co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5385
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9091 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jo to je ten známý brněnský orloj, co se líbí ženám a nikdo na něm nepozná kolik je hodin?
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9092 Nový příspěvek od hobr »

Jo, to je on:
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/orloj- ... pravy_krut
Za ty peníze - no neber to! :evil:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Pavel
Příspěvky: 8278
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9093 Nový příspěvek od Pavel »

tak sem ostrihal zivej plot a kdyz sem odvazel druhou 5 tunku tech klacku tak mne prdlo koleno na vejfuku i se svodama tak sem vystrachal jiny svody a koleno jen vejfuk je ted az proti 4 valci je to poposazeny nema nekdo svody na hlavy na 6945 zetora origo

Pavel
Příspěvky: 8278
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9094 Nový příspěvek od Pavel »

dneska mne meli do copu privezt slepice 2 hodky cekani a pak mne řekli ze sme v zone ptaci kripky tak nebudou a odpoledne vyjel kolega sekat trakturkem park bouzel tam daly geodeti znacku byla vysoko tak ji sebral trakturek je bez kudel pred mesicem sem to delal vse pripravenno nove noze pojistky i remen tak zejtra mam repete

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20331
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9095 Nový příspěvek od vitex »

V neděli jsem si koupil v Kauflandu "Pravé olomoucké tvarůžky"Vlastně tyčinky s datem minimální trvanlivosti 24.4.a dnes jsem si je vzal ke svačině do práce.A ejhle,všechny měly krásně rozkvetlou penicilínovou vyrážku,já měl skoro půl sta v zádeli a hlad. :vztek:

fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9096 Nový příspěvek od fikejz »

Nebylo tam někde dole, možná tím písmem o velikosti 5pixelů napsáno, že to je nový druh - kříženec olomouckých a nivy?
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9097 Nový příspěvek od jenicek »

To jsou tvarůžky hermelínového typu :vysmech:
Já už tvarůžky vůbec nekupuju, dyť je to urychlenej sajrajt, kterej s těma původníma co se daly mazat nemá nic společnýho.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20834
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9098 Nový příspěvek od ota »

Taky to tak mám. Tuhle manžella v obchodě že vezmi si ty Olomocký už jsi je dlouho neměl. No ale ono se to skoro nedá jíst. Pamatuju se na fabryce Vinca v kamtýně měl tu skleněnou kopuly a pod ní syrečky. Olomoucký, Romadůry a tak. Vždycky ,,Vinco dej mi Romadůr!" A Vinca ,,lřijď za 14 dní teď ti ho medám, je málo uleželej!" A za 14 dní na tady máš ten Romadůr ke svačině. A to už si to Romadůr šinul z toho tácu pod tím sklem. Jen se mazal jak máslo. Teď to koupíš a za měsíc je to furt jak cihla tuhý. Snad do toho dávají gumu či co. Pamatuju se vedle na frézce Saša si u Vinci koupil od každýho balíček. Měl takovou plastovou baňku. Strčil to do ní a baňku pod ponk, aby na ně nezapoměl. V pátek zametal a koštětem baňku skácel a ta se zakoulela pod ponk. Zapoměl na ní. Snad za dva měsíce ji zase v pátek vytáhl koštětem z pod ponku. Otevřel ji a málem to povalilo všechny kolem. Ale podělil se s náma. To bylo žrádlo! Byly krásně rozleželý. Ta baňka pak už nešla na nic jimýho použít. I když ji nechal vyčichnout, pořát smrděla. Dát do ní držkovou jako předtím, vzala by do sebe z těch syrečků šmak. Tak jsme si do ní pak ty syrečky dávali a kupovali.
Kdysi jsem tu psal o anabázi s prázdnejma flaškama od piva v Kauflandu. Po tom co mi obsluha toho automatu vyrovnal do náruče asi 12 lahví z dvaceti co oni nevykupují a já ty piva u nich předtím v akci koupil a obsluha mi je nevzal, řekl jsem že jsem tam byl naposledy. A od té doby jsem Kaufland nenavštívil.

Sadra17
Příspěvky: 6113
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9099 Nový příspěvek od Sadra17 »

vitex píše: úte dub 18, 2023 8:48 pm V neděli jsem si koupil v Kauflandu "Pravé olomoucké tvarůžky"Vlastně tyčinky s datem minimální trvanlivosti 24.4.a dnes jsem si je vzal ke svačině do práce.A ejhle,všechny měly krásně rozkvetlou penicilínovou vyrážku,já měl skoro půl sta v zádeli a hlad. :vztek:
a kaufland je zrovna stahuje :smich:
Obrázek
malej traktorista v malým traktoru

Pavel
Příspěvky: 8278
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9100 Nový příspěvek od Pavel »

vcera parte sestrenky dneska tam mam tety parte

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14674
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9101 Nový příspěvek od DanculSK »

Pavle, úprimnú sústrasť
:(

....to ako dcéra z mamkou?
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

duchodce
Příspěvky: 4452
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9102 Nový příspěvek od duchodce »

Mně ne ale...
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-v-o ... .seznam.cz
Bourači seš zdravej? ....nebo to byla jiná parta ? Škoda chlapa ,jestli měl rodinu....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Tomas6
Příspěvky: 5385
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9103 Nový příspěvek od Tomas6 »

No taky jsem si na Jirku vzpomněl jak jsem to četl. Škoda zmařeného života a ten druhý bůhví jestli nebude nadosmrti lazar
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

fikejz
Příspěvky: 6108
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9104 Nový příspěvek od fikejz »

Pavle, přijmi i ode mne upřímnou soustrast. Je toho na vás nějak moc najednou!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Fizz
Příspěvky: 7940
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#9105 Nový příspěvek od Fizz »

Bourač je starší....
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Odpovědět

Zpět na „Putyka“