co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8641 Nový příspěvek od Britt »

Tady je všechno na objednávku a já jí potřeboval hned, protože dole je mrazák a všechno by šlo do kopru.
Tohle byla jediná v požadované velikosti a ještě má malinko ťuklá dvířka, ale skoro to není vidět. Každopádně byla o dost levnější.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8642 Nový příspěvek od vitex »

Doufám,že jsi nekoupil Beko.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12960
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8643 Nový příspěvek od Čárls »

Já mám beko už 6 let a žádný problém :-/ to bych raději koupil mrazák a lednici potom jinak pokud by jsi do mražáku nelez tak 48 hodin vydrží odzkoušeno v létě 2 dni nešla elektrika
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8644 Nový příspěvek od ota »

Jardo jezdím do elektry do města. Pro všechny tyhle verky. Obsluhuje tam samá baba. Asi 4 tam jsou. Už mě znají a vždycky je s níma sranda. Jednou jsem se tam stavoval pro nějaké knoflíkove baterky. A jedna mi hledala ty baterky a druhá prišla ze zadu a hned ,,dobrej den jdete si pro tu lednici jo? Tu Elektroluxku jo?" Čumím jak vrána a prodavačka taky. ,,No tak si jdete pro pračku tu AEG jo"? Zase čumím a ona no že bych si to popletla? :vysmech: No asi jo, já mám Elektroluxku ledničku od vás ale asi 3 roky teprve. A ona ježiši to jsem si spletla a omlouvala se. Teď tam vždycky přijdu a oni na mě hned u dveří ,,jdete si pro ledničku jo" a už se chechtají. Beru tam všechny tyhle verky. Většinou mají skladem. Když chci nějakej spešl potvor, objednají to a když to mají v krámě, zavolají a automaticky to přivezou. Jednou jsme koupili pračku a přímo ji měli na prodejně. A paní že já vam ji tam hodim. Už ví kam. Tak jo a ona nalozím a zrovna jedu jo? Sedne do auta a jedem k domovu. Zajedu do garáže a jdu dolu k vratům a už tam stála pračka u vrat na rudliku. No kruci to snad letěla helikopterou! Né prej zrovna jsem ji nalozila a jela. Dodávka stála před vratama a pračka už venku. Prej otevřete vrata já vám ji šoupnu rovnou do koupelny! No kvůli pejskovi ji raděli vezmu na můj rudl. :vysmech:
Jinam bych nešel. Myslím, že kdyby se posral ten velkej mrazák co mu je 26 roků a jel bych pro nevej k nim a neměli nic skladem, možná by mi půjčili nějakej zatím, aby mi to nerozmrzlo. Mají i servis a opravy.
A dneska je šumák co koupíš za značku. Tuhle soused ,,rubal" bílou techniku. Mrazákolednice Elektrolux jak nová stará 5 let. Pšoukla si někde asi trubka či co a oprava by vyšla na 3000 Kč. R.v 2017. Pak měl pračku AEG 6 let starou, odešel programátor. Vestavnou troubu s varnou deskou. Stáří 6 let. Vyhořel panel ovládání. Nabrousnul si sekeru a už třísky lítaly! :D

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14518
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8645 Nový příspěvek od DanculSK »

...spadol mi kardan na nohu, ten na fotkach čo som daval,,,
keby aspon topanky mám , ale Danko musí v papučkách :red:
že som sa ja na to nevy..... :wc:
ale ked mam šabes, musím špekulovať jak rexo z cikulou :smich:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8646 Nový příspěvek od ota »

Nojo to Jsi měl cuklíky viď? Ono Hanzlík to říkal dobře ,,chybama se člověk učí". Kdysi pantatík takové rošmajdané pantofle. Bez nich ani ránu! Kdo by šněroval tkaničky! Až jednou ho to vymravilo! Sednul do auta a jel do města. Povídám mu, co ty pantofle? A on že nebuď chytrej delfíne! Ták jo, u města závěj sněhu, dědko jeb to do ní! Večer, nikde nikdo. Mobily nebyly tenkrát. Co už šup směr domov pro traktor. Člověče přišel dom a první co bylo, otevřel popelnici a vyhodil tam ty jeho hodobóžový pantoflíky! :D Prej 1000x jsem je po cestě stratil ve sněhu jak to v nich klouzalo!
No a druhej, můj soused. Taky přijedeme do lesa na paseku po harvestru. Já na traktoru rameno a kleště a on že bude lítat venku a dávat kleště na kuláky. Vylezl z traktoru v lese a já čumím a on na nohách ty gumový cuklíky! No kurva co to máš na nohách? A on já jsem zvyklej. No to se ví, jehličky, klacíky bláto. Podruhý se už přezul. Asi to nebylo prvně vono. Ale on je z Prahy, tak co už. :D
Cuklíky mě naučila bezpečačka na školení. Měla obrázky a názorně podle nich směřovala výuku. A samozřejmě měla obrázek s těma gumovejma Číňáckejma pantoflema. A červeně škrtnutý a tam červeně ,,cuklíky nejsou pracovní obuv"! A vždycky nám to tloukla do hlavy ,,koho chytím v cuklíkách má u mě popiči!" :vysmech: Tak mi to pojmenování v té hlavě už do smrti zůstane.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8647 Nový příspěvek od Britt »

Beko ne, mám od nich sporák a stojí za pytel. Já musel vybírat podle rozměrů, aby se mi vešla do kuchyně a jediná byla tahle:
https://lednice.heureka.cz/lg-gbb62swgcc1/#specifikace/
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12960
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8648 Nový příspěvek od Čárls »

Vypadá dobře ale u mne naládovat do spíže už asi problém 60 fura :( a za nima málo místa na prostrčení pootočení o 90°
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8649 Nový příspěvek od vitex »

Udělal jsi dobře.

Mildis
Příspěvky: 672
Registrován: sob dub 06, 2013 8:15 pm
Bydliště: Blanensko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8650 Nový příspěvek od Mildis »

Čárlsi, měl jsem to podobně a řešil jsem to tak, že jsem odmontoval dvířka a lednice do špajzu vlezla jak dudlík do pusy😀

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8651 Nový příspěvek od ota »

No to mi připomělo když kluci byli malí, vyrobil jsem jim do pokojíčka palandu postel. Vyrobil jsem ji ,,na sucho" v dílně pak ji rozebral donesl po částech do pokoje a tam ji složil. Namazal kolíky lepidlem a sešrouboval. Mnoho roků tam byla. Když jsem udělal podkroví kluci tam každej svůj pokoj. Já byl někde mimo barák a manželka s klukama že se přestěhují do nových pokojů. Tenhle večer už tam budeme spát! Ale co to postel nešla z pokojíčku! Neprošla o parník dveřma! Starší syn no co už, došel pro pilku a palandu rozřízli na dvě postele. Pronesli je naštorc dveřma do pokojíku. Přijdu večrr domů a koukám co se to v chalupě dělo! V pokoji prázdnej plac. No jak jste tu palandu dostali ven? A už to vidím v rohu pokoje schůdky a kusy dřev sloupků palandy. Jdu nahoru a každej kluk svojí postel. No vida jak si poradili!

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8509
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8652 Nový příspěvek od bourač »

tenhle příspěvek jsi měl ještě chvilku počkat - krásnej vánoční příběh 8) :D :pohar:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8653 Nový příspěvek od ota »

Vánoční příspěvky? Těch mám kýbl! U mě vánoce není nijak nic zvláštního. Akorát na štědrej den to musím v dílně zaklapnout tak max v 15 hodin a jít dom. A pak 25 a 26 jdeme k rodičům. Letos to bude trochu jinak myslím. Jak u mě tak u manželky jeden rodič zemřel. Takže to bude jinak letos. Uvidíme. Tyhle společný rodinný akce vždycky v minulosti blbě dopadly. Ne snad že by jsme se zlinkovali. Ale spíš pohádali. :vysmech:
No musí bejt nějakej impulz a já z hlavy něco vytáhnu. Takhle jak tu sedím ani mě žádná vánoční nenapadá! Musel bych zaštrachat v hlavě.

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8654 Nový příspěvek od Sadra17 »

mimo jiné vyměnil spojkovou lamelu na autě, jelikož jsem "stará škola" tak jsem netušil že přítlačák má samostav který se musí před zpětnou montáží resetovat do základní polohy :'( :'( no tak si cvičně opět vytáhnu motor a :pistol: :pistol: :pistol: :pistol:
malej traktorista v malým traktoru

Fizz
Příspěvky: 7849
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8655 Nový příspěvek od Fizz »

Pritlacak? Jaké auto?

Znám to jen na pedálu nebo lanku.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Putyka“