co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Fizz
Příspěvky: 7926
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6751 Nový příspěvek od Fizz »

Nejak si nedokážu představit že toto by udelal nějaký dodavatel.

Upřímně se mi to stalo jen jednou když mi vezli bloky ze slovenska. Streda rano, streda v poledne, streafa večer do kokika nejdýl? Nakonec ze ve čtvrtek kolem 9 a stejná písnička. Dojelo to v sobotu, o pul 6 ráno, 50 hovorů. Seru zvedat nějaký cisla co neznám v takovou dobu. V 9 se dovolal, co si to dovoluju atd, no ok co teda chceš, vezu bloky, když mě někdo do 20 minut nebylozi jedu do pryč. Ok jeď zrovna. Za 10 minut dispečer, proč si nechcu převzít náklad. Tak mu říkám že jsem platil 3 dny techniku s borcem na place a neobtěžovali se ani nakonec napsati ze dojedou v sobotu. Tak že mě jejich lhůty nezajímají a ze ho můžu za dve hodiny složit, do té doby ať vymyslí kompenzaci za to čekání.

Zkratim to, řidič byl pri vykládce jak andílek, a další dve dopravy i tato byla gratis, každý další auto prijelo na plac +- půlhodina. Sami řídici říkali že to u nich tak není, jen tam kde se s tím dispečerem neserou jinak plus mínus den dva normal. A akorát jsou nasrani, protože lidi jebou je.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
zde
Příspěvky: 2715
Registrován: ned dub 19, 2009 6:45 pm
Bydliště: H.Srnie

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6752 Nový příspěvek od zde »

čo ku tomu povedat , je to jednoduche -ja som potreboval 6m/3 a to nieje zaujimave pre betonarku a navyse som chcel mix s ruku aj ked je za viac € . ten šofer za to nemože je to chyba veduceho betonarky .Keby nevolal včera že to bude isto o 10.00 tak mam z inej betonarky ktora bola bližšie a za nieco vačšiu sumu . Tuna čo som bral mam ako zamestnanec zlavu , betonarka patri firme v ktorej pracujem .

fikejz
Příspěvky: 6082
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6753 Nový příspěvek od fikejz »

Nezáviděníhodná situace vystihnutelná snad jen parafrází výroku, žes "nedostal slevu zadarmo" - kdybys měl platit prostoje zedníků, betonářů tak by tě ten beton vyšel sakra draho!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7926
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6754 Nový příspěvek od Fizz »

Přesně tak.

Jsou prostě firmy co hřeší na to že to nikdo řešit nebude.

Objednával jsem myčku, po dvou týdnech e-mail, bide dodáno za 2-12tydnu, aha ruším to nechci. Za chviljuz telefón dodavatel nemá to a tamto, bla bla. Rozumím ruším děkuju. No tak my vam ji zítra pošleme. :shock:

Ok, je úterý, když do pátku dojde, jinak ruším.

Došla ve čtvrtek.

Tak jsem šťoural, prý běžná praxe, mají objednáno 500mycek a dojde 40, takže ti hodní si počkají, ti co nechcou čekat mají myčku.

;-)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

fikejz
Příspěvky: 6082
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6755 Nový příspěvek od fikejz »

Myčky, pračky a podobné elektrospotřebiče už dávno neobjednávám přes net, ale kupuji u místního obchodníka - napíšu email co chci a co asi si tak představuji (klidně s odkazy na web). Obdržím nabídku několika výrobků s cenou, vyberu, objednám, domluvím se jestli mi to má dovézt až domů, jestli chci odvézt starý spotřebič a vybaveno. Cena +- odpovídá levnějším na webu, v případě reklamace zvednu telefon, nahlásím co je za problém a víc "neřeším" (tedy kromě termínu, kdy může přijít opravář...). Za mě 8)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7926
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6756 Nový příspěvek od Fizz »

Ikea, v rámci kuchyně.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20778
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6757 Nový příspěvek od ota »

Taky to tak mám podobně s tou ,,bílou" technikou. Jedu do obchodu. Prodavačky nás už znají. Ihned ukazují co mají to co potřebuju. Když vybereme něco co mají ve skladu ihnet nakládají do dodávky a po dohodě jedou ke mě. Jednou jsme se domluvili že jedem zrovna už dom. Přijedu zajedu autem do garáže a paní už stála s rudlikem s pračkou u spodních vrat. Že nečekáte tady dlouho? Vúbec ne to je v pohodě. Dovezla mi pračku až do koupelny. Vysvětlila letmo co a jak, na co dávat bacha, vybalila pračku obal neložila na rudla a čau odjela. Můžu si u nich vzít i věci na ,,jejich" půjčku. Jak tam jezdím mám to. Prostě věc stojí tolik. Položím na ponk tolik. Ona vezme kalkulačku a že zbývá tolik. Napíše si do sešitu a já pak když jedu kolem tak tam něco splaťím. Třeba podle dohody do 6 měsíců, nebo do 12 měsíců musím mít zaplaceno. Jestli splátka bude 100Kč nebo 5000 Kč záleží na mě kolik zrovna donesu. Ona si to napíše přede mnou do sešitu a řekne zbývá keště tolik splaťit. Když v pračce zaškvrkalo, volal jsem tam. Odpoledne přijel mechanik a opravil ji. Ona se jen zeptá jaké je to označení na pračce. Jasně on si vezme k tomu věci a zavolá až pojede.
Když věc co chci nemají objednají ji. Pak zavolá už je to na prodejně, kdy to můžu dovézt k vám?
Jinam bych nešel. Je to o lidech komunikaci a ochotě. Tady u nich mi to vyhovuje.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13087
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6758 Nový příspěvek od Čárls »

Já nyní převážně objednávám z Datartu mají pobočku ve městě objednám na prodejnu Reklamace zatím žádná 8) jen jednou a to bylo jen se dovezla lednice nejde Okamžítá výměna kus za kus druhý den dovalili jinou šlape už 3 rok
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6759 Nový příspěvek od Britt »

Právě jsem zažil obrovský šok. Sedím si na terase, vypaluju si zobák, mazlím malého nalezence a po ulici vidím jít nějakou bábu s malým prckem do školky. Baba přišla blíž a volá na mě, jestli jsem to já. Kolem krku gumu od tepláků, kozy u kolen a že prý je moje láska ze základky. Krve by se ve mě nedořezal a při představě, že bych měl mít něco takového doma, jsem hledal pistoli, abych spáchal sebevraždu. Snad poprvé v životě jsem se študoval v zrcadle, jestli jsem vážně tak starej, že moji vrstevníci vypadají jako tejden před smrtí a vono jo. Víte že na doktořici občas nadávám, ale po dnešku jí budu chovat v největší úctě a kdybych mohl se zádama, tak jí nosím na rukou. Nabídku svezení rudlíkem jako projev lásky by asi nepřijala, ale odedneška se k ní budu chovat jako ke květince. :valentyn:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

chobotek
Příspěvky: 10540
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6760 Nový příspěvek od chobotek »

Seřezat a hodit do vody? ;-)
Minulý týden jsem byl ve stavebninách kousek od města, kde jsem chodil na základku. Vylezu z auta, na dveřách cedula jak kráva "FFP2 nebo dvě roušky přes sebe", vrátím se do auta pro hadr přes tlamu, když to teda berou tak vážně a vlezu dovnitř. Tam všeci bez hadru, zdravím "dobrý den" a jakýsi starý, škaredý a tlustý chlap za pultem povidá "jak dobrý den, snad ahoj, né?" Doteď nevím, kdo to byl... :red:
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6761 Nový příspěvek od Britt »

Barbare, když už, tak jako s kytarou. Chytit pod krkem a plácat přes díru. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20778
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6762 Nový příspěvek od ota »

Jardo já to mám spíš se spolužákama tak. Když jsme měli sraz poprvé po 29 letech od školy. Spolužák dělal provozního v hospodě a tam jsme měli sraz. Vlezu do sálu a tam sedělo pár dědků! Ptám se spolužáka provozního, ty tu máš dneska dva ty srazy? Nějaká třída od nás starší? A on ne vždyť to jsou kluci z naší třídy. Půlka holý hlavy, pupkáči, a na první pohled dědkové. Vlezu tam a někteří přez brejle čumí a kterej ty jseš? :vysmech: Postupně přicházeli další. Holky vcelku jsem poznal všechny, až na jednu. Takové ve škole kačátko. Kruci na tebe si nepamatuju. Ale vždyť jsme spolu v 7 třídě seděli v lavici! Ajó a už jsme byli doma. A teď šikovná cérečka. Postupně jsem se rozpomínal kdo a jak byl.
Ale holky všechny co přišly byly jen truchu jiný. Ale kluci fakt dědkové. Byl jsem autem tak jsem si to užil. Rozcházeli jsme se asi ve 2:30 dom. Některé ,,dědky" měli co dostat ze sálu a pak venku do auta. Pravda, že třeba tři kluci vyzunkli 15 piv a k tomu horu panáků. Ale když si chci pokecat s co nejvíc lidma, jedu autem. Abych si pokecal. Pak jsme měli ještě dva srazy. To už přišlo míň liďí. A od té doby nic. Už letos to bylo 40 roků od dokončení docházky. Takže jsme se neviděli od toho posledního srazu asi 8 let. To až se sejdeme, budeme na sebe čumět jak puci!
Nejlíp bylo spolužák Standa strašně chlastá. Večer přišel do hospody a byl už na mraky opilej, sotva chodil. Vlezl k nám do sálu. A všichni na něj ahój Stando pojď si sednout k nám! Standa skouknul dav, naostřil oči a řekl,,do téhle třidy jsem nikdy nechodil. Vás co tu sedíte vůbec neznám" A šel do výčepu sedl si na barovku a popijel. Postupně tam chodili kluci na panáky. A Standa jé tebe, tebe taky znám! Kde se tu berete. Stando však tu naše společná třída má sraz po 29 letech! A Standa ne s těmahle lidma jsem do třídy nechodil. Ale vás, vás já znám! :D

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6763 Nový příspěvek od Daddy »

Jardo, neustále roste věk těch ženských, kterým říkáme “holky”. Dle Tvého příspěvku ta hranice asi někdy končí…. :(

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20778
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6764 Nový příspěvek od ota »

Já to očas při tomhle setkání dělám jak můj taťík. Normálně se přiznám a řeknu ,,kterej ty seš"?
Naposledy jdu na předoperační k obvoďačce. Zaparkuju auto a měl jsem ještě čas. Sedím v autě a vedle zaparkovalo další auto. Pán na mě kouká a pak odešel. Za chvilinku přišel spátky a zase na mě kouká. Povídám si co čumíš dědku! A on přišel k autu a povídá ,,nazdar Oto! Kde se tady bereš?" No čumím na něj a povídám ,,a kterej ty seš"? :vysmech: A on no já jsem přeci Petr chodili jsme spolu ve vesnici do hasičskýho kroužku a já běhal pravej proud! Jasněé už vím, jak se máš a kecali jsme tam než já šel na to vyšetření. Asi 31 let jsme se neviděli. Ale zeptal jsem se a hned mi zapálilo. Nemusel jsem improvizovat a pak půldne v hlavě přerovnávat kdo to byl. 8)

Tomas6
Příspěvky: 5370
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6765 Nový příspěvek od Tomas6 »

No stárnem. Já když došel z vojny tak jsem měl holku od Uh. Brodu, nádherná mladá holka, jak cumélek jak se říká, no nějak to nevyšlo a 20 let jsem ji neviděl. A toť jsem tam byl v brodě cosi řešit a že zajdeme na svačinu, v obchodě na mne pokladní jéé ahoj. A řekla mi přezdívkou kterou mi říkali před těma 20ti rokama jen ona a její rodina. První jsem myslel že to je její matka, ale až pak mi došlo, že je to ona. Normálně jsem ji nepoznal, strhaná, neudržovaná mařena. No ty kráso, když se podívám na tu doma, tak vyloženě krasavica oproti ní. No když si vzpomenu jak vypadala před těmi lety a na ty divoké noci, tak je mi normálně teskno, jak taková holka může dopadnout.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“