co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14523
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7306 Nový příspěvek od DanculSK »

Chose, to mi je ľúto....
:'(
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7307 Nový příspěvek od Chose11 »

Nechápu proč se takové věci dějí těm co nikdy nikomu neublížili, byl to opravdu hodný tvor. Bude tu po ní hodně prázdno.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12964
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7308 Nový příspěvek od Čárls »

Vím jak ti je upřímnou soustrast :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7309 Nový příspěvek od fikejz »

Chose, to mě moc mrzí.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7310 Nový příspěvek od Chose11 »

Děkuju kamarádi a omlouvám se že vás tady tímto obtěžuji, potřeboval jsem se někomu svěřit, I když jsem chlap jak se říká jako hora a vydržím hodně, tohle mě dostalo, jo přiznám, slza ukápla. Prostě byl to člen rodiny, dělal radost dětem v okolí, naší rodině, člověk by jí dal první poslední aby se měla dobře. Pokaždý když se vařilo, dostala kousek masa, čekala u dveří a za odměnu nosila myši a krtky...
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
Jend@
Příspěvky: 243
Registrován: úte lis 24, 2020 5:52 pm
Bydliště: Ostravsko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7311 Nový příspěvek od Jend@ »

Chose, upřímnou soustrast. Vím, že to bolí jako prase, ale prý jsou před námi světlé zítřky ( říkala psychoterapeutka )...Každopádně, nejsi v tom sám, to samo o sobě občas taky pomůže 8)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7312 Nový příspěvek od oco13 »

Je mi to lúto :'( neobťažuješ nikoho. Všetci máme nejaké zvieratko na ktorom nám záleží a ktoré je nám blízke. Nech ťa teší, že kým žila tak mala u teba pekný domov.

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7313 Nový příspěvek od Pavel »

vcera sem svarel stojan a na posledni dva svary dosel plyn bouzel mam starou lahev a tu mne nechtej uz naplnit

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7314 Nový příspěvek od fikejz »

Poláci s tím nemají problém, jen za lahev s propadlou technickou je příplatek. Když jsem byl naposledy tak 1000,- Kč. Zase ale měli levnější plyny. Teď se tam ale nedostanu (očkování).
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7315 Nový příspěvek od Pavel »

v noci slysim velkou ranu tak bezim dolu matka sla z wc a zamotala se ji hlava spadla na roch postele rozbita hlava s otresem mozku honem zachranku do mb hlavu zasily ma tam 8 stychu ct vysetreni a dalsy navrat ve 3 rano ted se probudila a oicem ani nevi ma rostrousenou sklerozu divi se co to ma na hlave no snad bude brzo fit

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7316 Nový příspěvek od hobr »

Přeji brzké uzdravení - snad to bude bez následků...
Moja babička měla podobnou příhodu - spadla a zlomila si nohu v krčku. Operace nebyla vzhledem k věku (98 roků) možná, tak ležela ještě rok, než umřela. Starala se o ní moje sestra a bylo to velmi náročné...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Tomas6
Příspěvky: 5309
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7317 Nový příspěvek od Tomas6 »

Něco podobného se stalo tchánovi. Přišel nadraný z hospody a poslední schod se mu stal osudným. Místo aby spadl do předu na hubu tak spadl dozadu na hlavu. Rychlá, rentgen, CT, vše ok. Že si ho nechají do rána kdyby něco, v noci masivní krvácení do mozku, operace, rok ležel ve špitálu v kómatu. Teď je v domově důchodců, ležák, nemluví, jestli vnímá nebo ne nikdo neví... Čeká na smrt. Už 6 let a ještě dalších 20 ho určitě čeká. Podle doktora jinak zdravý chlap. I ta závislost na alkoholu je pryč...
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Veteranista!
Příspěvky: 2416
Registrován: stř led 16, 2008 7:26 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7318 Nový příspěvek od Veteranista! »

Doufám, že se tohodle nedožiji a kdyby něco a být ležák, raději hned na místa KO, ne kvůli mě, ale kvůli blízkým.
Nemám doma bordel, to je neuspořádané muzeum!

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7319 Nový příspěvek od ota »

Něčím podobným teď procházíme s panimámou. Ale vnímá a občas mluví. Jinak nic, je doma v pondělí ji přivezli z nemocnice po měsíci léčení. Takhle je to asi 3 rok. Vždy sanitka do nemocnice. 10 dní JIP pak na pokoj. Tam 3 týdny a domů. Vydrží to pulroku a když nás opět nepoznává sanitka a dokola. Hlavně to je prej u ní v hlavě. Jinak asi rok jen leží.
O tom KO to bylo teď o víkendu u rodičů co jsou sousedi. Soused je už v důchodu a sousedka taky. On má několik sourozenců. Oni šli zadem k tomu nejmladšímu na návštěvu. On mezi tím sedl do auta a vezl jim nějaké věci . Přijel autem před barák, vystoupil otevřel kufr. Trefilo ho to a byl na místě. Oni došli k němu a ten nebyl doma u garáže vrata otevřený. Aha asi někam jel. Tak šli dom. Přijdou k baráku a tam auto otevřený kufr. A vedle on ležel. Zavolali záchranku oživovali než přijela. Pak asi dobu záchranáři a nenahodili ho. Škoda nedočkal se ani důchodu. Vcelku ještě mladej chlap. Ale pic a bylo to.
Takhle to měl mistr z učňáku. Ráno vstal do práce. Umyl se vyčistil si zuby. Navlíknul kalhoty, navliknul tryko. Když navlikal svetr, trefilo ho to a bylo po něm. Bylo mu 50 roků a 14 dní. Týden před smrtí jsme slavili jeho narozeniny a on měl fůru plánů a uplně v pohodě zdravotně, hráli jsme při oslavě fotbal. Jako by nic. :(

Tomas6
Příspěvky: 5309
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7320 Nový příspěvek od Tomas6 »

Veteranista pokud nemáš toho člověka doma je to v pohodě. Jak s tím tchánem. Manželka by ho do domova nedala, ale tchýně je sama nemocná, má nějaké psychické problémy, není se schopna pomalu postarat o sebe, švagři jsou po tatíkovi vejpitci a Moja byla tou dobou těhotná. A starej se o člověka který se ani sám nenají. Tady v tom domově má full servis a velice příjemné ošetřovatelky.
My se starali ještě s tátou před půl rokem o nemocnou babi, už x let nechodila, ale pořád ještě dokázala sednout na vozík a dojet si alespoň na záchod. Poslední 4 měsíce už ani to, jen ležela, nikdy bych nevěřil jak takový člověk může být těžký, dva jsme měli co dělat aby jsme s ní pohli. Naštěstí tu chodila nějaká pečovatelka která alespoň umyla a přebalila, pomohla
Ale i tak, táta měl 24hod šichtu. Naštěstí byl čerstvě v důchodu, kdyby ještě musel do práce nevím jak bysme to dali. Na poslední dny uvolila že půjde do hospicu, už měla ukrutné bolesti a doma už to nedávala. Dovezli ji tam, ubytovali a rána nedožila. Když si na to vzpomenu je mi z toho pořád smutno, tak vždycky básnila o tom jak by chtěla umřít pěkné doma ve spánku bez nějakých bolestí. Trpěla do posledního dechu.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Odpovědět

Zpět na „Putyka“