýmu a úplně super, přístup je někde jinde a léčba co funguje 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6741 Nový příspěvek od Čárls »

Hrozně záleží jakýho máš obvoďáka Pokud ví a zná pošle tě tam kam je třeba a ví kterej je dobrej na záda která masérka ti pomůže líp atd . Pokud stojí zaprd je to v kyblu :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6742 Nový příspěvek od hobr »

Dávám za pravdu - při mých problémech mi obvoďák na rovinu řekl, že "místně příslušný ortopéd" za moc nestojí a doporučil rehabku v nemocnici v Ivančicích. Volal primářovi a hned domluvil první návštěvu. :ano: 8)
Ale zpět k tématu - vylezl jsem na váhu a +4 kila :shock: . Budu s tím muset něco udělat... :-/
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Tomas6
Příspěvky: 5308
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6743 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tady byl kdysi obvoďák a ten tvrdil, že jediná účinná forma diety je NEŽRAT.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6744 Nový příspěvek od ota »

Zase mi to v hlavě vyhrabalo vzpomínku. Tedy přesněji ta dieta, přežírání.
Kdysi dávno vyplavaly zaručené reklamy na nápoje které za toho kdo to bude pít schodí desítky kyl z váhy. Stačí jen nekvedlat obsah pytlíčku s vodou, mlékem, vypít a ono se to samo postará o ůbytek kyl. V práci kolega pořát pil různé čaje, jedno, dvou, třínálevové. Jedl hodně nám kedlubnům neznámého nevídaného ovoce. Kluk vedle z mašiny schválně donesl ten letáček, kterých se v těch dobách válelo po chodbách paneláků tuny. Položil na stůl naší svačinárny kterou jsme si načerno zřídili za regálem na odkládání odstřižků plechů. Slengově ,,kajuta". Kolega takhle sedí v kajutě a usrkává třetí nálev Dardžilingu a prohlíží ten leták. Hm zajímavé, zajímavé. No a nic neříkal. Samo že to zkusil objednat. Asi za půl roku přinesl v tašce krabice s tím unikátním piťíčkem. A klucí já už nevím, objednal jsem si na zkoušku a oni mi to posílají pořát a já to nesťíhám spotřebovávat. Jasně chytli kafku a tak ho ládovali. No tak to zruš, navrhnul kolega. No zkusím to. Tehdy ještě mobylů pomálu. Tak tam psal. Vždy mu přišla odpověď, že jejich zázračný nápoj, testovaný v hémerice je prostě užasnej. Tak to zkusil jinak, že po tom vůbec nehubne a už toho má plnou almaru. A nesťíhá to spotřebovávat. A oni že právě že to málo spotřebovává, proto nejdou kila dolů. Nakonec se přecijen zbavil toho, aby mu to posílali dál. Ale spptřebovával to snad ještě rok, co mu toho nacpali dopředu.
No samozřejmě na dietu, hubnuťí je nejlíp omezit jídlo. Zádná dieta, prostě nežrat a makat. Jo a já jsem předevčírem stoupnul na váhu a 3 kg fuč. Zase jsem během toho pobytu v nemocnici a okolo něj 3 kg pustil dolů. No hned to bylo na kalhotech znát. Potřebovaly by kšandy, abych je nemusel furt tahat nahoru. Když jsem je navlíknul v nemocnici, když mě pouštěli dom. Hned jsem věděl, že zase ubylo. 8)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6745 Nový příspěvek od Čárls »

Ja to k dietám řeknu jednoduše jez co ti chutná jez 5x deně poslední jídlo to nejslabší minimálně 3 hodiny před spaním pokud máš hlad před spaním dej si jabko a jdi spát
Moc to nepraktikuji taky mám z5 co jsem měl 105 z 92 co bylo před 4 lety ale budu s tím muset něco zas udělat ty kila navíc jsou znát :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6746 Nový příspěvek od vitex »

1)Jíst ovoce na noc asi nebude to pravé ořechové.
2)Zhubnout se dá jednoduše,stačí jíst s mírou(Ne s Daddym :smich: ) a trochu přemýšlet.
3)Od doby,co jsme se naposledy potkali v L.H.jsem zhubnul 25 kg.A nebylo to tím,že jsem tam zapomněl v ledničce koňský salám.

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6747 Nový příspěvek od Daddy »

Tvl, 25 kg mínus? Mně by stačilo 10 anebo se dostat na hranici “docent”. To je vlastně obojí stejný úkol. Asi to bude tím, že ten salám už tady na Tebe nečeká.

Uživatelský avatar
zde
Příspěvky: 2714
Registrován: ned dub 19, 2009 6:45 pm
Bydliště: H.Srnie

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6748 Nový příspěvek od zde »

čakam domiechavač, veduci skuša moje nervy -včera volal že dnes medzi 9-10 ho tam mam , dnes volal 8,15 že dojde o 12,00 potom o 15,00 potom o 17,00 a teraz volal že dnes to isto bude ale až po 18 ,00 vraj do 21.00 isto budem mat zabetonovane /-6m/3 betonu/ .
druha firma ma takto ojeb....la v utorok . Nervy mam už v .....

no dufam že to dnes bude lebo zajtra ma pršat :vztek: :vztek:

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6749 Nový příspěvek od Sadra17 »

asi bych mu rovnou řekl že když nedojede do 16:00 tak si může vybetonovat zahrádku sám a na stavbě už nikdo nebude 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
zde
Příspěvky: 2714
Registrován: ned dub 19, 2009 6:45 pm
Bydliště: H.Srnie

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6750 Nový příspěvek od zde »

konečne došiel 18,40 - rozložil ruku 32m a odišiel o 19,00 -6m/3 a cca o 19,30 hotovo - KONEČne :vztek:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Putyka“