Mountfield

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mountfield

#76 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Štípačka Atika Powersplit 10 t o 7 tisíc dražšší něž v Hornbachu :pistol:

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Mountfield

#77 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,tuším,že sem to tu už snáď desi psál,já sem z téjto firmy nekůpíl nigdy ani špendlík a to z jediného prostého důvodu.Tu jejich masivní kampaň musí zákonitě negdo zaplaťiť.Státu,gdyž neco odvedů,tož pár kaček a zákazníka oškubů jak kuřa a to nemluvím o tých jejich cenách.Býl sem tam enom dvakráť v životě,raz ze zvědavosti gdysi na začátku a podruh jak tam rozdávali ty goľfy.To furt moja hrčala ať sa idem podívať,chtěli sme nejaků žačku.Enom sme tam vľézli a už nám jakýsi pohůnek ľétál za řiťů a co si přejem,žačku,tady tuhlě bych vám doporučíl a už nás smýkál k žačce hrubo přez dvacku.Tož co bľbneš,uber neco lidovějšíhoho.Moja do mňa drcala ať mu netykám,tož to su klidný,tady tahlě by se vám mohla líbit a stáli sme u další za neco do dvacky.Uber,tož sme šli na patnáct.Hochu Ty ňa nepočůváš,já chcu neco aby to jelo jak kuna,neco to vydržalo a k tom všeckém za deset.Tož teprů pochopíl,že kšeft je asi v miku a tož ať se podívu sám,šak to sem chťél od začátku alě ty ňa tady zdržuješ.Tož sme to v klídku chtěli obejíť ale v dalším rohu už nás naháňál další dravec,co si přejete,žačku,no co si myslíte,samozřéjmě,že nás zaséj smýkál k téj přez dvacku,dali sme sa řezať smíchy a tož,sme rači vypadli,za ochotu už mu děkovala enom moja.Já sem nakonec kůpíl od jedného prodejca taků jaků sem chťél,za peníz jaký sem chťél a spokojený su,přesně tak jak sem si mysľél.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
Dva.brachove
Příspěvky: 80
Registrován: ned led 17, 2010 10:05 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mountfield

#78 Nový příspěvek od Dva.brachove »

franta28: Souhlasim s tebou ja mam Motorovku 962 sem s ni spokojen a dodrzuji jejich prohlidky a kdyz se po jejich prohlidce zaclo zadrhavat navijeni tak sem jim to znovu hodil na hlavu a byl tam upadli doraz startu tak sem jim vubec nechtelo menit celej setrvak.Nakonec to zpravili ale platil sem 70 kc coz je divny kdyz to byla zjevne skrita vada v materialu.Ale jinde to nejni moc lepsi aspon s nima byla dohoda a ne jako mel znamej s panem Lemerem (zastupce stihla) kde pri druhem pouzivani pily a to s obsahem cca 150cm3 se mu totalne zadrela a taky mu to dal cely zaplatit cca 15tis kc.Tak je dneska celkem jeno co koupis.Vzdy ti to daj jako uzivani veci. 8)

creative
Příspěvky: 2816
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Mountfield

#79 Nový příspěvek od creative »

Pepik_Plzen píše:Zdravím, tak to se fakt nedivím že jsi zadřel i přemazaný motor, co třeba záběh? Trochu motoru z počátku ubrat a ne jen plnej plyn. Ale že jsi nalil směs s vyšším poměrem oleje a zadřel? To je jako u Jawy, po výbrusu musíš taky více mazat, ale moc to nehonit do tahu a otáček, je to vyzkoušené. :)
U křoviňáku žádný záběh není., zmáčkneš naplno a jedeš.

creative
Příspěvky: 2816
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Mountfield

#80 Nový příspěvek od creative »

Jinak brácha měl z MF benzínovou sekačku, pojízdnou, ohla se nožová hřídel, aniž by do něčeho zasekl, samozřejmě, že to neuznali.

Uživatelský avatar
miloslal
Příspěvky: 202
Registrován: stř úno 16, 2011 6:24 pm
Bydliště: Jicinsko

Re: Mountfield

#81 Nový příspěvek od miloslal »

Kamoška měla os MF ridera, odešla spojka zapinani sekani a při reklamaci ji řekli, že to špatně zapínala a nic, tak že si koupí lamelu spojky a vymění a to chlapci neměli, jen celou spojku. asi mě tam uvidí jen když budu mít náladu se pohádat . . .

sateza
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 29, 2012 10:20 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mountfield

#82 Nový příspěvek od sateza »

Taky bych měl jeden dotaz. Máme doma již hoooodně stařičkou sekačku od MF, tuším, že je to Quattro 40 s motorem Brigs. Před nedávnem jsem dokosil, hodil sekačku do sklepa. Pak jsme jeli na dovču. Vrátili se, vytáhnu sekačku ze sklepa, chci kosit, ale jednak....startovací šňůra jde velmi těžce, jako bych startoval nějaké pětikilo a taky...když chci se sekačkou popojet dozadu, tak drhnou zadní kolečka! :-(

Zkontroloval jsem olej, samozřejmě ho bylo málo, moje chyba.

Zkusil jsem tedy shodit svíčku, vyčistit, dolij jsem olej, několikrát protočil nožem bez svíčky naprázdno, to šlo celkem v pohodě. Nasadil svíčku a vše stále přetrvává.

Zřejmě to tedy asi bude přidřené na klice....je nějaká možnost ještě to dát dokupy, nebo je to na vyhození. Díky.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Mountfield

#83 Nový příspěvek od DYK »

Pokud teda bylo "obržděno" (pásová brzda) pak je to divný, ale pokud chceš opravovat to, co popisuješ, podaří se ti to při nákupu všech dílů za dvě třetiny nějaké jiné nové sekačky-
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

sateza
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 29, 2012 10:20 am
Bydliště: Ostrava

Re: Mountfield

#84 Nový příspěvek od sateza »

Tak určitě to nebudu spravovat, pokud by to byla větší závada.

Uživatelský avatar
Lišák1
Příspěvky: 1168
Registrován: úte čer 02, 2009 8:28 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mountfield

#85 Nový příspěvek od Lišák1 »

Sežeň si plastovou stříkačku od injekcí, cucni do ní trochu benzínu, vytoč svíčku a tak kubík toho benzinu tam stříkni, vrať svíčku a nastartuješ to. Pak už ti to pude normálně.
Nissan Terrano 3,0 TDI, Zetor 5211

Uživatelský avatar
cipisek
Příspěvky: 830
Registrován: stř říj 29, 2008 8:27 pm
Bydliště: 76875

Re: Mountfield

#86 Nový příspěvek od cipisek »

panove kdyz uz jste tu zminili ten Fiskars.mel jsem od nich tu vysouvaci pilku a nuzky na strihani haluzi. oboji jsem blbec kupil v MF. ale j tak, pilka sa po řti letech zlomila tesne u toho plastu co ju drzel.. byla aj moc meka a snadno za zohla kdyz jsi trocha zabral... tož jsem vcil koupil skladaci PILANA z Hulina a naprosta spokojenost. proc bych mel kupovat nejake cizi dreky ktere suý vic drahe jak kvalitni kdyz mozu koupit ceske naradi kvalitnejsi a levnejsi.. ale bohuzel skoro nikde není. musiz dlouho hledat nez narazis na ceske vercajk. v Brne v centru jsemn obevi takove skvele zelezarstvi, jak jsem tam vlezl to me srdidko blayhem zaplesalo, kombinacky a jine veci ZBIROVIA. srubovaky NAREX, Zavitova ocka NAREX. a spousta jinych ceskych vyrobcu a v dobrych cenach. a verim ze v lepsi kvalite jak nejake fiskars. u fiskarse sa me zda ze si hrasji pouze na hezky vzhled toho naradi.
Všelikého kvaltování toliko pro hovado jest.....

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20217
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Mountfield

#87 Nový příspěvek od vitex »

Velmi správně Cipísku,i já podporuji české výrobky a od podvodníka moutfilda a jemu podobných si už nikdy v životě nic nekoupím.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Mountfield

#88 Nový příspěvek od DYK »

Fiskars a špatná značka? Chápu že se může polámat i mercedes, ale takto bych ho paučálně nepomlouval. Mám přesně opačné zkušenosti a to i s doživotní zárukou třeba na topůrko sekery. Sekera vyměněná a nikdo se na nic neptal a nezkoumal, kolik toporo dostalo ran, když sefelil špalek. Ale nebyl zakoupen v Mountfieldu, to ne.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Lišák1
Příspěvky: 1168
Registrován: úte čer 02, 2009 8:28 pm
Bydliště: Sklené nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Mountfield

#89 Nový příspěvek od Lišák1 »

Mohu jen potvrdit. Mám od Fiskarsu výsuvné nůžky a prodřela se na nich ta ovládací páska, kterou se nože svírají. Zavolal jsem na zastoupení Fiskarsu s dotazem, kde pásku seženu, neboť záruka byla dávno projitá. S naptostým klidem jsem byl požádán o moji adresu a druhý den jsem měl pásku doma. Žádnou fakturu jsem k ní nedostal.

A Mounfield. Koupil jsem si od nich kdysi dávno tlakovou myčku. A abych jen nepomlouval, tak musím přiznat, že na to moje občasné použití pracuje naprosto spolehlivě. Až nyní mně do ní nacouval syn. Nic tragického, rozlomil vypínač a plastovou krabičku, ve které je ten vypínač namontován. Tož zajdu do servisu Monfield, není problém, díly máme. Hledá v počítači a bohužel, momentálně není skladem, ale seženeme. Ten vypínač za 1860,-Kč a ta krabička 180,-Kč. Tak jsem jim poděkoval za ochotu, že si raději koupím novou myčku. Vodotěsný vypínač jsem sehnal za 149,-Kč, k tomu spínací relé za 64,- a krabičku jsem slepil. No nejsou originální? A potom to od nich nekup.
Nissan Terrano 3,0 TDI, Zetor 5211

Paťas
Příspěvky: 579
Registrován: pon říj 25, 2010 8:50 am
Bydliště: UherskoBrodsko

Re: Mountfield

#90 Nový příspěvek od Paťas »

Přesně ja píše DYK i Lyšák zlomili se mě dlouhé nůžky od fiskarsu ještě v záruce a v zahradkářských potřebách mi je vyměnili bez nějakých řečí. 8)

Odpovědět

Zpět na „Putyka“