Cyklisté, elektrokola atd.

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
other-side II
Příspěvky: 1362
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#16 Nový příspěvek od other-side II »

byli jsme u babičky ve starobinci a přijel tam tchán na svém elkole, má ho už asi rok, ale nikdy jsem ho neviděl, tak jsem si ho projel, elektriku vypnul, to mě nebaví, na to mám ještě čas, ale celkově to kolo hodnotím jako zázrak, jednak to jelo fakt rychle, řazení jedna báseň, poloautomatická židle nesmírně pohodlná, takže jsem byl v sedmém nebi

elkolo LEVO, jeho cenovka je někde na úrovni nové Dáčie před 10ti lety

tak jestli je tu nějaký cyklista, a dá mi doporučení na celoodpružené bez elektriky, uvítám, sám nemám představu kam koukat, kolo jsem pověsil na hřebík před skoro 20ti lety
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

Ready
Příspěvky: 414
Registrován: sob kvě 29, 2021 8:03 am
Bydliště: Karolinka

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#17 Nový příspěvek od Ready »

Pokud šlapat za svoje,tak pro mně tahle značka byla vždy ta nej https://www.cannondalebikes.cz/jizdni-kola/horska-kola
Pokud třeba jednou elektriku,tam zatím vlastní zkušenost nemám,ale kolega v práci vysloveně prasí na KTM a je velmi spokojen.

other-side II
Příspěvky: 1362
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#18 Nový příspěvek od other-side II »

tak to je mimo moji cenovou relaci, to bych musel začít víc jezdit a to teď nehrozí

já jsem schopnej dát max 50 peněz, takže to jistí Decathlon :))))
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7913
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#19 Nový příspěvek od Chose11 »

teda pade bych za kolo nedal :tyty: ale kdyby se mě někdo zeptal, jestli nechci něco za kilo na renovaci, budu přemýšlet :jazyk:
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#20 Nový příspěvek od bourač »

za kilo ti dám Avia Furgon k renovaci. Zatím ho tady syslím jako veterána pro vnuka. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7913
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#21 Nový příspěvek od Chose11 »

Děkuji, ale nejsem Aviatik :nene:
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Vladimír Šimo
Příspěvky: 2967
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#22 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

Na každým kole se musí šlapat. Elektrokolo není kolo ale elektricky poháněná věc na který se bez nabitý baterky a funkční elektroinstalace nedá jezdit. Takže jízdní kolo, který je jakž takž v pořádku poslouží úplně stejně ať je klidně deset roků starý nebo právě koupený, bude se to lišit cenovkou a vizáží, funkčnost totožná.
El. kola - perfektní pro lidi s menší fyzičkou (ale né bez fyzičky) a kdo si ho chce koupit tak musí používat hlavu a hltat informace od těch, kdo už ho mají. Koupit si el. kolo v baukrámu nebo MTF může jen člověk co má na vyhazování. Slušný el. kolo pod 45 tis se nevyrábí.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20348
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#23 Nový příspěvek od vitex »

Jestli se máte trochu rádi,nechte ty picygle na hřebíkách ve zdi.

malotraktor
Příspěvky: 2069
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#24 Nový příspěvek od malotraktor »

Mám elektrokolo a nestydím se za to. Předesílám, že jsem líný hňup. Elektrokolo srovná kopce. Když budu jezdit na normálním kole budu se při stejné námaze pohybovat v poloviční vzdálenosti. Někam bych se nevydal vůbec. Abych vyjel na kopec propocený a v xichtě modrý jako zástěra to by mě nebavilo.
Nevěř všemu co si myslíš

fikejz
Příspěvky: 6168
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#25 Nový příspěvek od fikejz »

Zdá se, že se Jirkovi povedlo odehnat odsud Sekala. Už jsem nečetl jeho příspěvek kdoví jak dlouho. Možná má depresi z toho, že tu je najednou z ničehož nic téma, kde může o velocipédech i těch elektrických krafat až do aleluja a oficiálně.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

malotraktor
Příspěvky: 2069
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#26 Nový příspěvek od malotraktor »

Asi ho nebaví věcně diskutovat, ale jen prudit.
Nevěř všemu co si myslíš

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2826
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#27 Nový příspěvek od JARDY »

Elektrokolo mi zabavila manželka a nechce vrátit,tak jsem si před dvěma roky koupil el. šoupra . Co je lepší nevím,pro staré lidi obojí fakt pomocníci. Dneska jsem potkal na silnici 1.tř malou el.koloběžku ,na ní dva dospělí před řidičem kýbl na něm sedělo dítě,tvl fakt síla. Jako by prchali z cirkusu. :)
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9068
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#28 Nový příspěvek od Sniper »

other-side II píše: čtv bře 28, 2024 7:51 pm já jsem schopnej dát max 50 peněz,
Tvl za ty prachy mám téměř 180k silnou cestovní, pohodlnou motorku, která umí 300 z místa 😎😄
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#29 Nový příspěvek od Tomas6 »

No jenže Pavle na motce 300 z místa všude nemůžeš a nedojedeš. Já sám uvažuju nad tím že si nějaký ten elektro velociped pořídím a objedu v širokém okolí místa kde bych se jinak dostal jen pěšky. Akorát teda vždycky když už mám nějaké zbytné kačky, že bych si udělal radost, tak najdu nějaký jiný verk, u kterého usoudím že bych ho potřeboval víc jak kolo, tak naň ještě nedošlo. Ale přemýšlím že bych si ho aspoň půjčil a zkusil. Aspoň třeba jednu či dvě cesty do práce, z práce, ať vím o co přicházím
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9068
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Cyklisté, elektrokola atd.

#30 Nový příspěvek od Sniper »

Tomas6 píše: pát bře 29, 2024 10:40 pmJá sám uvažuju nad tím že si nějaký ten elektro velociped pořídím a objedu v širokém okolí místa.. M
Tvl mě vysvětlí, proč majitel poloviční skoromotorky chce právě Ebike? :-/ :typek:
To se chceš přidat k té bandě teploušů? :vysmech:
Co takhke alternativní pohon?
Do Zlína asi na hovno, ale až postavíme tu novou dálnici....

https://youtu.be/IVSk-4cTjVA?si=zIfMEFzpoMARgM-S
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Odpovědět

Zpět na „Putyka“