co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Joe66
Příspěvky: 1525
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6946 Nový příspěvek od Joe66 »

Ked si predaval stare ale vcelku spolahlive volvo xc70 s diezlakom a pisal si,ze si kupil tusim zene tu Q7 a s 4,2 tak som vedel,ze to bolo slapnutie do hovna hoci som benzin V8 pozitivny :typek: Ze nech funguje hoci vytrapi . Ale od grupy radsej 3liter diezel a ked 8valec tak radsej od mercedesu alebo jeepu ked mozem porovnat z vlastnej skusenosti :) Ale aby som nekrivdil 4,2 este stara skola v A8 z 2002roku co som mal bola v celku spolahliva a aj dobre znasala lpg ale trpela na zivotnost automatu ale tie novsie benziny od audi :jazyk:

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2617
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6947 Nový příspěvek od murár »

Tak som včera absolvoval opačnú cestu ako.mynule. Sám na starom 17r Voyagery 2,4b+LPG som prešiel z Bardejova do Utrechtu v pohode 1400km za 15h. Doma a v Poľsku som tankovali lliter LPG za 0,75€ . V Nemecku som na jednej benzínke pri Lipsku natankoval za 1, 05 a posledných 300km cesty som sa zastavil na 6 benzinkach kde bolo vyznačené že majú LPG ale nenatankoval som! Nemali plyn! :cert: Tak až na siedmej benzínke ale už v Holandsku som natankoval LPG za 1,10€ a cena benzínu 2,05- 2,15€. A nafta 1,50-1,80€ :pistol: To sú diaľničné ceny, dúfam že tu na tých benzinkach v meste bude cena nižšia!

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14728
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6948 Nový příspěvek od DanculSK »

Zomrel spolužiak zo základnej,
Kamarát,,,
Čo sme sa narobili hlúposti,
Navystrájali,,, nastavali bunkrov,,,,
:'(
Kua, celkom ma to zobralo
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

hobr
Příspěvky: 3891
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6949 Nový příspěvek od hobr »

Smutné :( , ale musíme "tam" všichni, někdo dříve, jiný později... :sorry:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14728
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6950 Nový příspěvek od DanculSK »

Ako keď sme boli zasrani, no celkom nie, asi tak 5-6 trieda
Sme čosi vyviedli, prídeme ako veľký hrdinovia domov a
,,,sme vyfasovali u nich, ,,,
Tak sme šli k nám domov,že bude lepšie
a tam druhý raz,,,, :red:
A obaja spoločne, rodičia nehľadali ktorý je ktorý :smich:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

hobr
Příspěvky: 3891
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6951 Nový příspěvek od hobr »

Tak, tak, s pohlavky a fackami se nešetřilo: "Zasloužíš si to!" :'(
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13198
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6952 Nový příspěvek od Čárls »

Upřímnou soustrast :friends:
Jo dřív to tak chodilo soused mě načapal jak si přivlasťnuji co mu na stromech vyrostlo a už to lítalo doma sem ani necek neb bych dostal podruhý Holt pak sem byl chytřejší a nenechal se chytit a :smich: :smich: No a doma bylo kázání a vejbuch :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20877
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6953 Nový příspěvek od ota »

Kluci já kámošil s o rok mladším klukem z ulice asi 300m ode mě. Chodili jsme spolu do školky. Vydrželo nám to až do mého odchodu na vojnu. Kámoše máma byla držka a od rány. Táta byl kliďas. Ale máma ta nás profackovala vždycky oba. Naši v pohodě, no jo ona vás už Jitka propleskla. Pamatuju si ti jak dneska. Šli jsme prvně na zábavu. Mě 14 roků kámošovi 13. Doma jsme řekli, že jdeme na hřiště zahrát si fotbal. Samozřejmě zábava asi do 1 ráno. Parta starších kluků, nějaký pivo. Pak už nás vyhodili kluci pořadatelé, že už by chtěli jít taky domů. Jdeme s kámošem silnicí z kopce dom. On prej že je střízlivější, tak korigoval směr. Držel se prý metr od obrubníku a já se ho držel za rukáv. Šinem si to domů, samozřejmě celou silnicí. Že helé obrubníky se přestěhovaly z leva napravo! Pak jejda středová přerušovaná čára, kde se tu na krajnici bere? Takhle si to motáme a nanednou z té tmy postava. A mi že ,,dobrý den"! Nepoznali jsme kdo to je, tak jsme raději slušně pozdravili. A osoba že já vám dám dobrý den! A ona to máma kámoše, už nás hledala. Že kde jste byli? No na hřišťi! Já vám dám na hřišti! Tam jsem byla a nikde nikdo! A už to lítalo. Dostali jsme oba dva čočku. Samo že jsme měli zaracha a museli makat doma. Když to polevilo, hned jsme dali spicha. No a netrvalo dlouho a zase jsme něco vymňoukli.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6954 Nový příspěvek od Britt »

Tímhle si asi prošel každý normální kluk naší generace. Někdy v 15ti jsem se domluvil s holkama, které stanovaly u rodičů na zahradě, že je příjdu o půnoci navštívit. Nechtěl jsem přijít s prázdnou, tak jsem popad list do pilky na železo, abych měl čím nařezat růže, které měl soused před barákem. Vylezu ven a koho nepotkám, jako sousedovic kluka přes ulici a že půjde se mnou. Růže jsme orvali snad všechny a vyrazili jsme víc jak kilometr ulicemi. Psi řvali jako pominutí a my se si bezstarostně kráčeli, jako donšajni. K zahradě jsme se připlížili zezadu, aby nás nikdo neviděl, přelezli jsme 3 ploty a jednu zeď a byli jsme na místě. Ve stanu jsme byli asi 10 vteřin, když se otevřel, vsunula se tlapa kováře, kterým byl otec jedné holky a začal vejřad. Kámoše popad jako prvního a zatím co mu masíroval rukou líce a nohou odvrácenou tvář, já zdrhal jako zajíc při honu a taky jsem tak skončil. V plném trysku jsem narazil do pletivového plotu a parádně jsem si zedřel rypák. Na další ploty jsem si dával už bacha a když jsem překonal i tu zeď a skočil jsem dolů, tak jsem si zlomil prsteníček na noze. Domů jsem se doplazil jako smrad a lebedil jsem si, že našinic nevědí a otec té holky mě nepoznal. Když jsem ráno vylezl z postele, rypák napuchlej a na něm šlinc jako prase a ještě k tomu jsem kulhal, naši se samozřejmě zajímali, jak jsem k tomu přišel. Parádně jsem se z toho vylhal a radoval se, jak to dobře dopadlo. Najednou zvonek a držel ho otec té holky. Fotr a on mě začali zpracovávat jako žito na mlatě a aby toho nebylo málo, tak vylezl soused, že mu někdo zkurvil celej záhon růží. Zrychtovali mě všichni jako vítr pastoušku a já zbytek prázdnin chodil kanálama. :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14728
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6955 Nový příspěvek od DanculSK »

:
Chlapi, :smich: :smich: :smich:
Ešte že som v robote,,,,
Bo by som doma zburcoval pol domu
Jak sa rehocem
:friends:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20877
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6956 Nový příspěvek od ota »

Tedy Jardo, jednička s hvězdičkou za ten román! Pěkně jsem se zasmál! :vysmech: Uplně jsem si představil, jak Jsi napálil ten plot! :D
Jardo já jsem si kdysi taky parádně vyhodil prst na noze. Člověče, už si nevzpomenu na které, ale asi na pravé. Dalo by se to velmi dobře zjistit. Bo ta věc co mi ten prst napálila pořát ještě existuje. A to komediantská centrifuga. Mrcha jedna. Kdysi jsme chodili na pomlázku. V tu dobu je v K. Hoře pouť. Skončili jsme tam. A já koupil 7 lístků na jízdu i pro všechny kamarády. Nikdo po těch desítkách panáků neměl na nějakou jízdu pomyšlení. Jen kamarád Zdenda, že pojede se mnou. Starý vrttkoleno já, že ty lístky nevyhodím, tak je projezdíme. Nojo pro dva blbej počet 7. Zdenda došel přikoupit. Nějak to popletl a koupil jich taky 7. No nic nalezli jsme do centrifugy a jeli. Kupodivu jsem si sebou vzal keramickej džbánek s pivem. Postavil jsem ho na podlahu a on tu jízdu vždycky zvládnul. Když jsme dojížděli, hrknul jsem si piva. Dali jsme spolu těch 7 jízd. Přecijem to bylo chvíli, než to komediant odjezdil. Štěsťí bylo, že tam čekalo hodně liďí a nedávali prodloužený jízdy. Potřeboval jsem nutně čůrat. Tak jsem trochu dřív vystupoval. Vystrčím nohu ven z tý kabinky a centtifuga dotáčela a ty kabinky šly těsně kolem toho ramena a najednou jak když mě někdo trefil palicí do tý hnáty. Trefil jsem to rameno. No co už, dal jsem si na bolest štamlrdle a rozloučil se s klukama a šel na vlak. Jel jsem do Čáslavi za kamarádkou. Ona zrovna končila v práci a její taťík nás odvezl k nim. Samozřejmě jsem šmajdal jak vysloužilej fronťák! A z těch Janovic kam nás dovezl jsem domů těch 5 km dopajdal. Alkohol asi eliminoval bolest. Ráno jsem měl hnátu, že bych mohl vystulovat v cirkuse Kludský, jako muž s obří modrou nohou. Jel jsem na pohotovost. Tam rentgen a doktorka že nojo je to vyhozený. Sestři podržte pána. A že tak mi povídejte co jste dělal, ohmatávala ten prst a povídala já s ní a nejednou mi s ťím prstem kurevsky zakvedlala. Myslel jsem, že se zechčiju jak Amina. A ona že je to naspátek. Dostal jsem nějaký tabletky, vopodeldoky a šel dom. No zahojilo se to náramně, ani nevím kterej prst to byl.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14728
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6957 Nový příspěvek od DanculSK »

Oprskal som monitor na kamery kávou....
:smich: :smich: :smich:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6958 Nový příspěvek od Britt »

Mám li být upřímný, tak já jsem coby pubescent z jelit nevyšel. Jedny se zahojily a už bylo zaděláno na nové. Jednou jsem zničil vercajk v dílně, podruhé a asi sedmistépadesáté mě načapal fotr kouřit, pak jsme někde něco vyvedli a když mě přivezli policajti, že jsem jsem jim utrhnul maják na autě a jednoho jsem poblil, tak to byla prémiovka.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20877
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6959 Nový příspěvek od ota »

Jardo mě sebrali jen 2x. Snažil jsem se vyhejbat.
Prvně v Kolíně, když jsem šel z přísahy. Byl jsem doma z vojny a dali jsme si tam spicha. Byl jsem tam dřív a poseděl s gumákama v hospodě. Pak proběhla přísaha a šlo se zase na pivo. Večer mi jel vlak, tak jsem si to namířil na nádraží. Před nádražím me sebrali. Samozřejmě jsem šel tenkrát a ten chodnik byl tak uzoučkej, že jsem jím sotva šel! Jeli kolem a když jsem byl už skoro na nádraží mě zbalili. A tradá se mnou na záchytku. Po cestě se mě ptali co jsem kde ve městě dělal a tak nějak jsme to probrali, že mě dovezli spátky na nadraží, koupili mi lístek a dovedli na peron. Když vlak přijel napasovali mě do vagonu. A já jel. Měl jsem vystoupit v Kutné Hoře, přesednout na ,,prdlavku" a jet dom. Bobužel jsem si schrupnul a probudil se v Jihlavě v depu. Vagóny už neměly mašinu a báby umejvaly okna. To už jsem tu ale myslím psal. Moje cesta vlakem. Jestli ne, tak to popíšu. :D

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7909
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6960 Nový příspěvek od Chose11 »

Pamatuji první točený pivo co jsem měl, teda doma pěnu jsem tátovi mohl usrknout a malinko upít, ale víc nic, když si dal lahváče do skleničky. Když jsem byl ve druháku střední školy, kluci sígři co byli zvyklí mě učili kouřit a pít pivo, tak se jelo autobusem domů ze školy a autobus končil ve vesnici Křenov a čekalo se asi hodinu na další spoj. Takže hospoda to jistí, hospodský co si dáte, já malinovku a kluci točený a prej jsi blbej, malinovku, tak nelez do hospody, ale na kolotoč. Tak si dám taky, po prvním jsem se řehtal, po druhým kolotoč v hlavě a jak jsem se bál přijít domů, to bylo ještě půlhodiny cesty autobusem. Samozřejmě mě v autobusu chytlo scaní jako blázen a já to sotva do města vydržel, takže ihned po zastavení autobusu úprk na WC do budovy na nádraží. Cesta domů klikatá, uvítání taky zajímavý a měl jsem na dlouho odpito....
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“