co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7366 Nový příspěvek od duchodce »

Hele uvědom si ,že je tu část lidí je vychována ještě Rudým právem - co tam bylo napsáno byla pravda a přesto nejel vlak .Tak to je s TV a i s internetem. A to mám kamaráda taky již několikrát opravovaného , který žije podle Blesku - neuvěřitelné . No a tady prostě jak je zvykem někteří to přelétnou a aniž by si přečetli odkaz výše nebo níže, který se k tomu vztahuje, tak odpovědí.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7367 Nový příspěvek od fikejz »

Dnes lyžařský výcvik pokračovat nebude. Maličký už pár dnů chrchlá a v noci měl zvýšenou teplotu, takže budeme doma, on se ségrou polehávat a čučet na pohádky a já na web, samotný je tu nechat nemůžu. Jinak bych šel ven prořezávat stromy, nebo zkusit stáhnout přírubové ložiskové jednotky z hřídele štěpkovače. Nevím proč to nejde. Červíky které aretují hřídel jsem vyšrouboval a ty domky se na hřídeli ani nehnou a podebrat je stahovákem není jak :vztek:
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7368 Nový příspěvek od Čárls »

No tyhle domky s červíkama je zlo nejsou na vysokou zátěž Pod červíkem se to natemluje a je to v háji nejdou pak dolu Pokud je budeš měnit vem vrtačku vrták nad pruměr závitu a musíš odvrtat závita zasáhnout do hřídele Pokud budeš kupovat nový domky vem ty co jsou s matkou a Km matkou tyhle typy https://www.mateza.cz/e-shop/loziskova- ... R1EALw_wcB a hlavně závitem ven Pak se jen povolí matka a přes trubku se bouchne kužel zaleze a jde lehce stáhnout neničí hřídel a hlavně je jak nalisovaný ložisko.
Výše zmíněný postup jsme dělali v práci pokud ložisko nešlo dolu a ty červy tam byli většinou 2 až 3 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7369 Nový příspěvek od fikejz »

Jsou to tyhle: Obrázek
Takže je nelze bez destrukce (minimálně té části okolo závitu) a ještě navíc závrtu do hřídele sundat? Předpokládám, že důvodem, proč to tak drží je roztemování hřídele vibracemi v místě dotažení červíků. Je to tak? Pokud ano, mohlo by pomoci (ještě nejsou úplně kaput, jen začínají mít větší vůli) nechat to běhat bez těch červíků. Buď se to vibracemi zase uvolní, nebo ne.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Pavel
Příspěvky: 8260
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7370 Nový příspěvek od Pavel »

staniku zatim sme se o tom jen bavili v ty skole maj jit prave dva mistri do duchodu dneska je to presne rok co mne vyrizli nador tak to zvazuju

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12959
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7371 Nový příspěvek od Čárls »

fikejz Máš tam šrouby veskrz ? tak dáš delší a kus plocháče dvě díry přišroubuješ na ty šrouby dvěma matkama no a rovnoměrně dotahovat Stahneš domek
Nebo kus příruby se závitem vprostřed a 4 díry přišroubuješ Dáš podložku pod šroub dotáhneš a klepneš kladivem na prostředek znova dotáhneš a klepneš a domek pujde postupně dolu
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Mildis
Příspěvky: 672
Registrován: sob dub 06, 2013 8:15 pm
Bydliště: Blanensko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7372 Nový příspěvek od Mildis »

Je to jak píše Karel. Měl jsem to podobně a při stahování přes plocháč mi praskl jeden domek. Musíš dotahovat opravdu rovnoměrně.

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7373 Nový příspěvek od fikejz »

Jj, to by mohlo jít. Šrouby jdou skrz tu stěnu na které je domek chycen. Sice tam není mnoho prostoru, protože po asi 5mm narazí do tý stěny válec štěpkovače, ale postupně vždy s podložením o posunutí by to mohlo dopadnout. Dík, za nakopnutí 8)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7374 Nový příspěvek od vitex »

A když to před demontáží,než použiješ chemii,ohřeješ horkovzdušnou pistolí(cca 30 min.)tak to spadne skoro samo.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7375 Nový příspěvek od vitex »

Celý život tluču chlapům do hlavy,že při výměně vrtáků v úhlové vrtačce ji mají odpojit od sítě a já debil,i když mám kličku uvázanou u zástrčky ji neodpojil.A kus ukazováčku dám asi zítra slepicím.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7376 Nový příspěvek od oco13 »

Ouu Víťo to ma mrzí :'( ja som sa takto pobil s cirkulárom, ale bolo to len cca 1cm palca.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7377 Nový příspěvek od vitex »

Roman,to bude dobrý,špatný maso musí pryč a to potřebný mezi nohama ještě mám. :smich:

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7378 Nový příspěvek od Chose11 »

sakra práce Víťo, auvajs
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Irčan
Příspěvky: 2442
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7379 Nový příspěvek od Irčan »

Počem lejno to je hned.Tak ať se Ti to dobře hojí.
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

malotraktor
Příspěvky: 2034
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#7380 Nový příspěvek od malotraktor »

vitex píše: sob led 29, 2022 9:13 pm Celý život tluču chlapům do hlavy,že při výměně vrtáků v úhlové vrtačce ji mají odpojit od sítě a já debil,i když mám kličku uvázanou u zástrčky ji neodpojil.A kus ukazováčku dám asi zítra slepicím.
Připomnělo mi to švagra. Když byl malý kluk tak sekal sekyrou pro houpacího koně na špalku jetel. Usekl si kousek ukazováčku a sežrala mu ho kočka.
Nevěř všemu co si myslíš

Odpovědět

Zpět na „Putyka“