co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8386 Nový příspěvek od Čárls »

Oto kuřak nepochopí nekuřáka a obráceně ja respektuji nekuřáky a pokud něco tak nekouřím vím že jim to vadí ale nejhorší sou ty polepšený kuřáci co řvou a vysíraj ty mě s....
Věčně rejou a osobně je to každýho věc a já to tak beru pokud neomezuje ostatní že se nekouří v hospodách nevadí mi to klidně si jdu blafnout ven .
Nic sem se trochu vypotil a je mi trošku líp asi zalehnu a zas budu spát :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20657
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8387 Nový příspěvek od ota »

No víš co, mě jen zaráží, že třeba ten pán se sotva klepe a ještě k tomu asi dost kouří. To mu jistě nepřidá na zdraví. Mám známé sportovce co i kouří a nijak je to neomezuje. Ale mám i známé, kteří se sotva klepou a bez cigarety ani ránu. Vždycky když dávno jsem chodil na plicní byl tam starej primář. Dědek snad 90 roků! A on se zeptal pacienta ,,kouříte"? A když pacoš řekl ,,ano kouřím" dědek ho vyhodil z plicního. Chudák vždycky pak lamentoval ,,tak pán kouří a přijde se léčit na plicní! Tak asi od zé doby mám na ty kuřáky ten negativní pohled.
Taky jsem to tu psal určitě o té cikánce co byla předemnou ve frontě na plicním a měla jít předemnou dejchat do té mašiny. :typek: :pistol:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8388 Nový příspěvek od Čárls »

Jo ja tvuj názor beru Osobně máš problémy s plícemi a kouříš si vul Děda ani táta ani já všici kuřáci a plíce čistý na všech rengenech co byli Co jsem doma sem šeredně ubral a možná se na to i jednou vykašlu a přestanu Problémy nemám asi je to člověka od člověka nic jiného a taky o vůli ale je to jak s alkoholem Notorik taky nepřestane pít až po léčbě
Nic je to jedno du se najíst dostal sem hlad což je pozitivní zpráva 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8389 Nový příspěvek od vitex »

Panebože. :pistol:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8390 Nový příspěvek od Čárls »

Víťo neber to tak na Moravě je to jinak :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20221
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8391 Nový příspěvek od vitex »

Jo jasně.Na moravě se tolik nehulí a hlavně ne sparty.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8392 Nový příspěvek od duchodce »

Tak jsem se přesvědčil jak fungují servisy.Jel jsem do Hr Králové - fakultní nemocnice . Zaparkoval jsem uvnitř a při odchodu jsem nechal rosvícená hl. světla - před H.K. byla mlha - jinak mám denní svícení. Dacia má signalizaci pištěním pro tenhle případ, ale já blbě slyším a přijel jsem dlouho a pospíchal, tak jsem to přeslechl. Při návratu jsem samozřejmě nenastartoval. Vozím sebou kabely dělané pro přímý start -snad se někdo najde - nenašel.Takže tel. do servisu Dacia. Dotaz a jezdíte k nám na servis ? - ano ? - hm, no,víte... ale my tenhle servis vlastně neděláme - říkám jim že silné kabely mám, že potřebuji jen to reklamní auto co provozují pro zákazníky - do hluchého telefonu. Volám tedy 1224 -po čtvrt hodině povídání s počítačem ,se ozval lidský hlas - u koho platíte pojištění - Hasičská -počkejte až vás přepojí po dalších deseti minutách schizofení hudby a povídání s počítačem se ozval operátor - sdělen požadavek a SPZ - hm,hm no ale vy máte jen to základní pojištění a k tomu my služby tohoto typu nepraktikujeme...... Nakonec jsem sehnal číslo na nějaký servis - ano můžeme vám pomoci ,kde jste, kdo jste, SPZ ,zavolá vám ser. technik ,další dotaz, jak to budete platit služba stojí 1545 Kč - odsouhlaseno. Skutečně asi za 5 min se tech. ozval místo parkování v nemocnici upřesněno. Sdělil mě ,že sídlí asi 5 km ode mně a během 15 - 20 min bude u mně - a opět dotaz na peníze. Technik dorazil, přinesl power banku- opět dotaz jak to budu platit a sumu- auto během 10sek natočil, já zaplatil ..... Bylo to asi nejdražších 5 Km co jsem kdy platil. Že se ptají po penězích ,budiš i když měli moje nacionále a SPZ auta , asi měli špatné zkušenosti.Co by dělali kdybych řekl že tolik sebou nemám ,zase by odjeli????? O ostatních -Dacia servisu v H.K. - propagovaných univerzálech 1224- je škoda se bavit....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8393 Nový příspěvek od chobotek »

To je neskutečný! Ty nemáš v telefonu uložené číslo na traktoristy v okolí? A nezavoláš? Naproti té nemocnice bydlí příbuzný...
(Poslední díl Zeleného Raoula) :'(
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8394 Nový příspěvek od bourač »

v každé nemocnici je ostraha, seděj ve svým kamrlíku a jednou měsíčně spacifikují nějakýho hyperaktivního opilce.
Zašel bych na recepci a vyžádal si jejich pomoc. Už sem to jednou udělal a kluci byli rádi za vyrušení z nudy.

Zelenému raulovi jsem nikdy nepřišel na chuť - je mi líto že je to pro někoho špatná zpráva :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8395 Nový příspěvek od chobotek »

To si neber, ono to vyžaduje smysl pro ironii a jestli je tohle fórum něčím typické, pak jejím naprostým nepochopením.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8396 Nový příspěvek od bourač »

souhlas 8)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
stanik84
Příspěvky: 1880
Registrován: čtv kvě 15, 2014 10:31 am
Bydliště: doma

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8397 Nový příspěvek od stanik84 »

Ota: s tím plicním. To už i já přestal. Malá na jaře přinesla nějaký moribundus ze školky. Všichni antibiotika. Já nic. Ale přes léto, jak jsem pořád něco kutil a betonoval, tak se mi fakt špatně dýchalo. Často jsem musel přestat a vydýchat se. Funěl jsem jak lokomotiva. Tak jsem byl před měsícem a půl u obvoďáka, ten mě poslal na plicní - jsou tam fakt supr a dělá tam kamaráda manželka - zachránila mému tátovi život. Obvoďák prej, že mu nic není - tak ho vzali k nim. A oboustranná embolie. Když jsem tam zašel, tak jsem tam byl čtyři hodiny. Vzhledem k tomu, co měl táta a k tomu, že jsem měl zvýšený nějaký hodnoty signalizující embolku, tak okamžitě CT s kontrastem. Naštěstí se nepotvrdilo. Dostal jsem Ventolin a ještě nějaký dýchátko (kortikoidy) a po dvou týdnech super. Občas se jdu proběhnout, abych úplně neshnil a už jsem zase jak zamlada :) . Ještě jdu v pátek na rehabilitaci, tak jsem zvědavej. Prý to dýchání můžou blokovat záda. To vím, manželka s tím má taky problémy. Dostal jsem za kouření pěkně vynadáno. Hulil jsem dvacku denně. Ani mi to už nechybí. Párkrát jsem třeba i na půl roku přestal. Teď už snad nezačnu.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8398 Nový příspěvek od bourač »

Stloustneš...
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12961
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8399 Nový příspěvek od Čárls »

Jak kdo Jirko znam hromadu polepšenejch co ty jsi proti nim tlustý :friends:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

jean
Příspěvky: 2969
Registrován: stř zář 22, 2021 8:15 pm
Bydliště: Europa

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#8400 Nový příspěvek od jean »

Duchodce, to sa mi zdá až neuveriteľné, že nikto na parkovisku nebol ochotný pristaviť auto. Žeby to s nami bolo až také zlé?

Odpovědět

Zpět na „Putyka“