co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8911 Nový příspěvek od Joe66 »

Zeby spravca ?

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8912 Nový příspěvek od bourač »

Joe66 píše: sob led 21, 2023 11:01 pm Si sa s nimi mohol dohodnut na neakom zeleze :)
:smich: :smich: chceš říct že i na slovensku "Všeci kradnů?" :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8913 Nový příspěvek od DanculSK »

DanculSK píše: sob led 21, 2023 5:38 pm :zapomel:
Tento týždeň som strávil 81 hodín
:pistol:
To ťa únava v práci, už mi to nemyslelo
:red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8914 Nový příspěvek od DanculSK »

bourač píše: ned led 22, 2023 1:14 am
Joe66 píše: sob led 21, 2023 11:01 pm Si sa s nimi mohol dohodnut na neakom zeleze :)
:smich: :smich: chceš říct že i na slovensku "Všeci kradnů?" :D
Džou , ja to nepotrebujem, ako železa tam je statočne, aj kadejake krásne profile ,,
a ani ony si nepotrebuju pokaziť meno , od marca maju velku zákazku na optiku po jednom sidlisku tu v TO (od telekomu)
:>
hej he j Víťo , už som tam asi na všetko, ale som aj na vratnici, kotolni, teraz stavebný dozor nad odborníkmi ....
sem tam nejaka ta drobna oprava,,,,
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8915 Nový příspěvek od ota »

Á tak takovou funkci znám ze staveb kam navážím materiál! To má Dan nejzodpovědnější funkci! Když jsem vozil do Horoměřic ten ,,vrátnej dozor" jedinej na celé stavbě mluvil česky. Jinak i stavbyvedoucí, kterého jsem potkal asi 3x nemluvil srozumitelným hlasem. Typnul bych to na Slovenskoukrajinskomaďarštinu. Nadruhou stranu jsem mu špatně rozuměl, ale zedníci a pocmrdové mu rozuměli dobře. Jinak na celé stavbě ani jeden česky mluvící pracovník. Šel jsem se zeptat elektrikáře ( asi elektrikáře ) co se šťoural v rozvaděči, kde ja zásuvka pod proudem a on mi nerozuměl co chci. Tedy i on byl jinokrajec. No ale k vrátnodozor ten vyjednal, zařídil víc než všichni kolem. Znal situaci, vzal mobil hatlamatilkou něco zamumlal do telefonu a za chvíli přijel bagr s uvazkama a složil náklad. Tedy ten pán sice důchodce tam byl vlastně hlavní osoba znalá. Tedy je to nenahraditelná funkce třeba co teď Dan má.

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8916 Nový příspěvek od Joe66 »

Dane si ma teraz rozosmial,ze si vraj nepotrebuju pokazit meno ci ako :D :D :D :D :typek: :typek: :typek: Kuva beriem takych ludi na brigady uz dlhe roky .Raz castejsie raz beriem mladych studentov na zmenu . A aj ked vyselektujem tych opalenych co vedia makat. Tak bez dozoru to predaju aj vlastnu mater :pistol: :vysmech: :vysmech: :vysmech: Treba brat-kupit za lacno ked sa da ! Potom uz sanca nebude :vysmech:

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14524
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8917 Nový příspěvek od DanculSK »

môj zlatý,,,,
tu mimo nepredajú nič!!!
uzavreta firma,
asi maš špatných,,,,, :typek:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Joe66
Příspěvky: 1502
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8918 Nový příspěvek od Joe66 »

Dane vidno,ze nepoznas ich mentalitu :typek: :vysmech: :vysmech: :vysmech: Vymenil som uz xy partii-ludi a furt to v nich je ked nie su bez dozoru ! :typek: Ti garantujem,ze keby ste z fabriky odisli na tyzdennu celozavodnu dovolenku a nikto by pri nich neostal. Tak by bola otazka ci by ste sa po dovolenke mali do akej fabriky vratit :vysmech: :vysmech: :vysmech:

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8919 Nový příspěvek od ITS »

Dnes jsem chtěl (do firmy) objednat hydraulické čerpadlo Denison. Malou dvacetikubíkovou pístovku s LS regulací. Před šesti lety stála 69 000,- : To díky té regulaci, protože bez ní stála 40 000. Dnes se mě dodavatel ptal, zdali ji objednat, že bude stát 127 000. Prý všechny dovozy z Ameriky strašně podražily. A já si myslel, že Amíci jsou kamarádi. Nebo že by tu Ameriku vlastnil Babiš ?
Totéž od Rexrothu stojí necelých 50 000.

Tomas6
Příspěvky: 5310
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8920 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tak zajisté Babiš. Kdo jiný. Ale to je na debatu do politiky. Tak snad si to tu nepřečte někdo z Fialochváličů... :vysmech:
Tome a to ti asi říkat nemusím, je to teď tak se vším. Na konci září hvízdl kolega motor na Mazdě. Poptávaly se nějaké možnosti jak to opravit, co s tím. Jedna varianta byla nový polomotor. Za cenu 72500 včetně DPH. No nechávaly se nacenit ještě jiné varianty a pak vše veličenstvu na stůl. No jenže než se k tomu dostal bylo konec prosince a prej objednat polomotor. Jenže v tu chvíli kdy mu hlava spadla že jo, tak už ta částka byla bez DPH... A než to přišlo, cca týden, tak ještě plus dalších 5000... A to se ten motor celou dobu povaloval někde v rajchu na skladě. Žádné že by to šlo až z Japonska.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8921 Nový příspěvek od vitex »

Po 16ti letech mě odešlo ložisko odtahového ventilátoru na Atmosu.Musel jsem všeho nechat a ložisko provizorně opravit.Doufám,že vydrží,než mi dodají originál. :vztek:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8922 Nový příspěvek od oco13 »

Načal som si najhorší bag štiepky za posledné tri sezony - pomleté tenučké šípky. Nedá sa to naberať, lebo celkom tenké halúzky chroustal nesekne, zle sa to sype do kotla a pichá to ako sviňa. :vztek:

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8923 Nový příspěvek od hobr »

Sice špalíkuji, ale šípky "nedělám" :tyty: . Nestojí to za to trápení! :ano:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15666
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8924 Nový příspěvek od oco13 »

Ja potrebujem mať džunglu čistú, ale tiež to už asi budem brať mulčerom. Toto je bag tak tri roky starý, tak už ho nejako miniem. :typek: Inak tento bordel sa často vyskytuje ak idem niekomu zomlieť ako službu. :-/

fikejz
Příspěvky: 5995
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8925 Nový příspěvek od fikejz »

Dělám jemnou štěpku a s trnitými rostlinami nemám nejmenší problém. Zato když jsem jednou zkusil špalíky (byli tu dělat chlapci pro ČEPS) tak to byla katastrofa i z lísek. Velikánský kusance, promotaný dlouhý drobný větvičky, že to nešlo nabírat a i v kotli to ostávalo viset.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“