co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7951 Nový příspěvek od jenicek »

A strká si to tam tim úzkým nebo tim širokým? Příště ji poraď, ať nasliní špičku, nebude to tak bolet... :smich: :smich: :smich:
Jo a neříkej že sem Ti to poradil já, co kdybych se někdy stavil na kafe :D

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7952 Nový příspěvek od Britt »

Neboj, doktořice se jako jedna z mála žen nehádá rukama. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

chobotek
Příspěvky: 10557
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7953 Nový příspěvek od chobotek »

Otevřu vlákno, vidím fotku. Ani sem nemusel nic číst a napadlo mě, co jenicek. Otevřu další stránku fóra a ... ! :D :D :D
To je tak pěkné, když svět funguje podle očekávání :co?:
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

fikejz
Příspěvky: 6106
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7954 Nový příspěvek od fikejz »

8)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Sadra17
Příspěvky: 6110
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7955 Nový příspěvek od Sadra17 »

ota píše: stř črc 27, 2022 2:47 pm No bral jsem jeklíky 40X30X3. Tedy silnější stěna. Na jekési zábradlí. Tři tyčky jen. Cena za jednotku zde metr jeklu byl 104,4 Kč. Dále jsem bral pásovinu za tepla válcovanou 40x12. Ta 12 je málokde skladem. Buďto jen 10mm nebo 15 mm. Ale měli ji taky. Tam je cena za jednotku zde kg 31,5 kč. Je to aktuální cena z pátku. To jen malej nástin ceníku.
to máš ještě hezký ceny, co kupuju já tak je to trošku jinde :shock: https://www.vykov.cz/produkt/ceske-bude ... 0x3-s235jr
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14674
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7956 Nový příspěvek od DanculSK »

Ľudia sú blbý...
Chcem otvoriť okno na noc...
Myslíte že môžem?
Nejaký chuj zasa páli bordel :vztek:
Kkt
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7957 Nový příspěvek od ITS »

Dane, já jsem na tohle trénovaný. Soused o patro níž chodí kouřit na balkon. Jeho syn také. V létě mám otevřeno do průvanu, tak to proletí cca za půl hodiny. Horší v zimě. To se chystám do postele, na chvíli otevřu okno v ložnici a za pět minut se tam vrátím, abych ho zavřel a je tam jak v hospodě. Jedna cigareta bohatě stačí.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7958 Nový příspěvek od ota »

Kluci se smradem z pálení mám samozřejmě příhodu. Je to už dávno. Kluci byli ještě malí a oba dva svorně chytli chřipku jako řemen. Leželi oba doma s horečkama. Manželka ještě volala dětské doktorce, ohledně časového intervalu na léky. A doktorka ještě že by to chtělo vzdycky po nějakém čase intenzivně větrat. Tak manželka otevřela okna a udělali jsme průvan. Vzadu za vsí babka od asi 3 zahrady podpálila shrabané mokré listí. No hulán po půlce vsi že nebylo vidět. Hned všechno vlezlo do baráku. Ona to dělala každý podzim v nejhorší možnou dobu. Když bylo listí mokré a pošmourno. Kurva do mě vjel nerv. Letěl jsem k ní že ji vyjezdím jak sirotu. Bába stála za kmenem jabloně aby nebyla vidět. Tak jak kdyby Libíček stoupl za lešeňovou trubku. No já na ní spustil, že se nezmohla na slovo. Největší štěkna ze vsi a ani nepípla. Nakonec povídám, to to mokrý listí musíte pálit schválně každej rok v nejblbější dobu? A ona že mi tedy řekni co s tím mám dělat? No coby stačí přijít a říct a já sem dám káru, na tu to naložíte a já to odvezu bez pálení. Bába že to bych chtěla vidět, že sem dáš káru. Letěl jsem domu, zapřáhnul sklápěcku za traktor. Letěl s tím tam. Otevřel vrata ma zahradu nacouval tam. Tady je kára a než bude tma odvezu to a zítra ji sem dám znova. Od té doby bába pokaždé na podzim přišla a prosím tě hoď mi tam tu káru. Nafedrovala káru listím a já to odvezl ke hnoji. Třeba 3 káry a bylo po čoudu. Ten čoud dokázala udržovat třeba týden, než to zdolala. A takhle byl klid. Pak jsem mluvil se starostou a on jak jsi dokázal že už bába nepálí? To bylo vždycky stížností. No jednoduše, vrazím ji tam káru a ona ji nafedruje, odvezu to ke hnoji a je klid.

jean
Příspěvky: 3017
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7959 Nový příspěvek od jean »

Ota, spisuj tie príhody niekam nahromadu, to vydá na knižku.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7960 Nový příspěvek od jenicek »

Vidíš, to mě nenapadlo že soused přesně jak píšeš na podzim ideálně za mírného deštíku pálí shrabky a listí. V údolí se to táhne několik km. A on nemá káru! Taky mu to navrhnu, že mu tam dám káru a odvezu do rokle.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13117
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7961 Nový příspěvek od Čárls »

Jo tohle jde Unas už se nepálí zaprvý je koNtejner na návsi a zadruhý co největší pruďas a palič dostal mastnou pokutu od obce a druhou od hasičů je totalní klid co se týká listí a vypalování trávy .
Ono to je totiž zakonem zakázano s čím ale nikdo nehne jsou ty naplavený prajzové co přijedou na víkend a prostě si opékají buřty a pod . Nejen že dělají chutě ale jaksi všechen ten čmoud jde na bytovku a vlétě navečír nemužeš ani vyvětrat :( No a s tím asi opravdu nejde nic udělat :-/ Jedině šikovný polénko :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

jean
Příspěvky: 3017
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7962 Nový příspěvek od jean »

V nitrianskom okrese v ramci projektu eu rozdali ludom zadarmo smetaky na bioodpad a kompostery. Neni treba palit listie

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7963 Nový příspěvek od jenicek »

U nás máme kontajnery po obci a i z nějaký doatce se rozdávaly kompostéry kdo chtěl zadarmo. Dotyčnej má taky ten komposter, možná i dva. To pálení má jako takovej folklor, argumentuje tím, že přeci pálil už můj táta, tak proč bych to měnil...
Jinak fajn chlápek, ale tohle má nějak zažitý, jako že po vysrání si musíš utřít prdel hajzlpapírem. :-/
Byl jsem to tam řešit z pozice zastupitele, to ještě žil jeho táta a skoro jsem se stal úhlavním nepřítelem rodiny :D No po pár tejdnech to z nich vyprchalo, ale dycky když jsem šel gratulovat za obec, tak mi to nenápadně připomněli "tenhle podraz". :smich: :smich: :smich:
Taky sme si se sousedama řikali, že když to pálí pod mezí pod cestou, tak bysme vzali ruční sirénu z hasičárny a dvě džberovky a z tý cesty sme ho trochu pokropili přímo u toho vohýnku. No ale pak sme to vyhodnotili, jako že by se na nás moh opravdu nasrat a to zas nechceme :friends:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7964 Nový příspěvek od Britt »

My máme ty velké popelnice na bioodpad, které v sezóně vyváží každý týden a mimo sezónu 1x za měsíc. Trávu většinou kompostuju, takže mi to stačí.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7965 Nový příspěvek od ota »

Jo kluci to je dobře. Dá se to slušně zkompostovat, nebo do kontejneru. Ale jak víte někteří, bydlím jak s oblibou říkám ,,na konci světa" i když silnice vede ještě za vsí dál do ostatních obcí. Někteří zahradníci tady, máme tu zahrádečku přecijen větší. Někteři to mají asi, no asi tak ,,kam až dohlídneš, furt je to moje". No a tahle babka co o ní píšu, dej ji panbu tam nahoře klid i když by si to tedy nezasloužila, ale jak se říká o mrtvejch jen dobře, ta měla právě tu zahradu větší. Takže ona by z podzima dokázala zbytkama z té zahrady kdyby na to vlítla za týden nalifrovat kontejner na Tatrovce. A teď babo raď ,,kam s tím". Jak píšu listí byly tři sklápěcí káry. Ona to měla taky jako každopodzimní folklór. Bez pálení mokrého listí v uplně nejhnusnějším počasí by ten podzim pro ni tak nějak nebyl. A téď ji tohle překopej!
Opíkači buřtů, grilovači prasat mi vůbec nevadí. To je myslím bohulibější činnost a občas si gril zatopím taky. Jakože kámen jsem letos ani nevyndal z cimry. Není tak nějak čas. Teď tu jsem sám se psem. Syn a manželka jsou jezedkové a chodí domu dlouho. Syn z kombajnu klído v 1 v noci. Oni to mají tak trochu jinak co jsou asi 2 roky pod tím novým vedením. Ale od té doby chodí do práce uplně s jinou náladou. A nevadí jim že přijdou až druhej den ráno. Já jsem se před chvílí přemlouval v postely, mám šoupnout budíka, nemám. Vezu mámu po obědě k tetce a pak navečer pro ni pojedu. Tak musím zapnout na 150 % a večer to nadělat, to co projezdím. Já na nějaké propustky či co nehraju. Na jednu stranu dobrý, na druhou naprd. Ale co už.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“