co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5281 Nový příspěvek od jenicek »

Opakování je matka moudrosti :ano:
U nás v práci jsme zase měli holku, která měla 3 vysoký a čtvrtou dělala dálkově při práci. Za 3 měsíce jejího působení nepochopila, že my za něco koupíme, za něco prodáme a ten rozdíl by měl dát na pokrytí její výplaty. Dost často zboží ráno přijala za X EUR a odpoledne fakturovala dál za 1/2X Kč. Pro normální život naprosto k nepotřebě. Staronová paní co nastoupila po ní to dávala s účetní do kůpy přes rok :pistol:
Jak říkal Sobota jednomu vysokoškolákoj v Policejní akademii: "Ty musíš bejt asi hodně blbej, když Ti nestačilo 8 roků základky" :smich:

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5282 Nový příspěvek od Cobrow »

Jeníček : - jestli to AB je na mě - tak bohužel....asi jsem nepřizpůsobivý .... :friends: :smich: Rebel jsem a rebel zůstanu, s problémy s autoritami :-/
Mám spoustu úspěšných spolužáků z VŠ : jeden je ředitel psychiatrie, další ředitel jisté nadnárodní společnosti - pravda je, že oba mi tvrdí to samé - už se konečně nauč držet hubu ! :smich: :smich: :smich: ... a chovej se jako žoldák - když Tě platí, dělej co chtějí, i když je to totální kokotina .... ale když to prostě nejde - hrdost a čest mám jen jednu ( to mi od mala do hlavy vštěpoval praděda a děda...)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13112
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5283 Nový příspěvek od Čárls »

Jo taky sem byl rebel a říkal tohle takle nepujde a snažil se radit a vždy na má slova došlo hrozně lidí sem ve firmě s tím lezl na nervy i spolupracovníkům
Bohudík mám pamatováka i na to co se vyrábělo před 10-15 lety a jak se to dělalo No abych se zas nepřechválil dnes už neradím kouknu co dělají a mlčím
a pak přijdou pro radu Jen koukám abych měl za sebou čistou práci a dost Co se týká dělání sám na pracovišti To mám za sebou už za komančů v JZD třeba na teletníku kde byli i jalovice kdo ví jak umí taková utržená mrcha kopat a nic ji nevadí ví o čem mluvím. Párkrát sem přeskakoval zábrany jak kamzík a zdrhal
Na mašině pokud sem sám vím co a jak a prakticky by to byla velká náhoda aby se něco stalo Prostě musí člověk vědět ne myslet že ví.
Co se týká nových vedoucích tak to mě zatím nepotkalo Teď nastoupil Nový a taky začal vymýšlet ale už pár zaměstnání dělal a chodí kouká co a jak se dělá a hlavně se ptá Tak snad pokud vydrží Bude z něj nový provozní ředitel no zatím to vypadá že bude dobrej uvidím až se dostane do sedla co z něj vypadne a co bude :) Jestli ale dřív nebudu v důchodě
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5284 Nový příspěvek od hobr »

https://www.autosalon.tv/novinky/ridicu ... .sznhp.box
Název je poněkud "zavánějící" - Holasice nejsou v Čechách, ale to redaktorovi z Prahéé (nebo odkud?) nevadí :pohlavek: .
A teď k článku - výsledek stížností je, že bude padesátka až na konec dědiny :vztek: (směrem z Brna). Pro neznalé "poměrů" to byla past na řidiče. Židlochovický starosta se snaží sehnat peníze, kde se dá - město je zadluženo až "na půdu". Radary v okolních obcích jsou byznys bez nákladů a "vo, vo, vo, tom to je"! Ještě k tomu argumentu výstavby v Holasicích - po celé délce je betonová zeď, příjezdy k nemovitostem jsou z křižovatky před radarem(!) - takže totální nesmysl, ale "soudružka tajemnice a maminka má vždycky pravdu" :'( ...
Ještě k tomu "...v malé české obci...":
https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/h ... pravy_lati
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15764
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5285 Nový příspěvek od oco13 »

Nešťastie jedného môže priniesť úžitok druhému :hm:
Mesiac som mal na bazoši, aj tu lopatu do trojbodu, nikto ani nezavolal. Včera sa tu na juhu prehnala prietrž mračien. Plné dvory blata a bordelu. Večer volal jeden , hneď ráno dvaja a o 10:00 bola lopata preč, bez jednania o cene. :typek:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5286 Nový příspěvek od ota »

Oco znáš to moje přísloví? ,,každý ráno vstane jeden a Ty ho musíš jen trefit" :vysmech:
Prostě zazvonil budík, otevřel oko, otevřel net a ha jedeme! To byl ten správnej člen! A měl Jsi štěstí, že Jsi ho trefil! :vysmech:
Jak ten můj kámoš s Tavrií. 7 x měl inzerát a nic. Snad dva telefony za celou dobu. Pak se ráno vzbudil Ukrajinec kterýho zapoměl vyzvednout převozce. Kurva co těď? Kouknul do bazoše, jako že by nějaký ověřený auto, který vydrží cestu až domů a může si ho doma v klidu provozovat. A hele pěkná Tavria a za pár Korun a fůra dílů k ní. Volal a hned si pro ní přijel. A kámoš, kam s ní pojedete? A Ukrajinec no kam zrovna natankuju plnou a hybaj dom s ní. A kámoš v duchu no dopiče, snad se mu to cestou nerosype, než dojede dom. :vysmech: Vydržela cestu jako nic. Asi za 3 měsíce hoch volal znovu a vyzvedl si i ostatní náhradní díly, které se mu prvně do Tavrie nevešly. No bylo jich asi z 3 rozebraných aut. :vysmech: Moc moc dobrý, díly mám na 20 let provozu Tavrie, mnul si ruce. 8)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15764
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5287 Nový příspěvek od oco13 »

No mne trocha pomohol ten lejak. :typek: Ale čistý prúser zase je že mám pokosenú polovičku džungle :pistol: , vyhnal ma dážď a odvtedy v kuse leje. :-/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20827
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5288 Nový příspěvek od ota »

No mi chceme pokosit buďto v neděli, nebo pondělí. Má tam být chvilku počasí. O víkendu má pršet, tak budeme zase mordovat tu sekačku. Tráva zase bude vyzrálá a uschne sama. Jen ji párkrát otočím a bude. Vždycky to máme jako dráty suchý.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5289 Nový příspěvek od ladiki »

chlapi k těm vysokým školám......za poslední roky jsem nepotkal rodiče, který by řekl: "hovno na školu, u soustruhu bude" !

A tak tady máme generaci študáků, kteří se před 40 teprve hledají. Každý by chtěl, aby to za rodiče vymyslelo školství a ministerstva atd... Je mi jasné, že je to kraj od kraje jiné, ale tady člověk s věkem 50+, když umí a chce, může dokázat cokoliv. Naopak s mladýma jsou problémy.... ;-)

A s tou poznámkou "sám na pracovišti" tady nešlo o to, jaký je kdo "bourač-bourák" ale o tom, že kdyby se fakt něco semlelo, tak to jde na vlastní triko a to, že měla být deska do rána vyvrtaná, nebude zajímat absolutně nikoho a najednou bude čas na vše :'( to je obecná realita ;-)

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5290 Nový příspěvek od hobr »

Kdysi (v r. 1980) jsem pracoval v JZD, na úseku "těžká mechanizace". Patřilo tam KNA, Bělorus, UDS, Stalinec (já) a myslím aj UN 053. Při jedné schůzi si kolegové stěžovali na porušování předpisů - špatné příkazy vedoucích. Předseda JZD (mimochodem poslanec parlamentu), nám jasně řekl: "Pokud budeme dodržovat normy a bezpečnost, tak nic neuděláme."
To platilo tenkrát a platí to i nyní...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

vašík
Příspěvky: 1849
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5291 Nový příspěvek od vašík »

Po mnoha a mnoha letech jsem píchnul kolo u auta :zly:. Na hever a jdu povolit kolo a ouha nejde nasadit klíč. Ještě že to bylo ve vesnici v druhém baráku jsem si půjčil klíč a už to bylo hotové. Vnouček ani moc dlouho nečekal po tréninku. Doma jsem našel 2 dírky. Hned jsem doma přiřadil do auta správný klíč na kola.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15216
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5292 Nový příspěvek od kenybz »

došla mě poštou fotka našeho auta no nekupto za 500,- aspoň to mohlo být barevně když už buzeranti jel jsem 57 km/hod. z Břeclavi směrem na Valtice údajně je tam automatický radar nastavený na 51km/hod.
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
krajan
Příspěvky: 2605
Registrován: pon led 06, 2014 4:33 pm
Bydliště: Tren. Bohuslavice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5293 Nový příspěvek od krajan »

no neviem , ale tusim je neaka tolerancia .....Mna 60 v obci stala 30 € a este sa tvaril aku medvediu sluzbu mi urobil. U nas je to za 60 €
Vždy je na vine len malé kladivo
Zabi bobra zachrániš strom
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 13&t=65774
nieco z youtube https://www.youtube.com/watch?v=fooaNIi ... wl&index=2

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13112
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5294 Nový příspěvek od Čárls »

Buď rád že to bylo za 500 já kdysi za překročení na radaru měřeno policajty 2500 a to ještě byli hodní že ta cedule nebyla vidět stínil ji strom
Pak sem se dověděl že je to jejich oblíbený místo past na cizáky místní věděli :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#5295 Nový příspěvek od omar »

V sobotu jsem palcem pravé ruky počítal otáčky na hoblovce,nehet,kost a část posledního článku je na maděru.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“