co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6061 Nový příspěvek od cenda.t »

Ten můj má taky deku řízení, ale všechno diskrétní součástky - vše jednoduše vyměnitelné... pájka, kus cínu a jedeš...

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13108
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6062 Nový příspěvek od Čárls »

Já to mám junkrse 12KW do komína muj opravářskej říkal kotle cca 20-25 let ale tenhle už má desku co prý po 12 letech tak nějak odchází ale že to jde stojí 6 litrů a muj jelikož projede cca 500 kubíků ročně je po 7 letech jak nový takže jednou za dav roku udržba a jednou ročně fouknout trochu do expanzky pak za dva roky ji překontroluje. Tak uvidím jak dlouho vydrží .
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3418
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6063 Nový příspěvek od jenicek »

12 let - kondenzátory
Sežeň si od něj nějakou starou a kouknem na to, ke mě dojdeš za den i pěšky. Když ráno vyrazíš, tak já na to odpoledne kouknu, večer dáme pivo a ráno můžeš vyrazit dom :smich:
Nebo to u Vás ve Dvoře dones na fízlárnu (státní), slouží tam kámoš ze vsi a jsou u sousedů tak 2x do měsíce.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8571
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6064 Nový příspěvek od bourač »

Láďo ty koně :shock: teď jsi byl na Nově...
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

chobotek
Příspěvky: 10549
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6065 Nový příspěvek od chobotek »

Ještě se může stavit u mě, je to blíž a nemusí přes čáru ;-)
Já do televize zásadně nelezu. Teda párkrát se mi nepovedlo včas zmizet, ale naštěstí si to už nikdo nepamatuje. Od časů digitálních archivů si dávám sakra pozor.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13108
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6066 Nový příspěvek od Čárls »

Kluci díky za nabídku uvidím až ho zas potkám ve fabrice Pokud by se podařilo ozvu se ono těch 12KW co mám já u nás moc neběhá ale zkusím ho
Pokud by se opravdu podařilo tak budu moc rád Děkuji :friends:

Co se týká koní aspoň na nově nemlžili jak v tom článku na netu No snad to vyšetří policajti pořádně a uvidíme kdo měl zášť a koníky vypustil
Koně samy dobrovolně neutíkají a nedobývají z ohrady pokud jim nehrozí nebezpečí či je někdo nevypustí ven a hlavně nevyžene obzvlášť za tmy
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

chobotek
Příspěvky: 10549
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6067 Nový příspěvek od chobotek »

Nemaje televizi jsem se chtěl podívat do archivu Novy, ale nemám na to sledovat co chvíli 7(!) reklam po sobě. U těch novinek.cz mě šlo o to, jakým způsobem jsou ty reportáže dělané. Cílem je nabídnout něco čtivého, ten zbytek je jedno. U tohodle je to vůbec jedno, je to událost místního významu, ale představa, že takto pracují se všemi informacemi, a že by jimi mohl někdo řídit, je dost tristní.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6068 Nový příspěvek od Britt »

Od rána je nad nulou, tak jsem to risknul a natočil motor. Chytil na škubnutí a běží. Spadnul mi balvan ze srdce a jdu zjišťovat, kde mi vymění olej v nejbližším termínu.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

hobr
Příspěvky: 3869
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6069 Nový příspěvek od hobr »

To jsi měl dát do vlákna "co mi udělalo radost". Hlavně, že to "běží" v pohodě 8) ...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6070 Nový příspěvek od Britt »

Motor hlásil neurčitou chybu, tak jsem jí vymazal a je to OK. 8)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6071 Nový příspěvek od padesátka »

Britt: No a je to 8) preventivně vše zkontrolovat pokud je to benzín filtry vstřikovače svíčky-pokud nafta filtry vstřikovače žhavky něco tomu chybělo no :zapomel: ono taky dokud se pořádně nerozběhne motor tak ten olej nechce zhasnout.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6072 Nový příspěvek od Britt »

V úterý jde do nemocnice na nový olej a mělo by to být OK. Svíčky, filtry atd, mají 10 000, takže by měly být v pohodě.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6073 Nový příspěvek od duchodce »

Tohle nějaký důvod mělo . Bude potřeba zjistit a to bude problém co se stalo . Potkal jsem se u staré 120 s tepelně závislým čidlem. Jenže tam to bylo jednoduché. Namontován manometr a s úlevou zjištěno že motoru nic není .
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6074 Nový příspěvek od Britt »

Důvod je prostý. Auto jezdí jen couračky a kolikrát se ani pořádně neohřeje. Doktořice nemá ráda rámus, tak jezdí na podřazené otáčky a takhle to pak dopadne.
Já mu odpoledne vymetu trubky, v servisu nechám vypláchnout motor, vyměnit olej a zase bude dobře. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#6075 Nový příspěvek od duchodce »

No, vím o autu Peguot diesel 1,8 atmosferak,dodávka, koupeno starší ,ujeto asi 180 000 km.. Parkuje venku.Denně cesta 5 - 6 km do města a zpět jednou za měsíc cesta asi 15 km. 2500 ot. je hřích. Auto netopí nemůže přitápí na okno v předu elektřinou . Takto je provozováno již asi 8 let . Jak často se mění olej nevím je to podle mechanika kam jezdí. Ale aby přestalo mazat to se nestalo. Je možné že mech. s tím počítá možná dělá tu kapkovou zkoušku a olej mění podle stavu oleje. Až pomine tenhle blázinec tak se schválně poptám . Samotného mě to zajímá ,tímhle stylem používám svoji Dacii 1,4 starý osmiventilák R19 pouze jiná hlava OHC.Zatím problém nemám ujeto asi 90 000 km. Olej měněn co asi 10 000 km.Když si vzpomenu co za melasu bývalo ve Š 105/120 úplně bílá emulze po měsíci ježdění do práce asi 4 km tam a zpět. Nevylágrovalo se to..
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“