Politika, neshody, atd. VI

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dáva
Příspěvky: 937
Registrován: stř zář 21, 2011 2:07 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1381 Nový příspěvek od Dáva »

Shrek píše: pon úno 06, 2023 7:35 pm :D :D :D
Ono kdyz si ten papirek prectes celej, tak je to tam napsany...
No jóó je to tam napsaný tvl to jsem blbej :pistol:
Takže pardon , chyba není na vašem přijímači :friends:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1382 Nový příspěvek od bourač »

no my co máme DS už drahně let jsme těchto šoků a mrznutí před poštou ušetřeni, navíc to má spousty benefitů.
Rozepisovat to nebudu kdo má - ví. Kdo DS nemá nechť trpí dál.

Eště mám potřebu reagovat na Jardu (kosek za Brnem) to o té korupci, to eliminovat nelze
ale lze to trochu brzdit (třeba pro ty tolik omílané budoucí generace pro naše potomky)
Malinkej krůček kupředu byla EET.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Irčan
Příspěvky: 2446
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1383 Nový příspěvek od Irčan »

DS nemám a že bych krz nedostatek téhle sračky trpěl? :smich: :smich: :smich: :smich: :jazyk: Možná by se to dalo zdůvodnit tým že moja dcéra říká že dyž sem se narodil tak kolem eště šmatlaki dinosauři.
https://refresher.cz/121590--Ja-bych-vs ... avi-vyroci
Naposledy upravil(a) Irčan dne pon úno 06, 2023 10:41 pm, celkem upraveno 1 x.
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1384 Nový příspěvek od bourač »

seš barbar :friends: věc, o které netušíš jak funguje, nazýváš sračkou.
Ledaže vůůůůbec nemáš potřebu komunikovat se státem, zdravotnictvím, úřady + spousty dalších... atd.
Pak jo, pak je to k hovnu. ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Irčan
Příspěvky: 2446
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1385 Nový příspěvek od Irčan »

Konečně s na to přišel. :wink: :friends: Barbarem su rád a baví mě to. 8) Mrkni z5 na doplněk. Tak nevím ? Bude ten mamut s koprovkó nebo ze šípkovó? :typek: :typek:
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1386 Nový příspěvek od bourač »

ok, rozumím tvému postoji, myslím že lidi byli šťastní a spokojení (když se zrovna neválčilo) i před zavedením internetu, i před vynálezem automobilu, i před vynalezením parního stroje, před vynálezem kanalizace :ano: atd dál do minulosti.
Ne každý potřebuje ke štěstí využívat kdejakou "pitomost" co kdo vymyslí.
Věřím že když tě dcera kárá - že jsi starej zapšklej dědek - tak je to v dobrém a není to proto že by jí tvůj postoj nějak bránil v jejím štěstí.
A tu parafrázi na krásný příklad reálného života máš blbě, správně je : s šípkovou nebo se zelím ;-)
(ověřeno a ozdrojováno na internetu) :vysmech:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Fizz
Příspěvky: 7992
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1387 Nový příspěvek od Fizz »

Mamut leda s koprovkou.... (Mach a Šebestová to vykládal u tabule jak jedli pralidi mamuta ...) :)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20887
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1388 Nový příspěvek od ota »

Taky mi ten dopis přišel. Ještě jsem neaktivoval. Povídám si, no je tam kontakt, zavolám tam a zeptám se, jestli by nešlo se z té datovky vykroutit. Pán na druhém konci vychvaluje přednosti té datovky. No prostě to musíte mít a neuvěříte jak je to výhodné. Povídám tomu upovídanému pánovi, nebyl to automat, ale skoro tak mluvil. Sledujte tok mých myšlenek. Tedy zabrzdil a soustředil se na můj přísun informací. Že koukněte mám tu 9 faktur. Ty odnesu k učetní. Přidám ji potvrzení od životky a výpis od zaměstnavatele. Bo jsem zaměstnanec a tu živnost mám při tom. Učetní to zpracuje a sama mi to podá, donese na patřičné uřady kam chodí min 1x za týden. Poté mi donese papírek a tam jsou dvě sumy a dva učty. Já ji za to dám 2 kg medu a tím jsme spolu na rok srovnaní. Doma sednu ke kysně, převedu sumu na učty a tím to letos pro mě zmrzlo. Jo ze zdravotky mi pak přijde dopis, že mám vše v pořádku. Toď veškerá moje komunikace za celý rok s uřadem.
Teď budu muset doma ty papíry od učetní nějak dostat do té datovky a to nějak vůbec nevím jak. To mi asi učetní dělat nebude. To by asi měla moc toho už. No až to tam dostanu a pošlu, datovka bude rok čumět jen tak. Já za rok opět k ní sednu a opět budu tápat.
No a pán na druhém konci hovoru no to se nedá nic dělat, musíte to mít. Máte ještě další dotaz k řešení? Že cože to už jsme to vyřešili? Ano tento dotaz je vyřešený, datovku musíte mít, co máte dál.

Fizz
Příspěvky: 7992
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1389 Nový příspěvek od Fizz »

:D

V Praze v kavárně:

Představte si dnes mi volal nejakej strejc, ptal se jak teď bude platit medem přes tu datovku...

Výsledek o rok později:

Evropský parlament, apelace! , víc pokroku do regionů, v Nepoměřicích se stále platí medem, obilím a buh ví čím ještě!

Potřebují evropského poradce, rychlovlak a kavárnu!

No a za dva roky ti budou klepat na dveře.... :D

Místo baráku bude nádraží, místo dílny kavárna, přímo u nádraží, :321:

A ještě ti tam pošlou archeology na ty tvý poklady :D
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1390 Nový příspěvek od Shrek »

Byla doba kdy ani SRO nemselo mít datovoku, zlaté časy.
Přišel dopis například od statistického úřadu, vyplňte kolik tun odpadu vyprodukovali z horní dolní. Vyplňte kolik páru rukavic jste spotřebovali, vyplnte kolik kg starých hadru. A desítky podobných kokotin.
Nechodilo to doporučené, ale obyčejný psani. Taxe to už neotviralo a zrovna házelo k recyklaci.
Pak bylo pár telefonátu, neeee paní, nám nic nepřišlo, ve schránce nic nebylo...poslali to doporučené a pak už to chodilo datovkou. Z toho už se nevykroitis
To samé hlášení o odpadech, už jen datový standart, mnohem lepší bylo, psát to papírové. To nikdo nikdy nekontroloval.
Ted dáš validaci a ses v prdeli, 234chyb. A máš na půl dne práci l...
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

hobr
Příspěvky: 3897
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1391 Nový příspěvek od hobr »

"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4818
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1392 Nový příspěvek od imaginaro »

Technická - JE TU NĚKDO KDO NEMÁ ŽIVNOSŤÁK ALE JE OSVČ (znalí vědí) A ZŘÍDILI MU DATOVOU SCHRÁNKU?
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Fizz
Příspěvky: 7992
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1393 Nový příspěvek od Fizz »

Hobr to čteš jo? Revolta od stolu, na vše máme názor a umíme to líp? Okamura styl? Pěkný póvl. Ale to je jen můj skromný názor vesničana z malého města.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1394 Nový příspěvek od tomous »

Mě kolikrát udivuje kolik mají lidi času na to číst kde co...
Jinak vesničan může být i z malého města?? Já myslel,že jen z vesnice :D

zetör
Příspěvky: 1538
Registrován: pát pro 02, 2016 6:08 pm
Bydliště: ndr

Re: Politika, neshody, atd. VI

#1395 Nový příspěvek od zetör »

Orbán dělá vše nejlépe a pro lidi😄
Babišův a Okamurův vzor😄

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic ... nicni_vebe

Odpovědět

Zpět na „Putyka“