Chytré hodinky, náramky atd...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#16 Nový příspěvek od Tomas6 »

Já to řeším tak že telefony neberu. Ono většina lidí už si zvykla, že se mi dovolání většinou jen mezi 6-7 ráno, pak 10.30-11.30 a 15.00-16.00. No a pak až večer. A o víkendu jen kolem poledne. Hodinky jsem si tehdá kupoval kvůli tomu abych aspoň věděl kdo volá, jestli má cenu jít to zvedat a přečetl si sms nebo zprávu z WhatsApp. A stejně ležíja na stole vedle telefonu.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9067
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#17 Nový příspěvek od Sniper »

Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#18 Nový příspěvek od bourač »

taky telefony neberu, stejně jen někdo otravuje, :vysmech:
později se podívám a když je to "důležitý" volající zavolám mu zpět.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

chobotek
Příspěvky: 10615
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#19 Nový příspěvek od chobotek »

8) Ovšem Sniper musí tu milionovou zakázku vyhlížet opravdu intenzivně, když je ochotný si na ruku nasadit produkt čínské státní firmy.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Fizz
Příspěvky: 7982
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#20 Nový příspěvek od Fizz »

Když je to důležitý zavolá znova, nebo prostě vydrží u přístroje a nechá to zvonit.

Mam 4compy 3znich viděly internet naposledy když byl ještě jen v kompech.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9067
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#21 Nový příspěvek od Sniper »

:smich: :smich: :smich: :smich: 8) 8)

Já nemám s čínskou technologií problém :-/ ;-)
Denně ji používám - papír - a ob nějaký den taky - střelný prach :jazyk:
A co jde o elektroniku, tak určitě ty sám nejlépe víš, že i kapitalistické výrobky jsou plné čínských komponentů.
No a jelikož mám Huawei mate 20 pro už přes 4 roky a jede na 100% je logickým počinem si od té samé firmy pořidit i hodinky.
Že je Huawei světová špička telekomunikacích se obecně ví, ale nerado přiznává :smich:

A nejhorší smrt je z vyděšení :ano:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9067
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#22 Nový příspěvek od Sniper »

Tak já mám vyřešené 8)
Teď budu přidávat už jen své poznatky a zkušenosti.
První dojem Mega bomba :wink:

Obrázek

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9067
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#23 Nový příspěvek od Sniper »

Chose11 píše: stř srp 30, 2023 9:58 pm Prosím vás kamarádi, zkuste mě přesvědčit o výhodách takovejch hodinek, abych si je koupil...
Protože chci...? :red: ;-) 8)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9067
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#24 Nový příspěvek od Sniper »

Tak první poznatky z ostrého nasazení :prace:
Nejslabší článek je výdrž baterie, ale to jsem věděl.
Je asi 3x menší, než u standardní výdrže, ale to mě nevadí. Mobil nabíjím každý večer a díky tomu, že má reverzní možnost nabíjení a hodinky bezkontaktní nabíječku, je tu super věc, protože nemusím tahat 2 nabíječky 8) mobil zapnu do sítě, aktivuji reverzní nabíjení a hodinky položím na mobil a už to jede po jednom kabelu se nabíjí vše ;-)
Na ruce o nich téměř nevím, vidět jsou i na přímém slunci, ovládám s nimi mobil, přes který pouštím hudbu do BT repráku, další super věc, jdu se vychcat a cestou si zesílím hudbu, mobil je tím pádem schovaný v pohodě a kdybych nevěděl kde, zapnu funkci najít mobil.
Volání z hodinek taky super, čisté, srozumitelné na obou stranách, ale samozřejmě v okolí musí být klid.
Přeci jen mikro reprák v hodinkách a ještě pod ochranou IP 68 se snaží, ale je třeba mu naslouchat.
Stejně je to masakr, kdo by si pomyslel ještě nedávno pár let zpět :shock:
Při troše fantazie se dají použít jako HF v autě, traktoru, kde HF nemám a s mobilem u ucha jezdit nechci.
Taktéž jim dobře a překvapivě přesně a citlivě funguje navigace, takže třeba na kole, nebo pěšky v lese, za deště když mám mobil schovaný, další pro mě super FC.
I když mi zatím žádná milionová zakázka nepřišla :smich: hračka funguje přesně tak, jak jsem si představoval, včetně monitoru pohybu a tělesných fc což je pro mě taky důležité 8)
Ještě musím stáhnout appku na počet vypitých piv :D
Na složité mechanické opravy je budu muset sundat, člověk jak loví ruce v motoru hrozí poškození od ostrých hran, uvažuji koupit na ně ochranné sklo, nebo návlek.
Běžný servis, údržba včetně svařování v pohodě, už jsem je zakydal i vazelínou, když jsem mastil podvozek.
Samozřejmě milion dalších fc a vychytávek teprve objevuji, ale můžu si v klidu pod autem přečíst SMS, WhatsApp, odpovědět, podívat se na počasí, ovládat Spotify, ovládat foťák na mobilu a jiné hovadiny a to se mi líbí, prostě hračka :smich:
Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Fizz
Příspěvky: 7982
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#25 Nový příspěvek od Fizz »

VMMRP byvh si pid autem cetl sms nebo se díval na počasí, pokud ho neuvádí Veronika?


#VoleMuzesMiRictProc....

Se nudíš? Dojeď sem. Nejakou hoknu ti přidělíme. Ani nebudeš vědět jaký je počasí nebo kde máš hodinky.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9067
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#26 Nový příspěvek od Sniper »

Fizz píše: pát zář 01, 2023 1:02 pm VMMRP byvh si pid autem se díval na počasí...
Třeba abych věděl, jestli z pod něho vylézt, nebo ne kdyby pršelo :smich:


:smich: :smich: :smich: :smich:
Prostě mě pochopíš :jazyk:
Včera jsem potkal rozhulákanou V3S AD 080 tak jsem si v jednu chvíli myslel, jestli to nejsi ty :smich:
Tož tak 8)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9531
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#27 Nový příspěvek od Atlan »

Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#28 Nový příspěvek od bourač »

Sniper píše: pát zář 01, 2023 12:36 pm taky super,.......
taky důležité
to se mi líbí, :smich:
Máš štěstí že jsi registrovanej 2011, jinak bys dostal za uši pro skrytou reklamu :vysmech: :friends:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9067
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#29 Nový příspěvek od Sniper »

To víš, my co pravidla nečteme :-/ :smich:
Herr Gott, to je už tak dlouho? :-/
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9067
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Chytré hodinky, náramky atd...

#30 Nový příspěvek od Sniper »

Mi spadl mobil několikrát do hajzlu, takže jsem ho vlastně desinfikoval :smich: :smich: :smich: 8)

No jinak tady tyhle teorie a prognózy beru s rezervou ;-)
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Odpovědět

Zpět na „Putyka“