co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6781 Nový příspěvek od DanculSK »

Škola?
A to je čo? :zapomel:
:typek:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6782 Nový příspěvek od Daddy »

Pusť si televizi ( tu asi znáš :ano: ), tam to občas ukazují. ;-)

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6783 Nový příspěvek od ota »

To Fizz mám občas něco podobnýho. Ale zatím to nemá moc vliv na tu motoriku. Stane se mi, že třeba zaberu ve špatné poloze. A píchne mě třeba v kyčli nebo v zádech. Jde to směrem dolů do nohy. Na chvilku si třeba sednu na prdel a nemůžu ani stát, nebo chodit. Po chvíli to lehce odezní a můžu se postavit zase na nohy. Pak se to rozchodí. Ale ten pocit po chvíli čekám že mě to veme ještě znovu. Naposledy mě to vzalo když jsem na zahradě odpřahoval obracák. Už předtím mě píchlo v zádech. Ale rozchodil jsem to. A pak to přišlo. Naklonil jsem se mezi zadním klem traktoru a obracákem. Tam je jen maloučko místa. A morduju náhon z hřídele traktoru. Kurva nešel ven. Tak s tím jebu a tahám za něj v blbým směru. Najednou mě píchlo od zad až do palce u nohy. Sednul jsem si tam na prdel a trochu ty hvězdičky běhaly kolem škéci. Chvíli jsem tam poseděl, ale potřeboval jsem odjet traktorem a zapřáhnout lis až syn pojede kolem byli jsme domluveňí že zastaví, slisujeme otýpky a naložime a uklidíme. No za chvíli to šlo. Nalezl jsem do traktoru jak připosranej strejc. Tak jsem vše připravil. To je Z 25 vytahnout lis, odpřahnout, zapojit do Z 40 a dojet na zahradu. Do Z 25 zapřáhnout plošinku a dojet na zahradu. Vyšlo to akorát, syn přijel a já to měl připravený. Dělá otýpky a já jsem je snášel na hromádky. Najednou jeb a bylo po snášení. No a manželka volala druhýmu synovi aby přijel že jsem k prdu. Ten byl v práci na poli. Přijel a já jen koukal jak to sklidili. Šel jsem k doktorce manželka mě tam objednala a nahnala. Doktorka mě poslala na vyšetření. Tam rentgen a doktor mě promačkal záda a závěr bederní páteř. Přetěžování v oblasti bederní páteře. Dostal jsem 6 sezení u terapeutky. Elektriku a cvičení. No odeznělo to a je klid. I pak v lese to dalo pokoj. Teď to dost vyležím. Tak by to mohlo trochu odeznít. 8)

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6784 Nový příspěvek od Britt »

Mě záda trápí posledních 5 let trvale. Brnění v noze je už pro mě běžnou součástí života a stačí mi na chvíli se posadit a pak zase můžu fungovat. Nejhorší je, když mě tam píchne ostrá bolest a to se pak ani nedokážu udržet na nohách a na to mi stačí špatný pohyb. Pak je vymalováno a už jsem taky skončil na zemi, zkroucenej do klubíčka a 2 hodiny jsem se nemohl ani hnout. Prášky mi vůbec nezabírají a po opiátech mi otékaly klouby jako prase, jak tenkrát viděl Bourač, když se u mě stavoval.
Co mi pomáhá, to je vyhřívaná sedačka v autě a elektrická dečka v posteli. Vyhýbám se práci v předklonu nebo zvedání čehokoliv ze země, protože to oakmžitě pocítím a to dost bolestivě.
Neurolog mi řekl, že operace bohužel není řešením a přistupuje se k ní pouze tehdy, když ploténka skřípne nerv, který ovládá močení nebo vyměšování a jeho odumření by znamenalo vývod bokem a stejně to prý zamená pouhé oddálení toho, že vyhřezne ploténka nad a nebo pod a problém se zhoršuje. Teprve prý až když jsou 3 a více plotének odstraněných, tak se přistupuje ke šroubování páteře, což se provádí především u mladších osob po úrazech páteře. Nejlépe mi to vysvětlil obvoďák, když mi řekl, zvykej si, už to bude jen horší. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6785 Nový příspěvek od Čárls »

Tak nevím ale ženě páteř operovali před 18 lety jednou ráno nepočkala a odházela sních jeden blbej pohyb a bylo vymalováno šlo jí to do nohy vyhřezlá plotna skoro 3 měsíce než jí odoperovali a ještě na dětským No těch operací bylo víc i na jiný orgány ledvina atd ale od tý doby má pokoj jen nesmí nastydnout
Já to mám opačně byla mi diagnistokována skolioza páteře a už nevratná jen se to dá zpomalit cvičením ještě čekám na verdikt co na to doktorka zatím študuje zda bouračovo lehátko lze použít či ne Občas je to porod ráno vstanout a rozhejbat se obzvlášť když se mění počasí Holt neměli mi zrušit kravín a ja tam pak měl zustat neměl bych tyhle problémy asi :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6786 Nový příspěvek od DanculSK »

:friends:
Kríže, :zapomel:
by som vám vedel rozprávať o tom....
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6787 Nový příspěvek od hobr »

Tady je to jako klub důchodců - probírají se samé nemoci... :(
Pánové, podívejte se do občanek na rok "výskytu" a hned vám to bude jasnější. :ano: Předpokládám, že se většina z vás živila manuální prací :prace: , tak si nestěžujte, že máte tělíčko "trochu" opotřebené.
Mám zkušenost - do padesáti to šlo, do šedesáti po doktorech, po šedesátce už jen "údržba" (doktoři se ptají - kolik je Vám let - napíšou prášky :obchod: a sbohem)... :ahoj:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6788 Nový příspěvek od Fizz »

No me taky není jestet ani 40 :zapomel:

Nenaděláš nic.

Nu zrovna mám naladu poprodavat spoustu krámu co jsem nashromáždil. A trochu si vydechnout. Tak uvidíme jestli me to dřív prejde nebo to zmizí :321:
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6789 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak jsem se teď vrátil z úrazovky. Kluk (4 roky) spadnul z oje vlečky na ruku tak nešťastně, že má pohnutý loket. Tak mu to dali do sádry a já asi zítra nastupuju OČR. :-/ Zrovna po tom co manželka dneska ukončila OČR kvůli kašli a rýmě. Loni si školky moc neužil, protože covid prázdniny a teď zas toto. Tam byl po prázdninách tak týden. Možná ani to ne.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

glock69
Příspěvky: 104
Registrován: ned zář 27, 2015 7:26 pm
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6790 Nový příspěvek od glock69 »

Nechci strašit, ale pokud manželka vyčerpala celou očr, tak z toho co jsi napsal, nastoupíš, ale máš jen omluvenku do práce.

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6791 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak má jinou diagnózu. No uvidím. Zítra to budu ráno řešit. Maximálně bych si musel jeden den vzít dovolenou a OCR nastoupit až pozítří.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6792 Nový příspěvek od Pavel »

vcera sem jel na mopedu polnickou do kopce najednou me predjel terenak a vzadu na dverich mel rezervo to mu vyskocilo a rovnou na mne nastesti tam bylo kam uhnout no mam to rezervo doma nikdo se o nej nehlasy a ja ani to auto podle videni neznam a nemelo ani spz

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6793 Nový příspěvek od ota »

Tak to Jsi měl šťígro, že Tě gumka netrefila! Zase by Jsi měl další starost, kdyby Jsi to tam zválel. Pomordovanej od pádu. Asi ten anděl nad Tebou měl šichtu a dobře to dopadlo.
S kolem mám taky příhodu. Starší syn jednou jezdil ze sekačkou po louce. A po silnici valila dodávka s vlekem. Vlek měl dvě nápravy. Valí si to po silnici a je tam prudká zatáčka, taková táhlá. A syn to nějak nesledoval, jen si všimnul té dodávky a vleku, že jela a vcelku hodně rychle. No a seká si a najednou vzadu na louce jeb do něčeho narazil. Jel dál a říká si uprostřed louky možná kámen. A jel naspátek ráz a kouká co tam leží. A ono kolo. U toho vleku za tou dodávkou ulítlo kolo a vlítlo do louky. Právě si pak vzpoměl, že se mu zdálo, že se od té dodávky něco mihlo v zatáčce. No co už kolo hodil na sekačku, aby ho nevzal s obracákem kolega. A stavil se tady a na tady máš kolo. Našel jsem ho na louce. Tak je někde pohozený na půdě u ostatních kol. :vysmech:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8508
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6794 Nový příspěvek od bourač »

tos měl kliku Pavle - kdo s čím zachází tím taky schází :D
To by byla černá kronika, slavný Boleslavský gumař zahynul po srážce s rezervou. :shock:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6795 Nový příspěvek od Pavel »

jo byla to klika vyskocilo mu to ztoho drzaku na rezervo jednou me jeste ve vyskumaku upadlo kolo u dvanacettrosky stacilo mne i predebehnout nez bylo v poli jakej kus ta dvanacetroska jela jeste rovne otec delal v csad vypravel mne jak mu uletel tuplak na tatre 111 a v repove srouvnal drevenou cekarnu na autobus nastesti chvilku predtim lidi odvez autobus

Odpovědět

Zpět na „Putyka“